gospodjice UDAVACE

lilites

Početnik
Poruka
11
Mislim....ja stvarno nisam u tom fazonu! Cak ni decka nemam! Ni fax nisam zavrsila! Jos toliko toga mi je nedovrseno...
ALI, sve cesce mislim na te takve stvari...kao udaja, pa srecna porodica, pa kakav bi on trebao da bude, sa kolikom platom....uzas! Znaci, postala sam prava, najgora udavaca!! Kategorija o kojoj sam uvek razmisljala sa zgrazavanjem!
Recite mi da nisam jedina!
 
ma to ti je sve prirodno.

prirodno je i da se u mladosti zgražavaš nad
oblicima postojanja karakterističnim za
starije ili "odraslo" doba.
jer mladost prezire starost, a starost zavidi mladosti.

prirodno je i da postaneš upravo takva, kad dođe vreme.

ipak, samo je tvoja odluka i izbor, hoćeš li se prepustiti
tim "prirodnim" impulsima, ili ćeš živeti one kriterijume
kroz koje posmatraš svet.
 
prirodno je i da se u mladosti zgražavaš nad
oblicima postojanja karakterističnim za
starije ili "odraslo" doba.
jer mladost prezire starost, a starost zavidi mladosti.

Не слажем се.
Нити сам се згражавала у младости (ја сам, по тој логици, била ''удавача'' већ са 16 година :lol: ), нити сада, у старости својој 8-) , завидим младости...
 
Živele ženske udavače.
Da bog da da se okupite na jednoj sedeljci kod mene, pa svaka svoj CV , pa sa druge strane ženici , i oni svaki svoj CV, pa trep, trep okicama, pa cik cak nogicama i da bogatiji svi odemo sa takvog skupa.....

Bogatiji i za istomišljenike i za iskustvo i neki za budućnost i ljubav u njoj.....
 
Tuzni_patak:
Živele ženske udavače.
Da bog da da se okupite na jednoj sedeljci kod mene, pa svaka svoj CV , pa sa druge strane ženici , i oni svaki svoj CV, pa trep, trep okicama, pa cik cak nogicama i da bogatiji svi odemo sa takvog skupa.....

Bogatiji i za istomišljenike i za iskustvo i neki za budućnost i ljubav u njoj.....

Ovo bas zvuci tako pozitivno...bas ti se ne uklapa u prvu rec u nick-u... :lol:

p.s. Inache, ideja mi se dopada, na prvo citanje... :lol:
 
lilites:
Mislim....ja stvarno nisam u tom fazonu! Cak ni decka nemam! Ni fax nisam zavrsila! Jos toliko toga mi je nedovrseno...
ALI, sve cesce mislim na te takve stvari...
kao udaja, pa srecna porodica, pa kakav bi on trebao da bude, sa kolikom platom....uzas! Znaci, postala sam prava, najgora udavaca!! Kategorija o kojoj sam uvek razmisljala sa zgrazavanjem!
Recite mi da nisam jedina!
E, sad, obratite pažnju na ono "sa kolikom platom"!?!?!?!
Nešto mi govori da, ukoliko ovako nastaviš da razmišljaš, nećeš biti srećna u životu....
Da li ti tražiš ljubav ili pare (odnosno sponzora)?!?
 
shaddow:
PS: I šta je loše u tome da se neko uda za čoveka koga voli?!?

Pa to i jeste sustina.
Samo Sh. , znas, ljudske emocije pocivaju na razlicitim osnovama!
Kod nekog i na tim.
Ja se uvek setim moje drugarice iz komsiluka koja se udala za 20 godina strijeg, sa puuuno love!
E, da je bar bio frajer, nego celav, zrikav i ruzan sa veeelikim stomakom!
Mislite o tome!
 
shaddow:
PS: I šta je loše u tome da se neko uda za čoveka koga voli?!?
ima!
šta ako je taj kojeg on avoli, vucibatina i neradnik?
lenština jedna za koju će ona morati da radi da bi nahranila decu i njegove prohteve?
e, takve stavri se ne vide kada si mlad i ludo zaljubljen.
a takvi tipovi su najčešće proračunati, te i zaljubljeni u mogući opisani primer.
ne. treba se čuvati i paziti se sa kim se ulazi u emotivni klinč;)
dakle..triput meri jednom seci.
lep, zgodan? neradnik...super je za konzumaciju ali ne i za brak!
sex za noć-dve...i tako treba razmišljati.
onda se ima mozga da se prepozna pravi!
 
lilites:
Mislim....ja stvarno nisam u tom fazonu! Cak ni decka nemam! Ni fax nisam zavrsila! Jos toliko toga mi je nedovrseno...
ALI, sve cesce mislim na te takve stvari...kao udaja, pa srecna porodica, pa kakav bi on trebao da bude, sa kolikom platom....uzas! Znaci, postala sam prava, najgora udavaca!! Kategorija o kojoj sam uvek razmisljala sa zgrazavanjem!
Recite mi da nisam jedina!

Nisi jedina, al' si paglu :)
 
Nisi glupa, samo si izgleda jako mlada, pa malo nezrelo formulises svoje zelje. Kad budes nasla decka, drugacije ces razmisljati. Ne treba da razmisljas puno o tome kakav ce on biti, sa kolikom platom, jer nije poenta u tome. Naravno, da treba da mastas o porodici, ali treba i da radis na njenom stvaranju. I ja jos nisam spremna za porodicu i decu, a raznezim se kad vidim trudnicu, prosto bih je pomazila po stomaku..:)
 
lilites:
Mislim....ja stvarno nisam u tom fazonu! Cak ni decka nemam! Ni fax nisam zavrsila! Jos toliko toga mi je nedovrseno...
ALI, sve cesce mislim na te takve stvari...kao udaja, pa srecna porodica, pa kakav bi on trebao da bude, sa kolikom platom....uzas! Znaci, postala sam prava, najgora udavaca!! Kategorija o kojoj sam uvek razmisljala sa zgrazavanjem!
Recite mi da nisam jedina!

Možda jesi najgora, ali svakako nisi prava udavača. Prava udavača je vredna osoba koja ne razmišlja - i to sa omalovažavanjem - o udaji, i o tome kakav bi u teoriji trebalo da bude taj muškarac, nego se u svakom trenutku i svakom pogledu usavršava i istovremeno temeljno ispituje tržište, to jest izlazi sa jedno pet frajera u isto vreme, zalazi tako u različite segmente društva i peca nove komintente... Ti zvučiš kao amater. Toliko o tome, od UDATE forumašice.
 

Back
Top