Serijske ubice
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 188

Tema: Serijske ubice

Obećava
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Serijske ubice

Koliko znam kod nas jos nisu zabelezeni slucajevi seriskih ubistava,dali znate nesto o ovome kod nas?Uglavno se desavaju ubistva iz afekta i kriminalnih pobuda ali za ovakva nisam cuo kod nas,Dali vi mozda znate neke podatke o ovakvim dogadjajima kod nas?
    momak 27 god voli sve u sex potpuno liberalan nista mi nije strano,zelim zestok i nezaboravan sex moze i da boli!

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Serijske ubice

Pa još smo u tranziciji. Čekaj, posrećiće nam se za koju godinu.

Ističe se Twisted Transistor (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Mmm.. ako se nije desilo desice se. Mozda i mene neko ubije.. mmm...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2007.
    Reputaciona moć
    41

Ma jok, to je negde tamo u Americi...

Obećava
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Mislo sam na ubistva cisto iz poriva nevezanih za materijalnu korist ili afekat ili stres.Planirana ritualna ubistva ili tako nesto,nesto slicno onima iz filmova koje cesto gledamo.Zar je i to kod nas vezano za goli opstanak i nista vise.
    momak 27 god voli sve u sex potpuno liberalan nista mi nije strano,zelim zestok i nezaboravan sex moze i da boli!

Iskusan Gljiva zjalelovka (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    262

Ma nema se vremena za to...stalno neki ratovi, 'ebi ga...pa se ljudi malo isprazne...do sledece prilike i tako...malo elementarne nepogode upotpune ...i bude sve praznije i praznije...a ti tvoji filmovi su samo blaga smejurija spram svega drugog....pa tako nekako nema tih serija...
    Da, u pravu ste...

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Indigo71
    Za sada imaš samo masovne ubice u pojam. 90% lokalnih srpskih političara na primer. Jasna je veza između atmosfere beznađa koju pomenuti prave i naglog skoka kancerogenih i drugih smrtonosnih oboljenja izazvanih stresom. Znam da nisi na to mislio ali eto nešto za početak ...
    Ovo je super poredjenje!

Obećava
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Znaci niko nezna nista o onome sto sam pitao.Nisam hteo da pokrecem diskusiju,cisto me zanima dali se to desavalo kod nas i dali ima podataka o tome.

Primećen član
    Učlanjen
    10.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Jedino sam cula za onog Slovenca, Pluta...

Struja
    Guest

pitas se da li su ubistva kod nas vezana iskljucivo za "mizerne" porive? razlozi nam nisu dovoljno originalni.samo preljuba,ljubomora,parice...? to mi je malo uvrnuto.
    kao da govoris o branju kukuruza i podbacivanju planiranog prinosa.
    ritualna ubistva? podrazumevas sekte pod tim? ritualna ne moraju da budu i serijska,zar ne?koliko znam ovi nasi se jos uvek zadrzavaju na sirotim mackama.strasno.
    mene poremeti kada cujem vest o bilo kom ubistvu ili o bilo kojoj vrsti mentalne i fizicke agresije.ne znam da li bih ostala na nogama kada bih cula za neko masovno i kod nas.mada,kako je pocelo za ocekivati je.zasto te to zanima,ako nisam indiskretna?zelis da se upises u ginisa kao prvi sa ovih prostora? mala sala,ali ozbiljno pitanje.

Obećava
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Ne ne zelim da se upisem u ginisa,radim neku vrstu istrazivanja i ankete.Kod nas se ipak ubistva desavaju iz vec znanih motiva zanima me dali je bilo i ima onih iz nekih drugih poriva.Mislim na serijska,masovna,ritualna..raznih vrsta ima.Koliko znam takvi slucajevi nisu zabelezeni kod nas i na prostorima stare jugoslavije a ja ipak mislim da ih je bilo,raznih poremecenih(ili ne) mozgova ima.Ipak je stara Juga bila zemlja sa jako malom stopom kriminala ili je to tako nama prezentovano.Ok u danasnje vreme se ipak radi o opstanku i kako neko kaze nema se vremena za to,ali pre je bilo malo drugacije veci standard donosi i neke neminovnosti...Neko je pomenuo slovenca Pluta...

Struja
    Guest

primer masovnog ubistva je jugoslovenski rat.tu mozemo da govorimo o deformisanosti pojedinih umova koji su nezamislivim sadistickim metodama mucili i ubijali svoje zrtve.da li to moze da se uvrsti u istrazivanje ili ne dolaze u obzir ubistva nastala u izmenjenim zivotnim uslovima?svakako je tema koju obradjujes veoma mucna.

