Viva travel agency
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Viva travel agency

Nov član
    Učlanjen
    01.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Viva travel agency

Da li je neko putovao sa ovom agencijom i kakva su mu iskustva?

Ja treba da idem u Spaniju, pa me zanima kakvi su

Obećava mary43 (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Re: Viva travel agency

Ako si vec uplatila-sto pitas?
    Ja sam isla preko njih u Bugarsku i kad sam se vratila podnela sam im zalbu!!!! Nikad gou agenciju nisam izabrala!!!Al to se mozda samo tako za mene podesilo..Ne mora da znaci da su uvek losi..

Početnik
    Učlanjen
    04.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Isla sa tom agencijom u Istanbul i ne bih vise nigde isla sa njima.Prilicno neorganizovani, neupuceni, nisu ispostovane stvari iz programa putovanja.....Sto ne znaci da se kad stignes tamo ne mozes lepo sama organizovati, kao sto sam i ja uradila,tako da nisam dozvolila da mi upropaste putovanje....... ......Ispostovali su deo koji se tice smestaja, ako ti to nesto moze pomoci u donosenju odluke, ali je zato putovanje autobusom trajalo beskonacno dugo.Autobus je zaista bio dobar, udoban.....

Nov član
    Učlanjen
    01.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Nisam uplatila, prvo se raspitujem...ali oni su mi jedina sansa da odem do Spanije u takvom aranzmani- preko Francuske i Italije...svako ima svoja iskustva...

Obećava mary43 (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Autobus-na tamo smo krenuli usred dana po paklenoj vrucini a ladno je ostalo GREJANJE u busu od prethodne noci kad su se ljudi iz bugarske vracali u srbiju pa im je bilo hladno,zato smo mi pocrkali jer su zaboravili da ga iskljuce!!!!!!!
    U toku voznje se odvalio pod,znaci ko u filmu Speed tako smo imali rupu u podu neko vreme!!!
    Po povratku smo svi iskisli 15 minuta cekajuci na stanici bus po najgoroj provali oblaka i sad tako mokri umesto da budemo po nekom grejanju a putovali smo nocu,nama je vozac ukljucio ventilaciju i svi smo se posmrzavali!!!!
    Tamo smo imali smestaj koji smo platili preko nase agencije 13 e noc po osobi i nismo imali vode a i vodokotlic je bio pokvaren i vlasnik vile je samo slegao ramenima danima,a klinci koji su bez agencije placali 5 e jer su banuli tamo imali su brdo brdo vode i nikakve probleme,mi smo molili da nam se popravi vodokotlic daaanima,mislim stvarno...
    Eto to je recimo deo mojih utisaka..

Nov član
    Učlanjen
    15.09.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

