Vila Andriana u Neos Marmarasu-iskustva
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Vila Andriana u Neos Marmarasu-iskustva

Početnik
    Učlanjen
    27.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Vila Andriana u Neos Marmarasu-iskustva

Uplatili smo smestaj u vili Andriana u Neos Marmarasu. Da li je neko letovao u toj vili? Ako jeste koja su vasa iskustva. I ako ste letovali u Neos Marmaras-u u Grckoj kakva su iskustva.

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    283

Podrazumevano Re: Vila Andriana u Neos Marmarasu-iskustva

Prosle godine sam letovao u N.Marmarasu u vili Vaso bich. Prvi put cujem za tu vilu Andrijana i neznam gde se tacno nalazi. Samo mesto nije lose ali za porodican odmor. Mislim da nije za mladji svet jer nema bas puno gde moze da se izadje. Centar grada je u precniku svega 700-800 m i sav je brdovit. Jedna jednosmerna ulica u kojoj je frka i za parkiranje i za setnju. Ima 10-tak kafica, picerija i sl. Pitaj konkretno sta te zanima i reci cu ti. Kazi mi gde se nalazi ta vila Andrijana pa cu ti reci koliko si blizu plaze, centra......Pozz

Početnik
    Učlanjen
    27.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

u agenciji kazu da je 100m od gradske plaze neznam koliko su realni interesuje me daljina plaze jer idemo sa dva deteta jedno ima samo 16 meseci pa zbog nosenja stvari do plaze bitna mi je daljina
    Koliko je udaljen kompleks hotela Porto Carras, da li mozemo da udemo tamo

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    283

Na gradskoj plazi se prosle godine niko nije kupao-bar ja nisam video a do prve dobre plaze imas oko 300 m i to ti je u pravcu Porto Carrasa koji je udaljen od centra oko 1 km orijentaciono. Mi smo prosle godine ulazili u taj kompleks cisto onako iz radoznalosti da vidimo sta sve ima i odusevili smo se koliko je lepo ali nismo koristili njighove usluge niti se kupali na njihovoj plazi mada mislim da ti to niko nebrani. To nije Cg pa da ima neka privatna plaza ili granica. Sve je povezano. Jedna duuuuuugacka plaza od N.Marmarasa do Porto Carrasa i niko te nista nepita. S obzirom da idete sa 2 male dece mislim da ce vam P.Carras biti daleko a gradska plaza vam se mozda nece svideti. Cista je voda ali je sljunkovita plaza i po velicini nije velika plaza. Najbliza i najbolja vam je kod fudbalskog igralista a tu je inace i pocetak te velike plaze. Videces veliko igraliste i preko puta vatrogasnu brigadu i njihove kamioncice. Srecno 1

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    283

Stavio bih slike da ti to blize pojasnim ali neznam da ih stavim. Ostavi email adresu na moj PP pa cu ti poslati. Pozz

Početnik
    Učlanjen
    13.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Imate li nekih informacija o kompleksu Poseidon u okolini Neos Marmarasa?
    Hvala.

Slične teme

1. Neos Marmaras-Paradiso
    Autor gudajoka u forumu Putovanja
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 01.09.2008., 15:53
  2. Vila Meropi Limenas-iskustva
    Autor enamae u forumu Putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.05.2007., 11:31
  3. Vila Mariana Kassiopi - iskustva
    Autor enamae u forumu Putovanja