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

sve do višepatijskog sistema država je kod nas poricala i postojanje organizovanog kriminala.....smešno....... ranije su nam bile jake drž. službe....pa smo mi imali, kao i sada, vrlo sposobne plaćene ubice po svetu.... takvi nisu bili ništa drugo nego serijske ubice.......samo plaćene.... pa nisu pisale novine o njima....onda ratovi....gde su serijske ubice imale priliku da se pokažu i dokažu...i to je ratni zločin...pa pojedinačno ili se radilo o ser. ili mas. ubicama..........sve je to kod nas u doba rata ratni zločin.............o ser. ub. o kojima pišu novine.......uglavnom se radi o nerasvetljenim ubistvima, a imamo i specijalitet koji je zapad napustio 70tih-atentati.....a pojedinačno..imamo ... onaj slučaj silovatelja i ubica devojčica...više njih........godinama ništa........
    mislim....zodijak je priznao da je u americi ubio 34 ljudi...toliko je sebi stavio na dušu...i ni do danas se ne zna ko je taj lik........moguće je da je i mrtav....al,. ameri jbga o tome snime film...........
    Poslednji put ažurirao/la gost 10000 : 08.06.2007. u 12:46

Obećava
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Jbg tema je takva kakva je,svakako je mucna.Ovi zadnji postovi su vrlo inspirativni...

Obećava
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Naprimer ovako,imali kod nas podataka da je neko ili vise njih cinilo ubistva nevezano za tajne sluzbe i centre moci?

Iskusan Mackic (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

Da bi serijski ubica nastao i sto je najbitnije opstao mora da se krece u nekoj sredini koja je ili negde bogu iza nogu, pa dok pronadju leseve treba 100 godina, a pocinioca tek ko zna kad, ili u nekoj prenaseljenoj sredini gde svako moze i ne mora da bude ubica.
    A posto je Srbija jedno malo vece selo, ovde svako svakog zna, i zna sta se kome desava, tako da bi ovde serijski ubica stigao da ubije citave dve osobe pre nego sto bi ga uhvatili. Ali onda se ne bi kvalifikovao za serijskog ubicu.
    Eto zasto njih nema kod nas.

Ističe se
    Učlanjen
    03.03.2007.
    Reputaciona moć
    67

e ali ubijanje je normalna stvar..mi smo samo nauceni da ne ubijamo....i necemo u zatvor..kad bi covek bio svestan svojih pravih poriva poludeo bi

Ističe se
    Učlanjen
    03.03.2007.
    Reputaciona moć
    67

pa dobro mozda je i drugaciji mentalitet...

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio hello_world
    e ali ubijanje je normalna stvar..
    kako kome....

mi smo samo nauceni da ne ubijamo....i necemo u zatvor..
    kako ko...
    jel si ti pri sebi veceras?
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Struja
    Guest

e ali ubijanje je normalna stvar..mi smo samo nauceni da ne ubijamo....i necemo u zatvor..kad bi covek bio svestan svojih pravih poriva poludeo bi
    bingo world! odlican rezon.
    razlika izmedju serijskog i masovnog postoji.ili se samo meni tako cini.

Ističe se Twisted Transistor (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Serijski je ubistvo, pa se sakrijes, pa ubistvo, pa se sakrijes, masovni je ubistvo. Ubistvo. Ubistvo. Pa tako jos. Pa onda samoubistvo, beg, ili smrt od strane policije/nekog naoruzanog nekoga.

Struja
    Guest

ok.to je to.rekoh,mozda nisam u toku

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Naprimer ovako,imali kod nas podataka da je neko ili vise njih cinilo ubistva nevezano za tajne sluzbe i centre moci?

postoje podaci, jedino što su oni još uvek slučajevi koji su obuhvatali ex yu.........
    imaš recimo knjige slučajeva koje su pisali advokati........pa je to ušlo u anale slučajeva odbrane... krvni delikti...........ako te to baš zanima možeš da odeš do kriminološkog instituta u bg. i da se raspitaš.......a možeš ako stalno čitaš crnu hroniku da i sam primetiš neke sličnosti u nerasvetljenim zločina.......kao, silovanje i ubistvo devojčice pre par godina...u nekom napuštenom vagonu gde su se edeca igrala.....pa onda prodje neko vreme...drugo mesto...a isto pored pruge, isto devojčica.....isti način, sredstvo, mesto............eto.........

Iskusan Mackic (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

To je normalna stvar kad si recimo ugrozen od nekog drugog ili kad je tvoja porodica ugrozena. Svaki drugi razlog za ubijanje primerka svoje vrste je cista patologija.
    Razmisli malo, da li si ikad videla neku zivotinju da ide i redom ubija ostale zivotinje svoje vrste i to bez ikakvog povoda.

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

svoje vrste ne, osim što postoje slučajevi kanibalizma mladunaca, koji su baš česti.........
    postoje slučajevi ubijanja druge vrste iz zadovoljstva....morski kitovi ubijaju morske lavove.....zgrabe ih u plićaku......i pazi sad: odnesu ih daleko......i dvojica kitova se dobaciju sa njim...kao da igraju odbojku.......raduju se, ispuštaju zvukove.......ubistvo iz čistog zadovoljstva....ne treba im za prehranu...prvo se naručkaju..pa se onda igraju.........

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. SERIJSKE UBICE
    Autor Donstalens u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 02.06.2010., 15:43
  2. Serijske ljubavnice
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 09.12.2007., 11:37
  3. Ubice!!!