Piletina!!!!!!!

  • Začetnik teme Cica_Maca!!!
  • Datum pokretanja
C

Cica_Maca!!!

Gost
Aloha svima vama, koliko vas ima.....

Imam 23 godine, i pre nekih 8 meseci sam prekinula jednu dugackuuuuuuuuu vezu.......Sada sam sama, kuliram sa drustvom, upoznajem nove ljude........U poslednje vreme mi se samo svidjaju mladji tipovi, kada kazem mladji mislim dve do tri godine mladji od mene....Kazite mi drage cice, da nisam ja jedina koja voli nasu lepu piletinu! :wink: :twisted: Eto toliko od mene, pozdrav svima!!!!!!!!
 
antigona:
E ,Cica-Maco sve je to lepo...ali ne zaboravi da ko sa decom leze -upisan se budi! :wink:

rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
rotfl.gif
 
Samo napred.Piletina je super,cak su mnogo ozbiljniji i bolji od matoraca.Imam decka 4 god.mladjeg od mene i najbolji je od svih do sada i to u svakom pogledu.U ostalom zna se ona cuvena...GODINE NISU BITNE NEGO KO JE KAKAV!!!
 
Ma o kakvoj ti to "piletini" pricas?!
Dve - tri godine mladji, pa piletina?!
U mojim godinama se te dve-tri (do, recimo pet) ne primecuju uopste...
:wink:
Pozdrav!
 
e, a sta je za vas piletina? ......... oni mlaaaaaadi, ili oni koji se osecaju mladima :P
dobro, jasno mi je da sam ja piletina ...... al ne znam zasto bih bio tako ukusan? ..... u cemu je tajna piletine? 8)
 
nije_lako:
Keeper:
e, a sta je za vas piletina? ......... oni mlaaaaaadi, ili oni koji se osecaju mladima :P
dobro, jasno mi je da sam ja piletina ...... al ne znam zasto bih bio tako ukusan? ..... u cemu je tajna piletine? 8)
Najidealnija za pohovanje...ko voli pohovano!
Sad...ukusi su razliciti. :wink:

uh, uh, uh ......... mislim da je bolja przena piletina ... sa kikirikijem i pirinchom.
kineski specijalitet :wink:
 
Keeper:
nije_lako:
Keeper:
e, a sta je za vas piletina? ......... oni mlaaaaaadi, ili oni koji se osecaju mladima :P
dobro, jasno mi je da sam ja piletina ...... al ne znam zasto bih bio tako ukusan? ..... u cemu je tajna piletine? 8)
Najidealnija za pohovanje...ko voli pohovano!
Sad...ukusi su razliciti. :wink:

uh, uh, uh ......... mislim da je bolja przena piletina ... sa kikirikijem i pirinchom.
kineski specijalitet :wink:
Jedesh shtapicima, umorish se od jela, ne lepi se za prste i brzo ti presedne... mmmm ... nije lose za liniju! :D
Kao sto rekoh... ukusi su razliciti... sta ko voli nek izvoli! :wink:
 
Cica_Maca!!!:
Aloha svima vama, koliko vas ima.....

Imam 23 godine, i pre nekih 8 meseci sam prekinula jednu dugackuuuuuuuuu vezu.......Sada sam sama, kuliram sa drustvom, upoznajem nove ljude........U poslednje vreme mi se samo svidjaju mladji tipovi, kada kazem mladji mislim dve do tri godine mladji od mene....Kazite mi drage cice, da nisam ja jedina koja voli nasu lepu piletinu! :wink: :twisted: Eto toliko od mene, pozdrav svima!!!!!!!!


ziva bila, cica/maco.....ja nemam nista protiv, pogotovo kad raskines dugu vezu. 8)
 
pa ovaj...da...i ja se sve neshto petljam sa starijima...valjda da zadovoljim ego shta li...al dobro shta ima veze...svi smo mi ljudi....mozhda aco nije....nije ni bob...a ni dafi....al dobro shta ima veze...svi smo mi ljudi
 
ja sam se leto pre udaje zabavljala sa jednim slovencom...7 odina mlađim...
bilo je super!
em mlad,blesav, pun snage i sve bi da proba, svuda da ide i svašta da radi...
ma bilo je genijalno. ja se čak i zaljubila...prođe leto ja u bgd on u Ljubljano...
malo pisali,malo telefonirali ...ja upoznala muža. nisam više zvala, on jednom,valjda,malo mail...
mada muž stariji 6 godina. i to mi je super. mlađi su super ja avanturu. i za avanturu bih opet nekog mlađeg:p
 

Back
Top