Tomb Raider: Anniversary

kopiraj na hard pa odatle pokusaj da instaliras.
Kao sto imas ikonicu za start igre imas i ikonicu za safe mod ulaz u igru (nalazi se u start meniju ne na desktopu)
Imajte strpljenja dok je instalirate,i kod mene dodje skoro pred kraj i onda zastane.Samo sacekajte zavrsice instalaciju 100%.

@tab503
@katanal
@deseptikon
hvala
hvala
hvala!!!
:D
Ljudi, hvala vam, bas ste super!!!
...odoh da se igram : )
(bice ovo duuuuga noc ;)

jao sto sam srecna :p:p:p
 
:lol:
dobro...ovako nesto sam i ocekivala od odgovora :)
ali stvarno ne reaguje ni na sta...
ni na jedan taster... a kad udjem u controls ne postoji action (kao ranije).
ja sam vec podesila gde mi koja kontrola odgovara da bude na tastaturi,
ali ovo ne znam gde da podesim ... probala sam i da menjam tastaturu i jezik...

slicno je i sa alt (walk)... to bih najradije premestila, ali nema ga u controls, a nigde
drugde nisam pronasla podesavanja... :rolleyes:
 
oooops...
naravno.
vratila sam komande na defaults i ispostavilo se sam prepravila bas taj taster...gde je action...(E)
i dalje me nervira sto ne mogu da promenim tastere za walk i action... nema ih nigde.
(ako neko igra i menjao je kontrole... moze da mi napise)
ponekad je vrlo komplikovano kad si levoruk...
 
Meni treba pomoc, vec dva dana se mucim.

T-Rex-a sam ubio lako, ali ovo nikako.

Kod ona cetiri kljuca, iz cetiri hrama.
Uzeo sam tri, ali onaj gde se roni, ne mogu nikako.
Podigao sam malo nivo vode, tako sto sam pomerio onu kocku, i ne znam sta dalje!?

PLS HELP!!!
 
Mene je frustriralo kad moram da naskocim na jedan stubic, precnika 15cm, i kad god skocim, Lara se zatalasa i dva kamena zida me spljeskaju sa strane.. Jednom sam ga presao ali u povratku idem istim tim putem i nikako...

Obrisao igru zbog toga, pokusavao 3 dana... Ebem ti zivot.
 
Aaaa!!! Stigla sam do kentaura...
sacuvala igricu, i kad sam htela ponovo da igram - nece!
nesto mi prijavljuje da mi je greska u save-u...
kad kliknem ok - igrica prazna!!!
kao da nista nisam presla, a sve relics-e i ostale rewards-e koje sam skupila imam!
Jel imate ideju kako to da resim?!

I gde mi se uopste nalaze save fajlovi....? (jel opet pitam glupost... :) )
 
imala sam ja i vise od 5-6 saveova... ali sada nema ni jednog...
kao da nisam ni igrala :(

najbolje ti je da snimas dokle god moze da se odradi new save game (bez overvwriritea)
mislim da moze nekih 50 - tak komada a onda svaki put prepisujes preko najstarijeg
isto igram ovo trenutno vec sam skoro na kraju (mislim) u nekoj piramidi igra nije losa ali cesto zna da se zabaguje recimo jednom Lara nije htela da uhvati onaj prsten sa lasom (kada ide wallrun) ja sam po sata trazio sta dalje... a onda kad sam reloadovao igru uhvatila je i sve je islo kako treba, isto jednomnisu htela da mi se podignu jedna vrata kod onih bogova u Grckoj....
 

Back
Top