pomoc/dvd home theatre

  • Začetnik teme Undertaker
  • Datum pokretanja
U

Undertaker

Gost
Zdravo drustvo.
Posto sam laik za ove stvari,a hteo bi da uradim nesto po pitanju kucnog bioskopa potrebna mi je pomoc.
Dali mi se vise isplati da kupim DVD KUCNI BIOSKOP ili to mogu dobit preko compa kupovinom neke zvucne kartice i zvucnika?Kao sto rekoh ic se nerazumem pa mi je potrebno detaljnije objasnjenje.
Unapred hvala.
 
Treba ti zvucna kartica koja ima izlaz za 5+1(proveri da li to imas)i naravno zvucnici. Po mom misljenju (izmedju ostalog radim za firmu koja prodaje Hi-Fi) to ti je mnogo bolja varijanta .Jedan od razloga -odvojeni kucni bioskopi mnogo slabije citaju diskove nego komp. Mnoge RW diskove uopste ti nece procitati,a divx ne cita gotovo ni jedan (osim recimo modela nekih kineskih firmi koji su krs).Ako ti treba jos neka informacija pitaj.
 
Tako sam nesto i predpostavljao.Nego koju bi mi zvucnu kartu i zvucnike preporucili?Ok. kapiram da koliko para toliko i muzike.Nemam bas kintu za neka izivljavanja,a ipak da to sve lici na nesto,znaci neka zlatna sredina.
 
Sound Blaster Live! Player 5.1 ce ti zadovoljiti osnove za 5.1 zvuk. Kartica je relativno jeftina...

Ali sistem zvucnika ce biti malo veci problem... Jednostavno, nema dovoljno kvalitetnog 5.1 sistema bez 300-400 evrica... :?
 
Inkognito momce da ne preterujes malo. Za kucnu varijantu moze bez frke da kupi neki manji 5.1 system genius, jazz, ... i to za neke pristojne pare ,recimo 100 eura (15e manje vise u zavisnosti od proizvodjaca) nisu bas svi freakovi za kompove i tehniku kao ti,ja i nekolicina likova ovde


s' postovanjem JA 8)
 
Incognito momce nije bas da je tako. Solidan genius 5.1 system u eurolink-u kosta 156e (solidna snaga, drvene kutije, relativno kvalitetan zvuk) tako da ga bas pretera sa 300-400e ali ako ti tako nemislis tvoja stvar. Svako ima pravo na svoje misljenje.

s' postovanjem JA 8)
 

Back
Top