Profesori iz XV-e ...:)

Pa,zar mi iz XV-e ne bi trebali da ucimo od vas da vas kopiramo? Evo,poceli smo,sto ti sad smeta?
P.S.Ne mogu ,a da ne primetim da imas previse slobodnog vremena,posto si za 2 meseca iskucala preko 2000 postova.Ne sumnjam da ti je internet jedini vid komunikacije,ali mi(normalni) nismo duzni da odgovaramo na tvoje besmislice.potrudi se i da ne trpas nos gde mu nije mesto.Posebno te interesuju teme o XV-oj...Kompleksi,a? Mi se iz XV-e uopste ne vucaramo po vasim temama,jer niste nas nivo.Stoga te molim da odleprsas.
 
Takodje bih te zamolila da primetis razliku izmedju ankete i teme.Vi(iz XIII-e) ste otvorili anketu,a ja temu o profesorima.To nije isto. Imas preko 2000 postova ,i najosnovnije nisi naucila.
A onda vi iz XIII-e nekome pricate o gluposti..Prvo pocisti svoje dvoriste,pa onda tudje!
 
AnaBg:):
Duso ti imas devet postova,a ja 2000 tako da mi nisi nalazila u svakom postu hresku...za to su zasluzni Ben Adam i duky

1.)Hvala Bogu da ja osobe poput tebe ne nazivam "dusom"
2.)Hresku=gresku
3.)Ne budi bukvalista! U 3 posta ti nadjoh 5 gresaka...Nije li malo za jednu taaako obrazovanu osobu poput tebe,koja nalazi za shodno da vredja nesto sto i ne poznaje?
 
Ja sa mojih 10 postova, cini mi se , bolje baratam kompjuterom nego sto ces ti za jos 20000 postova :)
Tako da se ne dici time da imas vise postova od mene,bolje se sagni i zapitaj sta si radila u prvom osnovne dok je uciteljica poducavala znake interpunkcuje!
 
Ko je ovde bukvalista...Na jedan post odgvoras sa tri...Svako slovo i zarez prepravljas...tako da si ti bukvalista....

Idi leci svoje komplexe na nekom drugom...
Nigde nisam rekla da sam najpametnija,naportiv srecna sam,ako postoje jos uvek pametni ljudi...A sad cao,zdravo,dovidjenja
 
Hahahaha...Elem, ja tek sad na nekoj temi -gde pises o svojoj kilazi(dakle off-ujes) izvalim da se dopisujem sa jednom izuzetno labilnom,isfrustriranom i nadasve opterecenom osobom.Kao sto ti rece onaj lik-DETE(i po godinama,i po postovima,stavovima) -tako da ti je sve oprosteno,unapred.Prozderi malo slaninice(posto kako kazes-rostilj nije peceno meso ahaahhahaah),pa,kad rostilj bude uvrsten(kako ti rece) u bareno meso,onda mi se javi,mozda i razmenimo po koji post.
Uzgred,cao,zdravo,dovidjenja je toooliko isfurana stvar,da sam od tebe,najmanje ocekivala--- ljubim te!
Kako si krenula sa "duso" ,ne bi me cudilo.
 
A sad me izvini,posto ne bih zelela da moja tema postane(a,kako je pocelo,hoce) off ,onda da zavrsimo sa raspravom .Jerbo se sa decom ne raspravljam...Bilo je jako ruzno sa moje strane.Izvinjavam ti se,ali nisam znala koliko ti je godina,paa...
Dakle,da nastavimo :)
 
Hmmmm...profesori iz XV-e su sasvim ok...naravno ima izuzetaka ako i svugde...sooper je to sto su relax,nisu staromodni....
meni licno najgotivnija Miroslava iz infosa i Saska iz engleskog i naravno moja razredna :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
one su skroz ok....mozes sve da se dogovoris sa njima i extra predaju :D
a i da se zezas...a i da pitas ako ti nesto treba.... :D
Gotiva mi je i Polka-mnogo dobro predaje....Nerviraju me svi fizicari i fizicarke :-?
mislim ok su...ali brateeeee :-? :-? :-?
 
Pa doooobro ovako,iskreno mislim i da nije neka tema ali ok...Sto se tice profesora u nasoj skoli mislim da su kul i da osim par izuzetaka nema nekih kretena...Dosta staju na stranu ucenika sto se ne desava cesto po ostalim skolama,bar sta ja znam iz prica!!!
Sto se tice toga toliko...pozz

PS @Guarana666-pricaj mi o fizicarki...:D :D :D :D :D
 

Back
Top