Srednja VS Osnovna???

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
Koja je po vama bolja?Gde je bolje drustvo,sredina,profesori,kriterijumi itd...sve sto vam padne na pamet...

Meni osnovna,ali zbog SVEGA...

Srednja mozda samo zbog zajebancije,ali osnovna je VRH,mada se nikad ne bih vratila u nju...
 
Kako mozes da poredis neke stvari koje su razlicite po svemu?
1.U osnovnoj smo svi bili nezreli,ponasali se detinjasto,nastavnici su bili drugaciji,u srednjoj te vec tretiraju kao zrelu licnost,koja zna da rasudjuje i koja stoji iz svojih postupaka.
2.Nisi ni zavrsila srednju da mozes da se odlucis za odgovor...
3.Vishe mi se svidja srednja skola,drugaciji smo,zreliji,pametniji....
 
Meni se bas zbog toga ne svifja,jer se svi TRUDIMO da budemo pamentiji,i zreliji,a i dalje smo deca...

Nisi ni ti zavrsila srednju pa ipak dajes odgvor...a,ja samo pitala koja je po vama bolja i zbog cega,nisam trazila da poredite
 
1.Nisam je zavrsila ali sam vec dve godine u njoj i znam da imam mnogo bolje i pouzdanije drugarice,a ne neke napaljene kretenke koje imaju dugu plavu kosu a ni gram mozga.
2.ako trazis da ti neko da odgovor on MORA da ih poredi...Ne moze drugacije da kaze koja mu je bila bolja...
3.Ko se bre TRUDI?Mozda u tvojoj skoli,kod mene su svi ili normalni,zreliji nego sto su bili sa 10 godina.Pravi razliku i bolje citaj moje postove da ne bih morala da ti po 500 puta objasnjavam jedno te isto...
 
1.ti imas drugarice,ja drugove...nikad nisam volela drugarice...i iskreno ne biram prijatelje ni poz izgledu ni po zreloscu,ni po pameti,nego nekog ko moze da pruzi sve sto i ja i neko ko je iskren(a to moze da bude i napaljena kretenka sa dugom palvom kosom)
2.ako sam vec trazila sto se onda bunis sto moras da poredis
3.nista nisam rekla za tebe..ako se osecas prozvanom izvini...samo mrzim kad se neko folira
 
AnaBg:):
1.ti imas drugarice,ja drugove...nikad nisam volela drugarice...i iskreno ne biram prijatelje ni poz izgledu ni po zreloscu,ni po pameti,nego nekog ko moze da pruzi sve sto i ja i neko ko je iskren(a to moze da bude i napaljena kretenka sa dugom palvom kosom)
2.ako sam vec trazila sto se onda bunis sto moras da poredis
3.nista nisam rekla za tebe..ako se osecas prozvanom izvini...samo mrzim kad se neko folira
1Vecina devojaka koje sam ja upoznala (duga plava kosa bez mozga) su bile stvarno koristoljubivo nastrojene,inace imam vise drugova nego drugarica ali muskarci su isti oni se retko menjaju...
2.Prvo si trazila da poredim,kada sam to uradila onda si rekla da ne trazis da poredimo,a sad nesto trece pises.Da li ti to patis od sizofrenije ili se meni cini? :shock:
3.Ko se oseca prozvanim?Nisi me dobro shvatila.Here we go again: TRUDIMO se odnosilo na moje drustvo i okruzenje jer sam ja ostala ista kao sto sam bila,a ne na mene,kao sto si ti pomislila.
 
Nisam mislila na tebe stavrno...Nego na moje drustvo zato sam i rekla :"ja bas zbog toga ne volim,jer se svi trude.."ne mogu ja da komentarisem tvoje drustvo kad ih i ne poznajem...

Ne znam ko apti od sizofrenije,ti si me zbunila...prvo uporedila sam,pa kako mozes da trazis da poredimo itd---nebitno skroz

a drugovi su maximalno bolji od drugarica...

"duga plava kosa bez mozga"????-neam komentar
 
ne znam..ne mogu da poredim osnovnu i srednju..mozda je bolje sad...osnovna je bila pocetak..svega..
ipak svi pominju doba srednje skole kao najbolje..neprevazidjeno...u osnovnoj smo svi balavci...sad smo vec malo zreliji...bar bi trebalo da budemo :lol: :D
 
da, opuštenije je kad znate da postoji i ova tvrđa varijanata..ali bi trebalo da vam je uvek bolje...na faksu, bolje nego u srednjoj. na poslu, bolje nego na faksu itd...to je napredak. po mom mišljenju. uspomene su jedno, ali ne možemo da ostanemo stalno u OŠ. zatim, ima ljudi koji ne vole uopšte školsku gomilu...pa se i ne druže ni sa kim...doduše, takvi se verovatno ne javljaju ni na forum.
 
U osnovnoj smo svi bili nezreli,ponasali se detinjasto,nastavnici su bili drugaciji,
I like that ;)
u srednjoj te vec tretiraju kao zrelu licnost,koja zna da rasudjuje.
I don't like that :(
i koja stoji iz svojih postupaka
tako je bilo i u osnovnoj...jos od 2. razreda :) kada sam prebio druga....onda...dalje...hmmm...da...polomljen prozor na sali...polomljen prekidac za svetlo u sali....polomljena ruka...polomljena druga ruka....lose procene....i brdo gluposti....i uvek sam stajao iza svojih postupaka...nekada i iza tidjih..kada je trebalo da se zrtvuje za druga....
 
kretenke koje imaju dugu plavu kosu a ni gram mozga.
jjoooooj..sto mi je ovo poznato....duga plava/crna kosa, i IQ u minusu... :lol:


meni je osnovna za sada malkice bolja...samo zbog drustva i druzenja...jer, ja sam sa tim ljudima (drugovima i drugaricama) jos od 3. godine zivota......i jos uvek se druzimo.....ali, opet drustvo u srednjoj je drugacije...mislim da je iskrenije.....ma sve je cooooool...
 
Sto se tice drustva, osnovna, bez dvoumljenja!! Zavrsila sam srednju pre nedelju dana (sad sam velika :lol: ), a sve 4 god sam razmisljala kako je bilo lepo u osnovnoj...doduse ne secam se bas onih prvih razreda :D ali bih se u svakom trenutku vratila u npr 8.razred i ponovo dozivela sve te nezaboravne trenutke sa normalnim, iskrenim i neiskvarenim drustvom...
Doduse, kod mene u osnovnoj nisu postojali intelektualci s kakvima sam se druzila u srednjoj , ali kakve veze to ima ako su ljudi pakosni, osvetoljubivi i imaju poremecen sistem vrednosti!
A na faxu cu da zapatim neke partimejkere i da uzivam :D
U srednjoj srednjoj sam imala jako stroge profesore, prosek mi nije Bog zna kakav, ali su me bar pripremili za fax...dok je osnovna bila tzv kaubojska skola :)
 

Back
Top