Ujedinjenje Slovena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
puke.gif
 
akas:
Mogu li se slovenske zemlje ujediniti,može li barem da se odavde iz Srbije pokrene to pitanje,može li barem ovaj Forum postati praktičan?

a sto ne bi mogle? npr. izabere se najveca slovenska zemlja, posle se svi skupite i odete tamu i zivite srecno do kraja ...ma kao u bajkama :lol: :lol:
ps. pod tim "svi" nisam bas na sve mislio :oops:
 
Православне, да. У будућности Србија, ЦГ, Бугарска, можда Грчка.
Проблем је што се под "Словен" сада сматра Православни живаљ или држава, па ту сада више спадају Грци и Румуни бего Пољаци и Чеси.
 
Alekasandar2:
Православне, да. У будућности Србија, ЦГ, Бугарска, можда Грчка.
Проблем је што се под "Словен" сада сматра Православни живаљ или држава, па ту сада више спадају Грци и Румуни бего Пољаци и Чеси.
A zašto baš veroispovest da bude veza? Nemamo nešto konkretnije za šta bi se uhvatili?
 
Mozemo mi da se ujedinimo, cim nam zapreti opasnost od drugih...setite se za vreme bombardovanja...mis'im, stvarno sam razmisljala sta ko i kako misli ili ko je ko... :smile:

Ovo vazi za nas koji smo bili ovde tada. :smile:

Oftopic...
Veceras sam odgledala jedan strasan, a istinit film...o tipu koji se zadesio u Saudijskoj Arabiji i sta mu se sve tamo desavalo...na kraju je sam sebe poslao u Amsterdam u kutiji...kargo prtljagu ...uzas... :-?

Ma, presrecna sam sto zivim u hriscanskoj drzavi...strano je nama sve to tamo... :? :smile:

p.s. Nije losa ideja ...to ujedinjenje...samo da vidimo, ko ce s kim... :lol:

p.p.s. Evo, ja cu Adema... 8-) :lol:
 
SANDRINAbg:
Mozemo mi da se ujedinimo, cim nam zapreti opasnost od drugih...setite se za vreme bombardovanja...mis'im, stvarno sam razmisljala sta ko i kako misli ili ko je ko... :smile:

Ovo vazi za nas koji smo bili ovde tada. :smile:
pa da se nadovezem na tebe.. kazu da smo mi albanci bili veoma slozni ona tri meseca, mislim gotovo da se nije gledalo cije je sta, sve se davalo poklanjalo itd. valjda ljudi u nekim situacijama kada je zivot u permanentnoj opasnosti a oni svesni da u grob nece poneti nista, onda postaju humaniji, i sl. a valjda i misle "vratit ce tobog" i tako... medjutim odmah po zavrsetku... stara prica, ko moze vise uzeti, a da li mu treba ili ne, ili da li onaj drugi ima ili ne? koga to briga...

p.s. Nije losa ideja ...to ujedinjenje...samo da vidimo, ko ce s kim... :lol:

p.p.s. Evo, ja cu Adema... 8-) :lol:
ma ja sam za ujedinjenje, sjedinjenje, pripajanje, koaliciju, zblizavanje .... :lol: :lol:zna se sa kim S...
 
adem_ks:
pa da se nadovezem na tebe.. kazu da smo mi albanci bili veoma slozni ona tri meseca, mislim gotovo da se nije gledalo cije je sta, sve se davalo poklanjalo itd. valjda ljudi u nekim situacijama kada je zivot u permanentnoj opasnosti a oni svesni da u grob nece poneti nista, onda postaju humaniji, i sl. a valjda i misle "vratit ce tobog" i tako... medjutim odmah po zavrsetku... stara prica, ko moze vise uzeti, a da li mu treba ili ne, ili da li onaj drugi ima ili ne? koga to briga...


ma ja sam za ujedinjenje, sjedinjenje, pripajanje, koaliciju, zblizavanje .... :lol: :lol:zna se sa kim S...

Eto...i nek' kaze neko posle da ne mozemo...mis'im, jedni s drugima... 8-) :lol:

p.s. Jesi gledao " Strsljen"..?
'Ocemo i mo tako...samo kraj da menjamo..? 8-) :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top