Mora imati barem neki nacin!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Audia

Zainteresovan član
Poruka
186
Jednog lepog dana kad sam ja bila u skoli moj brat je seo za komp i napravio me limeted acountom isto tako imoga tatu.Sada sam nasla vec pesto programa koje ocu da skinem al ne mogu. Zna li neko barem kako to mogu bez administratora ili kako da provalim u njegov acoount.MORA IMATI BAREM NEKI NACIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Windows Admin Hack

Windows Admin Hack allows you to reset the administrator password on Windows 2000 & XP.

The ISO must be burned onto a CD or Flash drive.

When you boot the PC with the CD, a mini version of linux starts which allows you to reset the administrator password to whatever you want.

TESTED AND WORKING SUCCESSFULLY!
 
Microsoft Acquires Winternals (July 17, 2006)
Published: April 24, 2007
Winternals offerings are no longer available for purchase. However, Microsoft is exploring integrating these technologies into future offerings. Technical support for Winternals’ offerings will continue to be available according to the terms of customer agreements that have not been terminated or modified, or on a paid per incident basis.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Najjasniji dokaz da radi!!!
 
Evo linka za program(gore naveden) ovo je freeware.Ne treba crack ili seriski br

untitled.JPG


http://www.filecrocodile.com/?d=8CC146F03
 
a.ovuka:
Jednog lepog dana kad sam ja bila u skoli moj brat je seo za komp i napravio me limeted acountom isto tako imoga tatu.Sada sam nasla vec pesto programa koje ocu da skinem al ne mogu. Zna li neko barem kako to mogu bez administratora ili kako da provalim u njegov acoount.MORA IMATI BAREM NEKI NACIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nažalost , gledajući te šta ovde piskaraš , sve sam više i više tog ubeđenja da je tvoj brat uradio pravu stvar. Sve sam više ubeđeniji da je to uradio da bi zaštitio računar i podatke koji se nalaze na računaru , sigurno najviše sopstvene radove. Ako se vaš otac ne buni zašto se ti buniš , verovatno je da ima loša iskustva sa tvojim experimentima pa je rešio da sve buduće probleme predupredi još u samom startu . Mislim da je sada bolje da sve ovo prihvatiš kao rešenu stvar , s obzirom da ti ne želiš da pričaš sa njim o svemu već pokušavaš njemu iza leđa raduckati. Kada budeš imao svoj kompjuter onda ćeš shvatiti pravo stanje stvari i tada ćeš moći raditi šta god poželiš , a dotle probaj da se dogovoriš sa bratom .
Mislim da ova tema može pod lokot jer nema nikakve svrhe pokušavati pomagati nekom ko će to znanje iskoristiti tako što će raditi nekom drugom iza leđa.
 
Ništa strašno, onda samo treba neki softver koji će da napravi account, bez ikakvog pristupa operativnom sistemu samo time što će pristupiti disku i uneti neophodne izmene i tako u krug.... ;)

Možda je dogovor s bratom jednostavnije rešenje, ipak?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top