KRAJ ŠKOLSKE GODINE

opushteno...uvek postoji sledeca godina :P :P :P :lol:
..ja mislim da ako na polugodistu imas pozitivnu, da na kraju nikako ne mogu da ti ostave 1...cak ni ne mogu da te posalju na popravni...tako da....opushteno....1 i 2 su uvek 2.....ukoliko ipak bude 1...naci ce se neki broj ministarstva prosvete...takve ocene zakonom moraju da se isprave u pozitivne...
 
ako imas 2 na polugodistu..mozes da imas 200 keceva u drugom polugodistu...ali to mora da bude 2 na kraju...
...bar su meni tako neki profesori rekli...njihovi djaci su im dupe pomerali sa time....zale se ministarstvu...i ovi ih pitaju: "Kako mozete da zakljucite 1 na kraju, ako je 2 na polugodistu??...niste trebali na polugodistu da im date 2....ispravite to.... hvala lepo, dovidjenja"
 
duky:
ako imas 2 na polugodistu..mozes da imas 200 keceva u drugom polugodistu...ali to mora da bude 2 na kraju...
...bar su meni tako neki profesori rekli...njihovi djaci su im dupe pomerali sa time....zale se ministarstvu...i ovi ih pitaju: "Kako mozete da zakljucite 1 na kraju, ako je 2 na polugodistu??...niste trebali na polugodistu da im date 2....ispravite to.... hvala lepo, dovidjenja"

U osnovnoj DA,ali srednja ne...kod nas je Ratko imao 4 iz hemije na polugodju,i sad je imao 4keca...i oborila ga
 
Nemam pojma kako bi moji odreagovali,pošto sam uvek bila skroz odlična.
Mislim da bi ćale iskulirao, a mama bi me terala da učim,ali ne bi nešto preterano poludeli.
Jednom sam dobila keca iz biosa - ćale me je odveo u baštu i počeo da mi objašnjava razliku između šargarepe i kupusa, a mama me odvela u šoping za "utehu". :lol:
Zato mislim da bi to skroz ok podneli.

matora63:
samo znam da jedva čekam kraj š.k.
Pričaj mi o tome....
 
Sta se moze desiti ako vam ostane neki kec?
Sve dok ne ponavljate godinu nije strasno...
Kada vam ostane kec,LJUDI NIJE KRAJ SVETA!To shvatite odmah!
Pokusajte da sto manje budete optereceni time,radite na tom kecu,ali ostavite sebi mesta za odmor.
U stvari ne treba samo da ucite,jer ce vam se sve na kraju izmesati.Budite skoncentrisani i hladni.
Uostalom,to je iskustvo vise,za nekog opomena za nekog ne.Ako roditelji vicu na vas i sve vam zabrane,po mom misljenju oni nisu u pravu i ne razumeju vas.To se radi kad ste narkoman i kad nekoga ubijete.Kec nije strasan,to je ocena,postoje mnogo bitnije stvari u zivotu.Sto bi jedan profesor rekao: "Deco,ova skola je tek predskolsko,u odnosu na onu skolu koja vam nailazi u zivotu."Tako da ne,ojte se sekirati,jesti...Samo dajte sve od sebe,trudite se i verujte u sebe,i sve ce doci na svoje mesto
 
E bas je bolje da okines godinu,nego poravni...Da celo leto ucis,ne mzoes na more,vucaras se po skoli celo leto...Ovako pao si i imas respust i leto...

Sto kaze moja mama...dete uvek treba da krene god dana ranije,pa ako okine bude extra
 

Back
Top