Problem sa sonyijevim rezacem - HELP

M

mladenko

Gost
Imam 48x rezac marke SONY ( ne znam koje oznake ). OD skoro nece da mi nareze ni jedan CD. Posle 5% narezanog posla, zakuca se. malo kasnije izbaci poruku: SCSI/ATAPI command timeout error, i gotovo. Rezao sam u Neru 5.5.10. Instalirao sam drugi program za rezanje, instalirao ponovo stari i nista. U cemu je problem Hard ili Soft??
Hvala
 
Ne slusaj pametnjakovice.
--> SONY RULES <--
ono sto TEAC,LG,PIONER nemogu da procitaju SONY cita.
Ja imam 40x Sony i vise nego sam zadovoljan njime.
Sto se tice tvog problema nisi rekao koji windows je u pitanju,ali probaj ovako.
Instaliraj neki drugi program za rezanje diskova ili kopiranje svejedno.Izmi od druga ili kupi jedan RW ( glupo je da bacas pare na CD-R ).Ako drugi programi rade onda je nesto nero zasro i razjebo ti windows.
Ako nije to probaj da ga reklamiras ako je jos u garantnom roku.
 
rastamann:
Poshto vidim da se bash i ne razumesh
Kako si to primetio 'leba ti??

u medjuvremenu sam probao da narezem CD sa Easy CD creatorom. E to je tek festa. Radio je pola sata, javio da je narezan disk, ali je samo sjebao disk, tj. ne mogu da vidim sta ima na disku.... A ionako me j*ebe Windows 98, pa dok to ne sredim, nece se znati ko ovde koga.....

'Fala
 
Anonymous:
rastamann:
Poshto vidim da se bash i ne razumesh
Kako si to primetio 'leba ti??

u medjuvremenu sam probao da narezem CD sa Easy CD creatorom. E to je tek festa. Radio je pola sata, javio da je narezan disk, ali je samo * disk, tj. ne mogu da vidim sta ima na disku.... A ionako me j*ebe Windows 98, pa dok to ne sredim, nece se znati ko ovde koga.....

'Fala
da znam i ja sam imao sony smece i pravo da ti kazem hvala bogu sto ga vise nemam (doduse bio je noviji model od tvog ali to je to)
 

Back
Top