rak kostiju

hotice

Početnik
Poruka
7
Molim Vas da mi kazete Vase misljenje o tome da li postoji nada za izlecenje od raka kostiju kada je doslo do metastaze na plucima.
Pacijentu je saopsteno da je zahvaceno oko 30% (!) kostiju (ili cega vec), da se rak razvio oko pre godinu dana. Nakon hemoterapije izvrsena je autologna transplantacija kostane srzi, a naknadnim pregledom je utvrdjeno da postoji metastaza na plucima, iako se te promene nisu videle na pregledu pre transplantacije.
U kolikom procentu, prema dosadasnjim rezultatima, je moguce, i da li je uopste moguce izlecenje? Da li postoji sansa ?

Ne znam kakve podatke bi trebalo da Vam dostavim da bi ste mogli da mi kazete nesto odredjenije.

Unapred zahvalna na odgovoru
 
Odgovore na ovakav tip pitanja ne dajemo.
Iz vrlo jednostavnog razloga, ovo su pitanja koja morate i trebate da postavite lekaru,onkologu koji vodi pacijenta. To je osoba koja najbolje poznaje pacijenta, upucena je u samu vrstu karcinoma, terapiju koju je pacijent prosao, stanje pacijenta nakon terapije...
To je jedini pravi nacin da dobijete pravu informaciju.
Onkologija je vrlo specificna grana medicine i to sto su neki od clanova foruma lekari, ne cini nas kompetentnim za takvu vrstu problema.
 
naravno da postoji sansa za izlecenje.. od ovih dr, mr i ostalih prd-ova ne mozete mnogo ocekivati. nabavite knjigu "zdravlje iz bozije apoteke" kako znate i umete, autor je Marija Treben. tu su data uputstva kako se lece odredjeni "rakovi" i mnoge druge teske bolesti uz pomoc odredjenih biljaka i naravno uz kombinaciju sa schweden bitterom.
ako toj osobi zaista zelite dobro zaboravite na ovu jatrokratiju i nabavite pomenutu knjigu. morate verovati, to je prvi korak ka izlecenju.

p.s. knjigu mozete nabaviti koliko ja znam u knjizari nolit (valjda se jos uvek tako zove) u beogradu, na cvetnom trgu (na raskrsnici resavske i kralja milana ako se ne varam).. tamo pozadi imate index i potrazite "rak kostiju" radi lakseg snalazenja.
 
12345678910:
naravno da postoji sansa za izlecenje.. od ovih dr, mr i ostalih prd-ova ne mozete mnogo ocekivati. nabavite knjigu "zdravlje iz bozije apoteke" kako znate i umete, autor je Marija Treben. tu su data uputstva kako se lece odredjeni "rakovi" i mnoge druge teske bolesti uz pomoc odredjenih biljaka i naravno uz kombinaciju sa schweden bitterom. ako toj osobi zaista zelite dobro zaboravite na ovu jatrokratiju i nabavite pomenutu knjigu. morate verovati, to je prvi korak ka izlecenju.

p.s. knjigu mozete nabaviti koliko ja znam u knjizari nolit (valjda se jos uvek tako zove) u beogradu, na cvetnom trgu (na raskrsnici resavske i kralja milana ako se ne varam).. tamo pozadi imate index i potrazite "rak kostiju" radi lakseg snalazenja.

Aha, da, bas...i bitter lemon pomaze, nema sta - samo treba da se veruje... :roll: :roll: :roll:
PRAY THE LORD....
 
Elle_77:
Au :shock:
Ne kažem da tvoj savet ne može da koristi, ali pristup ti je ... blago rečeno neprofesionalan. :-?
Cemu komplimenti za ovakvu teatralnost i sarlatanstvo?Osoba ocigledno nema veze sa medicinom,pa se ne moze pricati o "profesionalnosti".
Jedini smislen odgovor(e,da i profesionalan) koji postoji,napisala je dr.
 
12345678910:
naravno da postoji sansa za izlecenje.. od ovih dr, mr i ostalih prd-ova ne mozete mnogo ocekivati. nabavite knjigu "zdravlje iz bozije apoteke" kako znate i umete, autor je Marija Treben. tu su data uputstva kako se lece odredjeni "rakovi" i mnoge druge teske bolesti uz pomoc odredjenih biljaka i naravno uz kombinaciju sa schweden bitterom.
ako toj osobi zaista zelite dobro zaboravite na ovu jatrokratiju i nabavite pomenutu knjigu. morate verovati, to je prvi korak ka izlecenju.

p.s. knjigu mozete nabaviti koliko ja znam u knjizari nolit (valjda se jos uvek tako zove) u beogradu, na cvetnom trgu (na raskrsnici resavske i kralja milana ako se ne varam).. tamo pozadi imate index i potrazite "rak kostiju" radi lakseg snalazenja.




