Nero-Uninstall

Mika1111

Zainteresovan član
Poruka
153
Imao sam instalisan Nero 7 Ultra Edition. Nije radio brning ROM, pa sam ga deinstalisao i pokušao instalisati Nero 7 Premium Reloaded 7.9.6.0. Izvršio sam sva moguća brisanja, svih fajlova koji su imali ikakve veze sa Nerom, čak i korpu za otpatke.
Kada krenem sa instalacijom novog programa prekida instalisanje, obavještava me da program nije kompatibilan sa prethodno instalisanim i pojavljuje se prozor od Nera 7 Ultra Edition sa komandom Finish.
Da li sam negdje mogao promašiti u deinstalisanju prethodnog programa ili postoji neka caka za koju ja ne znam? Vjerujem da bi mi Tihi mogao pomoći, ali ovo može još neko -me da bude zanimljivo, pa evo da vidimo šta se tu može učiniti.
Pokušao sam poslati prilog ali nešto ne ide.
Hvala.
 
Mika:
Imao sam instalisan Nero 7 Ultra Edition. Nije radio brning ROM, pa sam ga deinstalisao i pokušao instalisati Nero 7 Premium Reloaded 7.9.6.0. Izvršio sam sva moguća brisanja, svih fajlova koji su imali ikakve veze sa Nerom, čak i korpu za otpatke.
Kada krenem sa instalacijom novog programa prekida instalisanje, obavještava me da program nije kompatibilan sa prethodno instalisanim i pojavljuje se prozor od Nera 7 Ultra Edition sa komandom Finish.
Da li sam negdje mogao promašiti u deinstalisanju prethodnog programa ili postoji neka caka za koju ja ne znam? Vjerujem da bi mi Tihi mogao pomoći, ali ovo može još neko -me da bude zanimljivo, pa evo da vidimo šta se tu može učiniti.
Pokušao sam poslati prilog ali nešto ne ide.
Hvala.

Uspio sam da pronađem fajlove, ali ne znam kako da ih izbrišem.Evo šta sam dobio:
(Default) REG-SZ (value not set)
000 " Nero 7
001 " Nero Installation Wiz
oo2 " Nero 7 Ultra Edition
oo3 " webtutorial
004 " Power DVD 5
005 " Nero
oo6 " Nero / Ultra Edicion
007 " Photoshop
.
 
dvr_liberty:
run>regedit>edit>find next(ukucaš naziv programa i izbrišeš iz registrija>pa onda instaliraj ponovo.
Probaj,možda bude bilo efekta ;).
Ili iskoristi TuneUp i sredi registrije,restart pa znaš već šta....

Sada pročitah:Tune Up i sredi registrije, restart pa znaš već šta... O ovome nemam pojma tako da "ne znam već šta". Ne treba da napominjem da sam u ovome početnik?
 
nature:
ima na njihovom sajtu cini mi nero clean tool skini i resena stvar.pozz
Da to bi moralo da pomogne
http://www.nero.com/nero7/deu/Nero7_Clean_Tool.html
- da ne bi neko sebi napravio nepotrebne probleme
ovaj je link samo za nero7

A nero se najsigurnije unistališe preko exe fajla
tu daje 3 opcije koliko se sećam

1.instalacija
2.popravka (repair)
3.unistalisanje

doduše @mika od toga nema više neke vajde al' možda nekom drugom pomogne

dvr_liberty:
run>regedit>edit>find next(ukucaš naziv programa i izbrišeš iz registrija>pa onda instaliraj ponovo.
Probaj,možda bude bilo efekta
Sa svojim znanjem (bez uvrede - niko se nije rodio naučen) ne verujem, da će se snaći sa tim. TuneUp jeste dobar program i prilično lak za korišćenje, ali nije besplatan, a i za njim će mu sigurno nešto ostati (iz ličnog iskustva)
No ništa ne gubi sa instalacijom
samo dobija 30dana besplatnog rada njegovog alata "1-Click Maintenance"

pitanje za @mika
da li ti je jasno da i sa tim nerom nećeš moći da uradiš sve što želiš?
za željeni rad će ti trebati bar još 7-8 pluginova

pozzz svoj trojci
 
Ja sam 100% posto siguran da nisi SVE obrisao ne znam zasto ali je tako neki fajlic je zaostao koji niko to tacno ne zna. Licno kad moram da reinstaliram Nero nedugo posle toga sledi reinstalacija XP-a. Zasto ne pitam mnogo nego uradim lakse mi je nego da se zezam :). Mozda kod tebe nije takva situacija
Svi clean registry i ostali slicni programi su vrhunsko sr****
 

Back
Top