StarCraft vs Warcraft 3 vs AOE vs C&C Generlz

Star Craft vs Warcraft vs AOM vs C&C Generals

  • Starcraft

  • Warcraft 3

  • Age of Mythology

  • C&C Generals


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Twisted Transistor:
Uuu Air Force ftw. Ustancujes aurore i nabildujes odbrane i niko ti nista ne moze. Jos napravis desetak Particle Cannona i da vidim sta ce onda da rade Night Elfovi. Ma, glas ide WCIII.. Ima pricu, ima gameplay. Legenda.
Meni je u generalima najbolji je Toxic general, ubih s njim milion amera. :twisted: :twisted:
gen_glathrax.jpg
 
glasam za generale, pa starcraft pa ...zilion strategija pa warcraft. Je8es ti to kad da bi dobio nekoga moras da imas najmanje 100 kliktanja u minuti, to vise nije ni igra niti uzivanje..... Ja cu u generalima sa 30 kliktaja/min sa demolitionima da naguzim i boga oca...
starcraft i pogotovo warcraft u multiplaju je brzina ruku uz par(ili vise) usmrdjelih forica... Nervira me ta ultrapopularnost osrednjeg proizvoda kao sto je warcraft... Nervira me sto je igra sistematski, namjerno zaglupljena ne bi li se dopala vecini... Nervira me blizard sa takvim stavom, sto im je kesh vodilja svega, svaki i najmanji djelic igrice naprave da bude procentualno dopadljiv vecini o kojoj oni nemaju bas neki pozitivan stav...Nije ni EA mnogo bolji, ali mi se cini da njihove osrednje igrice nisu namjerno osrednje nego zato sto oni ne znaju bolje za razliku od bliza koji zna ali nece, jer je kesh u pitanju.....
 

Back
Top