Verujem da neke alternativne metode mogu da doprinesu boljem opstem stanju organizma. Takodje mislim da boljem stanju organizma mogu da doprinesu i kojekakve trave i cajevi, ali kao dopuna osnovnom lecenju i pod uslovom da efekat njihovog delovanja nije suprotan delovanju redovne terapije lekovima. Medicina je ipak primat kom se moramo prikloniti ukoliko zelimo da pobedimo bolest.
Ja bih volela da verujem u cuda, ali ona ne postoje.
 
hotice:
Verujem da neke alternativne metode mogu da doprinesu boljem opstem stanju organizma. Takodje mislim da boljem stanju organizma mogu da doprinesu i kojekakve trave i cajevi, ali kao dopuna osnovnom lecenju i pod uslovom da efekat njihovog delovanja nije suprotan delovanju redovne terapije lekovima. Medicina je ipak primat kom se moramo prikloniti ukoliko zelimo da pobedimo bolest.
Ja bih volela da verujem u cuda, ali ona ne postoje.

Ok, to je vasa odluka. Posle ce vas gristi savest.
 
Ne zna covek ni sta bi rekao,jedino da moli boga da mu tako nesto ne dodje glave!Poznato je da ljudi kad su u problemu posezu za svim i svacim,jednostavno v e r u j u!Poznato je svima da su se ljudi proteklih godina masovno" nalivali " alojom kao univerzalnim lekom za sve i svasta.Zavisno od tezine bolesti povecavala se i kolicina.Tako je prostom racunicom moglo da se vidi da je u tzv. "najtezim" bolestima jedan litar aloje trebao da se popije za dva dana.I ...sta reci?Ja sam tu aloju licno probala i ne mogu da kazem da sam izlecila to zbog cega sam je pila ali mislim da sam barem u vreme koriscenja bila imuna na prehlade.A i to je nesto.
U vezi ovog prblema gledala sam danas na studiju B jedan prilog o mladicu dvadesetogodisnjaku koji je oboleo od raka kostiju i koji putuje ovih dana u Rusiju na tretman (od ukupno sest)i koji je jako skup.Ne znam koliko ce Vam ovo pomoci ali raspitajte se o cemu se radi i gde se to ide?Ne gubite nadu.SRECNO!
 
DB 06:
Cemu komplimenti za ovakvu teatralnost i sarlatanstvo?Osoba ocigledno nema veze sa medicinom,pa se ne moze pricati o "profesionalnosti".
Jedini smislen odgovor(e,da i profesionalan) koji postoji,napisala je dr.

:lol:
Pokušavala sam da budem kulturna :wink:

Šta kažu doktori za Todoxin ?
Ja sam čula da su rezultati prilično zadovoljavajući. Ne znam baš da li leči rak i sve ostalo, ali da produžava život i poboljšava (vidno) opšte stanje. Ja znam pouzdano za par slučajeva, znači nije "rekla-kazala".
 
Giordanna:
Ne zna covek ni sta bi rekao,jedino da moli boga da mu tako nesto ne dodje glave!Poznato je da ljudi kad su u problemu posezu za svim i svacim,jednostavno v e r u j u!Poznato je svima da su se ljudi proteklih godina masovno" nalivali " alojom kao univerzalnim lekom za sve i svasta.Zavisno od tezine bolesti povecavala se i kolicina.Tako je prostom racunicom moglo da se vidi da je u tzv. "najtezim" bolestima jedan litar aloje trebao da se popije za dva dana.I ...sta reci?Ja sam tu aloju licno probala i ne mogu da kazem da sam izlecila to zbog cega sam je pila ali mislim da sam barem u vreme koriscenja bila imuna na prehlade.A i to je nesto.
U vezi ovog prblema gledala sam danas na studiju B jedan prilog o mladicu dvadesetogodisnjaku koji je oboleo od raka kostiju i koji putuje ovih dana u Rusiju na tretman (od ukupno sest)i koji je jako skup.Ne znam koliko ce Vam ovo pomoci ali raspitajte se o cemu se radi i gde se to ide?Ne gubite nadu.SRECNO!


Molim Vas ako mozete da mi date jos neke smernice gde bih mogla da dobijem vise informacija o kakvom se tretmanu radi!
 
hotice:
Ja bih volela da verujem u cuda, ali ona ne postoje.
Nije vam dobro da ne verujete u čuda bez obzira koji način lečenja je u pitanju, da li tradicionalna ili alternativna medicina. Moć podsvesti je čudo, koliko god (neki) lekari to poricali. Ja vam samo mogu reći da se moja majka pre 5 godina izlečila od tumora dojke, alternativnim putem i uz ogromnu veru i želju za izlečenjem. Ja ne kažem da je to stopostotno dobitna kombinacija, ali sam sigurna da je ipak bolje na taj način proživeti ostatak svog života, nego u predaji, depresiji i bez vere...
 
@ hotice
Nisam sigurna kako bih mogla da pomognem ali TV studio B je objavio taj prilog juce ujutro pa jedino da pozovete studio pa Vam oni mogu dati vise informacija jer su oni objavili mladicev ziro racun za dobrotvorne priloge.
 
Giordanna:
@ hotice
Nisam sigurna kako bih mogla da pomognem ali TV studio B je objavio taj prilog juce ujutro pa jedino da pozovete studio pa Vam oni mogu dati vise informacija jer su oni objavili mladicev ziro racun za dobrotvorne priloge.


Hvala mnogo. Naravno da cu pokusati jer mi to deluje mnogo ozbiljnije od bilo kakve alternative, iako sam u ovom momentu spremna da pokusam bilo sta sto moze da predstavlja pomak u napred.
 

Back
Top