POMOZITE!!!!!!!!

U

U braku

Gost
4 GODINE SMO U BRAKU.IMAMO DETE OD GODINU DANA.
cESTO SE SVADJAMO NARAVNO ZBOG DRUGIH.vOLIMO SE I UZELI SMO SE IZ LJUBAVI, MADA NE MOGU DA KAZEM DA JE KAO U POCETKU.NE POKAZUJEMO TO TOLIKO.vOLELA BIH DA SVE BUDE KAO PRE.
tRENUTNO SMO U SVADJI,SVE JE NA DISANCI A ODNOS NISMO IMALI MESEC DANA,CAK MI NI RODJENDAN NIJE CESTITAO SVE BEZ RAZLOGA.mNOGO ME JE TO POVREDILO I NE ZELIM VISE DA MU PRVA PRIDJEM.sTA DA RADIM.
On tvrdi da su svadje najveci problem kako se ponasa prema meni jer ga vredjam i to ga boli.

Sta vi mislite???? Sta da radim???
 
Mesec dana je mnogo da budes sa svojim suprugom u svadji.Probaj jos jedanput prva da mu pridjes,razgovarajte o svemu otvoreno i pomiricete se.Bolje je da mu ti pridjes prva nego neka druga... :wink:
 
...pametniji popusta...cini mi se da je vas razlog za tako dugo cutanje prilicno banalan.Nije se desilo nista strasno i nepremostivo izmedju vas da bi se tako dugo distancirali.Inacenje je isto glupost, pocni prva bez obzira ko je kriv i pokusajte ubuduce da probleme resavate razgovorom, kompromisom, razumevanjem, prastanjem, a pre svega ljubavlju...Srecno!
 
nadam se da si problem vec resila a ako nisi smesta nabaci najlepsi osmeh ,pridji mu poljubi ga i kazi mu da ga volis .Ako malo bolje razmislis za svadju su takodje potrebni dvoje,nije se on svadjao sam sa sobom.Svaki problem izmedju Vas dvoje zavrsi tako sto ces skuvati kafu i popiti je sa njim........Svadje su normalna stvar ,ali budi pametnija pa popusti ponekad .Srecno
 
women:
nadam se da si problem vec resila a ako nisi smesta nabaci najlepsi osmeh ,pridji mu poljubi ga i kazi mu da ga volis .Ako malo bolje razmislis za svadju su takodje potrebni dvoje,nije se on svadjao sam sa sobom.Svaki problem izmedju Vas dvoje zavrsi tako sto ces skuvati kafu i popiti je sa njim........Svadje su normalna stvar ,ali budi pametnija pa popusti ponekad .Srecno


sa akcentom na smesta. i noge da mu operes obavezno!!!

pffffff.........

male krize su normalna stvar i uobicajeno je da se desavaju posle rodjenja deteta. mislim da je najbitnije da ne izgubite komunikaciju i da pokusate da porazgovarate o negativnim emocijama koje su se pojavile. verovatno ste oboje zasluzni ali niste krivi. mozda samo treba da se adaptirate na novonastalu situaciju (dete koje raste npr.).

a sta kazu strucne knjige....krize nastaju kad neki sistem ponasanja vise ne funkcionise uspesno jer se situacija promenila. dakle, nije kriva situacija nego to sto se na stari i naviknuti nacin pokusavaju resiti nove stvari. i brak i dete su za vas nove stvari pa su krize neminovne. pricajte! negativne emocije ne moraju da budu lose jer, ako se izraze i shvate mogu da dovedu do nekog pomaka.
 

Back
Top