VIVA travel je ubedljivo najgora agencija preko koje sam letovao do sada.Znam da putnici mogu biti "razmazeni"i ovakvi i onakvi ali prenecu vam svoja iskustva pa vi ocenite da li bi to sto se desilo vama predstavljalo problem ili ne.Letovao sam na kefaloniji termin 31.08.2015 do 11.09.2015. uplatio sam preko VIVE jer jako malo agencija radi Kefaloniju a dok sam uspeo da skupim pare jos je samo kod njih bilo slobodnog mesta.Problemi su krenuli na samom startu,kasnili smo pola sata a s obzirom da je vecina putnika stigla ranije neki kao ja su cekali na vrucini duze od sat vremena.Po ulasku u autobus su nas obavestili da WC ne moze da se koristi i da mora da se ceka pauza da bi se obavila mala ili velika nuzda.Za putovanje od 25 sati nedostatak WC za malu nuzdu je veliki problem.Naravno u toku noci je bilo ljudi koji nisu mogli da izdrze pa su uz veliku muku svadju i pominjanje familije uspeli da nateraju vozaca da stane i da im omoguci da izadju napolje.Kada smo stigli na trajekt eto novog problema,morali smo da iznesemo stvari iz busa da ih ubacimo na trajekt a na ostrvu nas ceka drugi autobus koji nas razvozi po vilama.Od svih stvari koje su se desile ova me je najvise iznervirala,jer presedanje niko nije pominjao.Da sam znao da cu morati da vucem stvari promenio bi ili agenciju ili odrediste.Vuci moje torbe,zenin kofer,frizider,rance itd itd uz i niz stepenice na trajektu nije ni malo prijatno,a ni lako.Stigosmo na ostrvo,stvari napolje pa ponovo u bus pa lagano po vilama.Po povratku autobus nije stao cak ni blizu luke tako da smo sa trajekta morali sve stvari da vucemo pa minimum kilometar da bi dosli do busa koji je stajao u sred nicega.Naravno bilo je onih koji su se bunili i trazili da autobus pridje trajektu ali gospodja vodic nije mogla da ih dobije na telefon.Dodjosmo do busa,sunce upeklo svi se raspali od onog teglenja stvari kad vozaca nigde,konacno se javili na telefon javili da su u sopingu i da dolaze za pola sata.Nista,cvarenje na suncu dok gospoda ne dodju.Agencija je spojila smene sa Zakintosa i Kefalonije,to je bio haos.Vise ljudi vise stvari,pun WC kofera(opet naravno ne moze da se koristi)prolaz izmedju sedista je licio vise na trim stazu nego na autobus.Na granici Grcke i Makedonije su nas sve izbacili iz autobusa na kisu na sat vremena pod izgovorom da autobus mora da se dopuni gorivom a niko od putnika ne sme da bude u autobusu prilikom te operacije.Ne znam,mozda sve ovo nekome ne bi bio problem ali mene su poprilicno iznervirali jer sam godinu dana stedeo da bih otisao na to letovanje i najmanje sto sam ocekivao to je da ispune svoju stranu ugovora,da budu ljubazni i da bar za sve ono sto nas je snaslo usput dobijem bar jedno izvinjenje.Niti izvinjenja,niti ljubaznosti a ni trunke profesionalizma.A pare znaju da uzmu.

Zainteresovan član Opsednuta vedrina (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    10

Putovala dva puta sa njima po Evropi (Francuska i Švajcarska) i oba puta sam bila zadovoljna. Odlični vodiči (uglavnom bivši Kontikijevi), pristojne cene (manje od Kontikijevih, recimo, za iste destinacije), pristojan smeštaj i dabldeker autobusi. I oni imaju ugovor sa Intesom, dakle moguće je plaćanje karticom na šest mesečnih rata.... Za novce koje traže - prilično dobra usluga.
    Ne znam kako funkcionišu sa letovanjima, to nisam isprobala, to obično sama organizujem.

Zainteresovan član Yeah, baby (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    14

Putovala sa njima nekoliko puta po Evropi i jednom na letovanje, uvek je sve bilo super i baš ono što je navedeno u ugovoru i programu putovanja. Doduše, ne mogu da kažem da je vodič uvek bio baš baš potkovan znanjem (posebno za Amsterdam, zove se Gordana Obradović, ako moderacija ne izbriše ime), ali sve ostalo je bilo odlično.

Primećujem da u starijim postovima preovladava loše mišljenje a u novijima bolje, pa eto, možda se napredovali vremenom.

