Jackass

pa MTV je Pink u velikom... no sto nas narod kaze: cega se pametan stidi, budala se ponosi... (nista licno, samo citiram staru narodnu umotvorinu nastalu mnogo pre televizije i radija)...
 
Nemoj tako Inco. Prvih par godina MTV Europea do odlaska Raya, je najbolja televizija koja je ikada postojala. To sto im u zadnjih par godina nedostaju ideje i sto su sebi dozvolili par loshih emisija, ne znaci da su dotakli dno dna na kome se nalazi Pink.
 
Tzar:
Nemoj tako Inco. Prvih par godina MTV Europea do odlaska Raya, je najbolja televizija koja je ikada postojala. To sto im u zadnjih par godina nedostaju ideje i sto su sebi dozvolili par loshih emisija, ne znaci da su dotakli dno dna na kome se nalazi Pink.
PUSI.MI.*****.I.NE.KENJAJ.VISE.MTV.JE.NAJJACA.TV.A.JACKASS.A.POSEBNO.NOKSVIL.NAJJACI.LIKOVI.U.SVIJETU
 
Incognito:
pa MTV je Pink u velikom... no sto nas narod kaze: cega se pametan stidi, budala se ponosi... (nista licno, samo citiram staru narodnu umotvorinu nastalu mnogo pre televizije i radija)...

E NA TEBE SE ODNOSI
VELIKO IZVINJENJE ZA TZARA
 
MTV ≈ Pink

I jedni i drugi non stop vrte jedno te isto, pustaju sranje muziku (bar onaj MTV sto ga pustaju kod mene na poslu) a program im se sastoji od reklama koje se povremeno prekidaju nekim emisijama ili spotovima.
 
Nisam par dana bio na krstarici, pa rekoh da bacim pogled i kliknem prvo na drugu stranu, kad ono imam sta da vidim.
Prihvatam izvinjenje.
 
OutlawTorn:
MTV ≈ Pink

I jedni i drugi non stop vrte jedno te isto, pustaju * muziku (bar onaj MTV sto ga pustaju kod mene na poslu) a program im se sastoji od reklama koje se povremeno prekidaju nekim emisijama ili spotovima.

E, ne s*e*r*i*t*e vise
 
Ja ipak vise od MTV gotivim VH1.
To je u stvari onaj dobri, stari muzicki kanal koji podseca na MTV iz 80-ih. Ima i top liste i muziku, a malo reklama.
Sve pohvale za VH 1!!!
 

Back
Top