Da li ste ikad setali sami gradom??

Jesam puno puta ali ne da razgledam izloge vec grad . Setala sam se sama Beogradom ,Novim Sadim,Suboticom,Kikindom ,Somborom i mislim da svaki od njih je prelep , Covek mora posvetiti makar malo vremena svim gradu jer ga drugacije nikada nece upoznati ,a tako i sebe i svoje misli dovodis na mesto jer ne razmisljas o glupostima vec uzivas u lepoti ljudske tvorevine ,Koliko puta me ljudi zaprepaste koliko ne poznaju svoj grad.Ja N,Sad znam napamet i svaki put kada se vratim u njega iznenadim se i ponovo zaljubim . Subotica je najlepsi grad koji sam ja videla i ljudi su najbolji dok je Beograd grad gde je ( bar po mojoj licnoj proceni ) nemoguce biti sam ,ljudi ce ti tu uvek prici i ponuditi pomoc . Svaki od njih je prelep na svoj nacin a koliko ga njegovi sugradjani poznaju?Garantijem da u BG .postoje ljudi koji nisu videli vise od Knez Mihajlove i Kalemegdana ,u NS vise od centra i Tvrdjave a u Sabatki otisli dalje od korza .Prosetajte se malo sami svojim gradom i uzivajte u njemu i sebi i videce te koliko ce te upoznati i njega i sebe/
 
mogu sve sama.a mogu i u drustvu.
i volim da se setam sama i mogu sama u bioskop i u pozoriste i u kafe i u kupovinu i u crkvu.i to je dobro.pogotovo kada sredjujes misli ili kada hoces da se sasvim opustis. coveku je neophodno da se nekada osami.
 
Е, дакле, сузе ми пођоше од смеха. Баш има овде духовитог народа. :D :D :D

Изгледа да треба поставити неку бесмислену тему, па да људима проради инспирација. :D
 
Ја сам стрелац по хороскопу, а то значи човек који сам није духовит, али обожава да се смеје, и обожава људе који га засмејавају (то су обично хороскопски близанци).

У стању сам да умрем од смеха кад чујем овако нешто:

- Шетала два човека градом. Једноме падне саксија на главу. Зашто није пала другоме?
- Зато што је имао хемијску у џепу. :lol:
 

Back
Top