Zainteresovan član spageta (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio CT2046 Pogledaj poruku
    VIVA travel je ubedljivo najgora agencija preko koje sam letovao do sada.Znam da putnici mogu biti "razmazeni"i ovakvi i onakvi ali prenecu vam svoja iskustva pa vi ocenite da li bi to sto se desilo vama predstavljalo problem ili ne.Letovao sam na kefaloniji termin 31.08.2015 do 11.09.2015. uplatio sam preko VIVE jer jako malo agencija radi Kefaloniju a dok sam uspeo da skupim pare jos je samo kod njih bilo slobodnog mesta.Problemi su krenuli na samom startu,kasnili smo pola sata a s obzirom da je vecina putnika stigla ranije neki kao ja su cekali na vrucini duze od sat vremena.Po ulasku u autobus su nas obavestili da WC ne moze da se koristi i da mora da se ceka pauza da bi se obavila mala ili velika nuzda.Za putovanje od 25 sati nedostatak WC za malu nuzdu je veliki problem.Naravno u toku noci je bilo ljudi koji nisu mogli da izdrze pa su uz veliku muku svadju i pominjanje familije uspeli da nateraju vozaca da stane i da im omoguci da izadju napolje.Kada smo stigli na trajekt eto novog problema,morali smo da iznesemo stvari iz busa da ih ubacimo na trajekt a na ostrvu nas ceka drugi autobus koji nas razvozi po vilama.Od svih stvari koje su se desile ova me je najvise iznervirala,jer presedanje niko nije pominjao.Da sam znao da cu morati da vucem stvari promenio bi ili agenciju ili odrediste.Vuci moje torbe,zenin kofer,frizider,rance itd itd uz i niz stepenice na trajektu nije ni malo prijatno,a ni lako.Stigosmo na ostrvo,stvari napolje pa ponovo u bus pa lagano po vilama.Po povratku autobus nije stao cak ni blizu luke tako da smo sa trajekta morali sve stvari da vucemo pa minimum kilometar da bi dosli do busa koji je stajao u sred nicega.Naravno bilo je onih koji su se bunili i trazili da autobus pridje trajektu ali gospodja vodic nije mogla da ih dobije na telefon.Dodjosmo do busa,sunce upeklo svi se raspali od onog teglenja stvari kad vozaca nigde,konacno se javili na telefon javili da su u sopingu i da dolaze za pola sata.Nista,cvarenje na suncu dok gospoda ne dodju.Agencija je spojila smene sa Zakintosa i Kefalonije,to je bio haos.Vise ljudi vise stvari,pun WC kofera(opet naravno ne moze da se koristi)prolaz izmedju sedista je licio vise na trim stazu nego na autobus.Na granici Grcke i Makedonije su nas sve izbacili iz autobusa na kisu na sat vremena pod izgovorom da autobus mora da se dopuni gorivom a niko od putnika ne sme da bude u autobusu prilikom te operacije.Ne znam,mozda sve ovo nekome ne bi bio problem ali mene su poprilicno iznervirali jer sam godinu dana stedeo da bih otisao na to letovanje i najmanje sto sam ocekivao to je da ispune svoju stranu ugovora,da budu ljubazni i da bar za sve ono sto nas je snaslo usput dobijem bar jedno izvinjenje.Niti izvinjenja,niti ljubaznosti a ni trunke profesionalizma.A pare znaju da uzmu.

Apsolutno se slažem sa tobom! Nigde gore agencije, neljubaznijih ljudi i nepouzdanijeg organizatora!
    A kad putujete u inostranstvo, to vam je katastrofa!
    Putovala sa njima 2 puta (ne znam šta mi bi da drugi put idem preko njih) i ne zna se kad sam gore prošla. Više nikad, ni da mi daju džabe! A vi kako hoćete.

Nov član
    Učlanjen
    23.09.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Putovali smo sa agencijom VIVA u Prag. Uplatili smo put u Nisu, za polazak iz Beograda. Stigla nam je poruka o mestu sastanka koje nismo dovodili u pitanje. Kasnije se ispostavilo da je to bila lokacija polaska iz Novog Sada, poruka je bila pogresna, i autobus je otisao bez nas. Pozvali smo vodju puta, koja je bila vrlo neljubazna i neprofesionalna, i predlozila da o svom trosku dodjemo do Novog Sada, pritom ne garantujuci da ce nas tamo i sacekati. Problem je resen tek pri pominjanju turisticke inspekcije, nakon cega je po nas poslato sluzbeno vozilo. Autobus ni u jednom trenutku nije stao da nas saceka, auto u kom smo bili je isao 180 km/h da bismo stigli grupu negde pre madjarske granice. Vrlo neozbiljni, neprofesionalni i neorganizovani. Vodici neobrazovani. NE PREPORUCUJEMO!

Slične teme

1. Da li je neko putovao sa agencijom VIVA travel?
    Autor lillyann u forumu Putovanja
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 03.12.2014., 20:49
  2. turisticka agencija viva travel
    Autor GabrielFallen u forumu Putovanja
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.11.2007., 17:19
  3. viva la bam
    Autor purpurna magla u forumu Televizija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 09.03.2006., 00:07
  4. Viva Las Vegas