HANIOTI ILI PEFKOHORI??? - halkidiki, greec -
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 77

Tema: HANIOTI ILI PEFKOHORI??? - halkidiki, greec -

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano hanioti ili pefkohori

Molim Vas da mi neko predlozi neki bolji hotel ili super apartman ili u pefkohoriju ili u Haniotiju.Gde je bolje? Kako doci do tog hotela ili apartmana ali vise bih volela da je hotel zbog hrane.Da je blizu mora zbog dece.Dajte neki telefon i slike ako imate moze i na drgrbic@sbb.co.yu 8-)

Obećava
    Učlanjen
    19.04.2006.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: hanioti ili pefkohori

Idi na www.sabra.co.yu pa na leto 2006 pa na leto Grcka pa na hoteli Halkidiki i onda imas i hotele u Pefkohoriju i hotele u Haniotiju i sve ti pise gde se nalazi koji hotel koliko je udaljen od plaze i od centra

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

u Sabri je sve malo drugacije nego sto kazu

Početnik jasnavek (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Kako to mislis drugacije nego sto kazu? Uplatila sam preko njih u Pefkohoriju hotel-apartman Posejdon. Mislis li da sam se presla?

Obećava
    Učlanjen
    19.04.2006.
    Reputaciona moć
    43

Moji prijatelji su bili prosle godine u Posejdonu preko Sabre a ja sam odlazila svaki dan kod njih smestaj je ok na minut od plaze i setalista i sve je bilo super nisi se presla sigurno

Početnik jasnavek (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Kazi mi da li ima neki dobar supermarket u Pefkohoriju, kao što je recimo Masutis u Haniotiju, ili bar sličan. Prošle godine, na Krfu, doduse nisam bas mnogo lutala, ali svi ''supermarketi'' su bili kao nase radnjice, izbor nikakav. Kakve su radnje tog tipa u Pefkohoriju?

Neproveren član Oximoron (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

cini mi se da nema.
    Generalno,hanioti mi je bio nekako zabavniji,pefkohori mi je mnogo nabacan,neuredan i starinski.Ali to je moj ukus,pefkohori sigurno jeste odlichno mesto...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano HANIOTI ILI PEFKOHORI??? - halkidiki, greec -

Zanima me koje mesto je lepshe...kakve su plaze..?.kakav je nocni provod.?..koja je velichina grada...? koji je bolji grad za mlade i sve ostalo vezano za HANIOTI I PEFKOHORI?? dvoumim se izmedju ova dva mesta za ovo leto...pa bih molio malu pomoc...
    hvala u napred!!!!

Aktivan član McCurdy011 (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: HANIOTI ILI PEFKOHORI??? - halkidiki, greec -

Hanioti, a ako imas decu iskljucivo Sithonia.

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    283

Meni su identicna oba mesta. Nevidim razliku a kao sto rece canada 1995 ako imas decu iskljucivo Sitonija

Početnik
    Učlanjen
    24.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

I ja sam se dvoumila do juce, htela sam Hanioti ali sam nakraju uplatila Pefkohori jer su me u agenciji ubedili da je bolji za mlade. Hanioti je veci, lepsi i vise fensi, ali je miran i kazu uvece dosadan. Ako je neko bio na oba mesta, neka nam iznese svoje utiske...

Ističe se NS GARI (avatar)
    Učlanjen
    19.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio Honeylady
    I ja sam se dvoumila do juce, htela sam Hanioti ali sam nakraju uplatila Pefkohori jer su me u agenciji ubedili da je bolji za mlade. Hanioti je veci, lepsi i vise fensi, ali je miran i kazu uvece dosadan. Ako je neko bio na oba mesta, neka nam iznese svoje utiske...
    ja sam uplatio Hanioti jer sam cuo da je zivlji,****** neko prica kako je Hanioti dosadan a neko kako je odlican za mlade i da ima provoda,vise covek ne zna kome da veruje :???:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Nemam decu tek mi je 20 god. hmm...i ja sam danas ishao po agencijama i svi su mi rekli da je Hanioti dosta lepshi i bolji za mlade...bolji za zezanje..bolje plaze i sve ostalo!! ali to mu dodje kao budva i becici tako kazu..na 2-3 km jedno od drugog .. tako da ce nas biti i tamo i tamo

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    139

Не знам за Пефкохори, али у Ханиотију дефинитивно нема ноћног живота! Све саме породице са децом.

Тако су и нама прошле године у агенцији продали причу како је Ханиоти супер за младе који желе да излазе, али то уопште није тачно. Био један кафић на плажи и то је отприлике било све.

Ističe se vladeks (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

vecina diskoteki je iznad magistrale,a ta dva mesta su tako blizu tako da je svejedno,ko budva i becici

Ističe se vladeks (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

tada kad sam bio najvise sam poseciva "no-no' u pefkohoriju

Domaćin bigsister (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio Honeylady
    moji ustisci su ovakvi: pefkohori je jaaaaaako malo mesto, hanioti je vetji, pa samim tim ima vishe razlichitih yanimljivoh i manje zanimljivih ljudi... u pefkohoriju su vetjinom porodice, po meni je to porodichno mesto. koliko ja znam ima vishe mesta za izlazak u haniotiju, u pefkohoriju ima jedna diskoteka i par kafitja, dok u haniotiju ima jedan ceo trg pun kafitja, a diskoteke su malo rashtrkane... ako idete sa porodicom definitivno pefkohori, a ako idete sa drushtvom zavisi: ako vas je dvoje troje bolje hanioti, a ako vas ima vishe, kao shto je nas bilo 13oro kad smo ishli, bolje pefkohori, jer mozete sami sebe zabavljati i netje vam biti dosadno, a plaza je meni mnogo lepsha u pefkohoriju kao i voda, mada je u haniotiju malo vetja... u svakom sluchaju tamo je raj na zemlji! i u koje god od ta dva mesta da odete netjete se pokajati, a josh plus su udaljena svega 4 km, pa mozete svaki dan itji iz jednog u drugo...
    ...ja tako mislim, a to je ujedno i moje mishljenje, mada sam lichno protiv toga...

