Геј парада у Бечу, батине на све стране - Аншлус Аустрије

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Како јавља Евроазија Дејли, приликом посете 23-24 маја Аустрији председника Путина и председника "Газпрома" Алексеја Милера, потписан је дил по коме ће Аустрија да се ослања готово искључиво на руске изворе гаса.
Тиме амерички пројекат "Набуко" који је планиран да буде алтернативни правац за немачку, је пресечен, пошто се претходно и мађарска определила за Руски план.
Министар економије Аустрије Мартин Бертенштајн (пријатељ Јевреј) који је 2006 говорио како је "Набуко" једина нада за Аустрију и да нема алтернативу, појаваио се изненада као сарадник Алексеја Милера (пријатељ Јевреј бр.2) председника "Гаспрома" на закључењу овог уговора!



http://jamestown.org/edm/article.php?article_id=2372192


GAZPROM ACHIEVES AN ANSCHLUSS OF AUSTRIA
 
Јеси луд 100 %. Још једна 5-ица.

Ово је добра вест. Пратио сам неке вести по Хрватским медијима око колебања Мађарске у вези ова два пројекта. Сад знам шта је превагло. Добра вест пре свега за нас. Јер и ми ћемо у генералној мрежи бити чвориште за дистрибуцију (чини ми се код Ниша). Радио не радио - 200 милиона $ годишње. Мало ли је ? :lol:
 
Lacibg:
Јеси луд 100 %. Још једна 5-ица.

Ово је добра вест. Пратио сам неке вести по Хрватским медијима око колебања Мађарске у вези ова два пројекта. Сад знам шта је превагло. Добра вест пре свега за нас. Јер и ми ћемо у генералној мрежи бити чвориште за дистрибуцију (чини ми се код Ниша). Радио не радио - 200 милиона $ годишње. Мало ли је ? :lol:

Јесам фаца а?
:)

Преговори су вероватно овако текли

Јевреј бр.2: Шалом. Шта те брига за ову немачку ђубрад?
Јевреј бр.1: Па ја сам им министар економије, али и није ме брига.
Јевреј бр.2: Хоћеш да им се осветиш за Холокауст и да зарадаиш лову?
Јевреј бр.1: Хоћу!
Јевреј бр.2: Ево!

:lol:
 
Alekasandar2:
Јесам фаца а?
:)

Преговори су вероватно овако текли

Јевреј бр.2: Шалом. Шта те брига за ову немачку ђубрад?
Јевреј бр.1: Па ја сам им министар економије, али и није ме брига.
Јевреј бр.2: Хоћеш да им се осветиш за Холокауст и да зарадаиш лову?
Јевреј бр.1: Хоћу!
Јевреј бр.2: Ево!

:lol:
Aco ne karikiraj bez potrebe, ovaj Tvoj duhoviti, ali i stereotipan prikaz navodnog dijaloga vrlo lijepo mogu iskoristiti ovi ... uostalom znaš već koji.
 
Ако ти се не свиђа иди на форум ЛДП-а.
Тамо могу да се насловљавају теме са "црква + мафија" и "нарко диктатура" у Венецуели, е кад се каже да Чеда неће у Европу (што је по оној вести тачно)... онда админ преправља.
 
Alekasandar2:
Јесам фаца а?
:)

Преговори су вероватно овако текли

Јевреј бр.2: Шалом. Шта те брига за ову немачку ђубрад?
Јевреј бр.1: Па ја сам им министар економије, али и није ме брига.
Јевреј бр.2: Хоћеш да им се осветиш за Холокауст и да зарадаиш лову?
Јевреј бр.1: Хоћу!
Јевреј бр.2: Ево!

:lol:
pa jesi ,uvek su budale privlacile najvise paznje :roll:ti mu dodjes kao vasarska seoska luda u srednjem veku :mrgreen:
 
~Petar~:
jel imaju ruje nesto osim gasa? :lol:
ko o cemu, mi o gasu.
pa nije valjda da im se ceo spektar supersile sveo na gas?
dugorocno...:rolleyes:

heh, a sam proces je dvosmeran. rusima treba neko ko ce kupovati gas

p.s.
kod velikog naftnog shoka i arapskog bana, sedamdesetih, zapadu je trebalo vrlo malo da se snadje
always, there' s a way

Ја те заистински замишљам да изгледаш као тај твој аватар:)
 
svetolik trpkovic:
A ako pogledamo ko se najvise smeje i svrsava na tvoje teme u pravu si i u ovoj poslednjoj konstataciji.

На, ево!

08.jpg


Sienna West, Америчка интерконтинентала ракета са две бојеве главе, амерички одговор Путину!
 

Back
Top