gospodjice UDAVACE

Borg_Queen:
pa shto ne reche ranije, kupicemo kuche ne brini :)
Opa Mico! Mogu ja da qmujem? Dobro, de ako ćeš ipak onu lovarnu qmu iz Ameriq, je l mogu bar sa Frozove strane? Igraću na stolu obećajem! :-D

bug.gif
 
pa mislim da smo reshili, tj evo mogu bar da se nadam, imamo kumove, muziku, doktora, ako nekom ne daj boze pozli pa da pripomogne sa ekserima i kiselinama, ma divota jedna :D
ps jedinica sam
 
goldfish:
zato je ON uvek princ :D

da,cudno da snezana nije zavrsila sa plemenitim,siromasnim konjusarem :lol:

bas pre neki dan slusam par drugarica koje su u vezi vec par godina i razmisljaju kako da 'privedu' svoje momke do oltara.e sad gledam ja i 'ajde krstim se.Nemaju ni dvadeset,sad tek maturiraju.Morace na fax(takva nam srednja) i sl.Druge opet ne planiraju da se udaju,nikad.Ne znam,jbg.Nisam pristalica braka ali,mozda, sve u svoje vreme.A mozda i meni 'dune' pa za par god...ne do bog :-D
 
Jel neko razmisljao o tome kako je tim princevima koji moraju da smisle tu lovu od koje ce da kupe zamak? Bas mi to palo na pamet skoro, definitivno ne bih volela da sam na njihovom mestu, pogotovo sto sam apsolutno nesposobna, ne mogu ni bedni fax da zavrsim, a sad kad bi mi se nasao jos suprug sa decom koji bi ocekivao (zajedno sa decom) da im stvorim bogatstvo, mislim da bih zavrsila u gumenoj sobi sa belom kosuljom koja se vezuje pozadi.
Nekako nemam zelju da trosim tudje pare, jer se onda osecam duznom i zavisnom, tako da mi udaja i nije nesto na umu, nit je ikad bila, jer mislim da nisam bas jos spremna da nekome totalno poklonim sebe. Verujem da ce se i to vremenom promeniti, ali za sada kako je, tako je...
 
Pazi koji kolaži.
Meni se svidja da bude mangup 3h, baraba koja ne zna za dosta 1h, svinja koja jede kao stoka , bori se kao stoka i svadja sa svima 1h, umetnik 1h, intelektualac 2h, vodoinstalater 1h, tuta muta 3h, taksi vozač 2h, kuvar 2h, manikir masažer 1h, nežan 2h, romantičan 2h, ambiciozan i drčan 3h, sam svoj bankar 4x0,5h, isto toliko puta i moj bankar.....
 
pun pogodak ! Eh, da je Vuk ziv, sad bi palo Crvenban drugo izdanje :smile:
(uh, dobro sam prosla za one udtuzne , sad mi je laknulo )
ajd, da napishem neshto u vezi teme da me ne banuju, adminemeoprosti , pu, pu , daleko bilo...

..prichamo telefonom jedna drugarica i ja , kako smo se promijenile, nekad budale naivne, pa se zgrazavamo nad lichnom gluposhcu, i onde rezimiramo rezultate, kakve smo ''kuchke''postale s godinama i pitam ja nju:''...pa majke ti reci iskreno, bil' ti sebe ozenila sad, kakvo si zlo postala ?''...i ona kaze''pa ne bi...''...''pa ne bi ni ja sebe''...''pa eto...vidish sad , kako stoje stvari'' onda smo razmisljale koga bi ozenile da smo mushkarci...i opet pade izbor na najudavachu iz drushtva koja samo na to misli, bash da bude za u kuci, da nas glava ne zaboli dok shvrljamo okolo...''
ogavno... :smile:
 
shaddow:
E, sad, obratite pažnju na ono "sa kolikom platom"!?!?!?!
Nešto mi govori da, ukoliko ovako nastaviš da razmišljaš, nećeš biti srećna u životu....
Da li ti tražiš ljubav ili pare (odnosno sponzora)?!?
Pa ono...platicom...ipak PLATOM!
Da li to znaci da sam sponzorusa?
A drugi odgovor je: i ljubav i pare! Jel mnogo?
 

Back
Top