Wonderful life

Lepo je sto je stalno nov, nepredvidiv, pun izazova. Kad je isti svakog dana onda nije lep. Cuda su razna, rodjenja, ljubavi, svadje, pomirenja. Lepo je kad me neko iznervira, a posle trazi pomoc od mene i ja mu pomognem. tek posle shvatim da sam bila ljuta i lepo je jer to znaci ljubav.
 
Zivot je lep kad...me ujutru probudi miris kafe koju je on skuvao za mene, kad stojim na kisi pokisla kao mish, a niotkuda se pojavi on sa kisobranom, kad u postanskom sanducetu nadjem pozivnicu za vencanje drugarice s kojom vec duze vreme ne razgovaram, kad moja baka pronadje i sacuva moj crtez kad sam imala 4 godine, kad on trci na osmi sprat da se moj sladoled ne bi otopio, kad me najbolji drugar zove u sredu da proveri jel sigurno dolazim kuci u petak...kad mi tata kaze da nisam zasluzila auto, pa ga kupi sebi, a onda mi onako tuznoj preda kljuceve...pa da, zivot je uvek lep.
 
menna:
Zivot je lep kad...me ujutru probudi miris kafe koju je on skuvao za mene, kad stojim na kisi pokisla kao mish, a niotkuda se pojavi on sa kisobranom, kad u postanskom sanducetu nadjem pozivnicu za vencanje drugarice s kojom vec duze vreme ne razgovaram, kad moja baka pronadje i sacuva moj crtez kad sam imala 4 godine, kad on trci na osmi sprat da se moj sladoled ne bi otopio, kad me najbolji drugar zove u sredu da proveri jel sigurno dolazim kuci u petak...kad mi tata kaze da nisam zasluzila auto, pa ga kupi sebi, a onda mi onako tuznoj preda kljuceve...pa da, zivot je uvek lep.

:) Prelep odgovor...
 
Lepo je kad mi neko potrči u zagrljaj.
Bilo je lepo sinoć, kada mi je jedan drug bacao pesmu sa sprata štipaljkom u dva sata posle ponoći, a ostali slučajni prolaznici su navijali: ''Štipaljka, štipaljka!''
Lepo je kad se ujutru iskradem dok moji spavaju, spremim sendviče i odem na put, a onda se isto tako ušunjam posle dva dana, a oni me i ne primećuju (svađaju se oko Evrovizije, koliko nam je ko dao poena) :). A ja sam srećna.
Lepo je kad me neko pozove bez razloga, samo da me čuje.
Lepo je kad tata ode na put i zove me da pitam koji broj mantila nosim, jer obilazi butike... :)
Lepo je kad se uz nekoga osećaš sigurno, makar se svet rušio...
 
pa sve ima dva lica.

i mi sami sebi nismo ono što smo drugima.

i uspomene na lepe stvari su setne, jer je to nešto lepo prošlo.


šta je lepo?
lepo je jedno lice koje sam video 1996. a onda ga na silu zaboravio
da mi ne zadaje bol. i njen glas sam zaboravio, isto na silu.


lepo je još jedno lice i njen glas, koje sam sreo 2004. i opet se trudim da ih zaboravim.
 
menna:
Zivot je lep kad...me ujutru probudi miris kafe koju je on skuvao za mene, kad stojim na kisi pokisla kao mish, a niotkuda se pojavi on sa kisobranom, kad u postanskom sanducetu nadjem pozivnicu za vencanje drugarice s kojom vec duze vreme ne razgovaram, kad moja baka pronadje i sacuva moj crtez kad sam imala 4 godine, kad on trci na osmi sprat da se moj sladoled ne bi otopio, kad me najbolji drugar zove u sredu da proveri jel sigurno dolazim kuci u petak...kad mi tata kaze da nisam zasluzila auto, pa ga kupi sebi, a onda mi onako tuznoj preda kljuceve...pa da, zivot je uvek lep.

ladno je pola ovih odgovora bilo u jolie-u, mislim martovski broj.


:lol:
 

Back
Top