MANJE DRAGI REDITELJI?

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4316958&postcount=3

С обзиром да сам на теми "Драги редитељи", рекла понешто и о овима "недрагима", ајде да их и именујем: Дејан Мијач, Јагош Марковић (а некда сам га волела, тј. његове представе), Горчин Стојановић, Горан Марковић (волела сам га као филмског редитеља), Егон Савин...
Ајде да поменем и Димитрија Јовановића, званог Мића Црв, мада је он потпуно ирелевантан и има ту још пар надобудних и набуџених редитељки, које нису вредне ни помена.
 
Strela:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4316958&postcount=3

С обзиром да сам на теми "Драги редитељи", рекла понешто и о овима "недрагима", ајде да их и именујем: Дејан Мијач, Јагош Марковић (а некда сам га волела, тј. његове представе), Горчин Стојановић, Горан Марковић (волела сам га као филмског редитеља), Егон Савин...
Ајде да поменем и Димитрија Јовановића, званог Мића Црв, мада је он потпуно ирелевантан и има ту још пар надобудних и набуџених редитељки, које нису вредне ни помена.

Kako sam samo ovu dvojicu mogla da zaboravim! :o Gorčina kad vidim tri dana nemam sreće. On treba da se drži ovih evrovizijskih režija. :evil:
A što se Dimitrija Jovanovića tiče, igrala se u BDP-u nekođ (dok su još bili živi Dragan Zarić i Tanja Lukjanova) njegova režija ''Arsenika i starih čipki'' i to je bila mnogo slatka predstava. Mada mislim da je to bila zasluga teksta i glumaca koji su bili toliko dobri da čak ni on nije uspeo da upropasti stvar. :D
 
Sveznajuci i samouki "rock-opera-debitant", da prostite "dramski" i naravno sto je najvaznije politicki"aktivan", pasivni ali zato potpuno neprirodni, ukruceni reditelj i ambiciozni pretendent na mesto ministra i sve ovo na crvenom tepihu - gospodar provincijalizma Nebojsaaaaa Bradiiiiiic!
Oprostite mi na ovim izlivima neznosti, ali to mi je danas taaaako trebalo!
 
tockica:
Sveznajuci i samouki "rock-opera-debitant", da prostite "dramski" i naravno sto je najvaznije politicki"aktivan", pasivni ali zato potpuno neprirodni, ukruceni reditelj i ambiciozni pretendent na mesto ministra i sve ovo na crvenom tepihu - gospodar provincijalizma Nebojsaaaaa Bradiiiiiic!
Oprostite mi na ovim izlivima neznosti, ali to mi je danas taaaako trebalo!

:-D :-D :-D
 
tockica:
Sveznajuci i samouki "rock-opera-debitant", da prostite "dramski" i naravno sto je najvaznije politicki"aktivan", pasivni ali zato potpuno neprirodni, ukruceni reditelj i ambiciozni pretendent na mesto ministra i sve ovo na crvenom tepihu - gospodar provincijalizma Nebojsaaaaa Bradiiiiiic!
Oprostite mi na ovim izlivima neznosti, ali to mi je danas taaaako trebalo!

ahhahahhah :D :D , tek sad sam videla tvoju poruku - a ja se baš obradovala što Bradić radi ''Jadnike'' za Madlenijanum.
Meni je OK, jeste malo intelektualni snob i da ume da pretera, ali mislim da jeste obrazovaniji i informisaniji od većine naših reditelja. :)
 
privalova:
ahhahahhah :D :D , tek sad sam videla tvoju poruku - a ja se baš obradovala što Bradić radi ''Jadnike'' za Madlenijanum.
Meni je OK, jeste malo intelektualni snob i da ume da pretera, ali mislim da jeste obrazovaniji i informisaniji od većine naših reditelja. :)
Nevidjeni provincijalac!
Pardon!
Iskompleksirani provincijalac!
To se naravno ogleda u njegovom insistiranju na intelektualnom...boze, boze!
 
tockica:
Nevidjeni provincijalac!
Pardon!
Iskompleksirani provincijalac!
To se naravno ogleda u njegovom insistiranju na intelektualnom...boze, boze!

A zbog toga misliš da je provincijalac... Pa nemam pojma, ne pozanjem čoveka, ali mislim da ipak nije. Meni manje smeta njegovo insistiranje na intelektualnom nego otvoreno pokazivanje praznoglavosti nekih drugih naših pozorišnih reditelja. Meni je on isto malo smešan sav tako uštogljen, ali neke njegove predstave su mi se veoma dopale i nisam sigurna da bi još neki naš režiser njegovih godina smeo i umeo da ih režira.
 
Zaboravih Smokija.
Odoh sada u NS da pogledam njegov novi film"Konji..."i Sijanov "S.O.S.....".Mozda cu sutra imati cime da dopunim ovu kolumnu:)
Zao mi je samo sto nisam pogledala novog Kustu i Mishu R.Jednostavno nisam imala srece!
 
svakako Dejan Mijac. Gledao sam neke njegove predstave na CD-u, od pre nekoliko stotina godina :hahaha: ali sta se sa tim covekom desilo, ja ne znam. Valjda je ostario, samim tim izgubio kreativnost, a tehniku je zaboravio ni sam ne zna gde. Mislim da je on, ne uzimajuci u obzir novajlije koji tek uce, kao ni amatere, apsolutni promasaj u poslednjiih nekoliko godina.
 

Back
Top