Početnik OSman (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Isto s. drugo p. ako kapiraš
    kao ... hanioti je skuplji...
    meni je lično lepši pefkohori .. ali i sam doživljaj nije isti kada si smeštena npr. negde Boguiza tregera u brdo i kada si tik do plaže, pa još kada imaš i pogled na plažu i šum talasa uveče
    plaže su simpatične, uske ali zato dok dođeš u duboku vodu ima da se pomučiš ...
    Sitpnija jest više za klinčadiju ...
    Iako odeš lepo u predsezoni ili post zezoni i nema onih gužvi, nema onog Stefane ***** ti materina ostavi taj frizbi, lopta u glavu i sl...
    Svako dobro i lep provod, kad jednom odeš drugi puta ćeš bolje izabrati ...

Početnik OSman (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

a što kaže bigsister sve je to blizu, jedna lepa šetnja i obišla si sve ... i ja kad sam bio na Tasosu nisam se ceo odmor čvaljio u Potosu, već smo skitali i skitali

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

heh svi prichaju drugachije...ali oticicu vec... pa cu i sam videti i reci gde mi se vishe svidja!!

Nov član
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Question da razjasnimo Hanioti ili Pefkohori

Pozdrav svima,imam malu konfuziju u glavi posto sam procitala na vise mesta sasvim suprotne stvari a ticu se konkretno nocnog provoda i mesta za izlaske u Haniotiju i Pefkohoriju.Naime neko preporucuje Hanioti,a posle toga procitam da tamo i nema bog zna sta samo kafici koji rade do ponoci,a navodno u Pefkohoriju ima mnogo diskoteka,
    Moze li neko da mi razjasni o cemu se radi i ukoliko je bio da mi preporuci neki lokal.Mi smo ovog leta u Haniotiju nadam se da nismo pogresili,posto bi voleli da osetimo i malo nocnog zivota.Zna li neko konkretno koliko je Pefkohori udaljen od Haniotija?cula sam da je to silicno sistemu Budva-Becici

Primećen član
    Učlanjen
    20.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: da razjasnimo Hanioti ili Pefkohori

Udaljen je 5 km. Taksi je jeftin, i nikada ne deru, voze samo po taksimetru. A postoji i stari donji put, pa možete i peške. Potpuno je sigurno, može vas samo povijati neki pas ....

A to o provodu je jako diskutabilno ...Uvek oni koji su odseli u Pefkohoriju idu u provod u Hanioti, i obrnuto ...

Ubedljivo najbolje mesto za provod na tom potezu je Kalitea ( cca 15 km od Haniotija) u suprotnom pravcu od Pefkohorija

Početnik
    Učlanjen
    28.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Diskoteke se nalaze na izlazu iz Kalitee prema Haniotiju. U Hanijotiju je provod penzionerski i nista ne radi posle 01h. Ako volis folk muziku postoji cafe ,,Mini golf" gde Bugari uzivo sviraju Srpsku muziku. Sve u svemu Hanioti je super mestasce, a za diskoteke i lud provod Paralia.

Nov član
    Učlanjen
    18.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vec 3 godine letujem u Pefkohoriju i jednom sam Letovao u Haniotiju. Hanioti je vise penzionersko mesto. Ima samo jedan kafic koji zavredjuje paznju ostalo je....a ne mogu bas ni nekom plazom da se pohvale. Ako trazis odmor, u Haniotiju ces ga dobiti a ako si dosao i da se malo provedes onda ces svaki dan morati da ides do Pefkohoria, zato u svakom slucaju preporucujem to mesto. Ima barem 10 kafica koji se od 22h pretvaraju u nocne klubove i diskoteku "NO-NO" koja je puna sve do 6 ujutru.
    Plaza je ogromna, mozes da biras koje ti mesto odgovara. Od kamenite plaze pa do najsitnijeg peska a kafica na plazi ima koliko god hoces. Dobra stvar je sto se lezaljke i suncobrani ne placaju vec ih slobodno koristis kad porucis pice u tom baru.
    Jos jedna bitna stvar. Restorane u Haniotiju i Pefkohoriju uglavnom drze Albanci ili su oni kuvari. Ja se bas i ne osecam sigurno kad mi oni nesto serviraju zato preporucujem restoran EL GREKO koji drzi nas covek. Ljubaznost i domaca kuhinja karakterise ovaj restoran. Klopa je zaista odlicna a to sto je restoran pun od jutra do kasne veceri govori sve. Restoran se nalazi 30 metara od pristanista u Pefkohiriju u ulici koja spaja glavni put i put na plazi.

Zainteresovan član NECA15 (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

JA idem u Polihrono,to je idealno mesto za porodicno putovanje.U 10 se sve zatvara pa cak i kafici.

Slične teme

1. HALKIDIKI
    Autor u forumu Grčka
    Odgovora: 258
    Poslednja poruka: 28.05.2013., 11:42
  2. Fourka - Halkidiki
    Autor Djoleyu u forumu Putovanja
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.03.2013., 07:54
  3. Nereides,Hanioti,pomoc prijatelja
    Autor jeftabgd u forumu Putovanja
    Odgovora: 2