Kada je on najlepshi?

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
kada mi stavi glavu na stomak i gleda zamisljeno kroz prozor...
kada me nezno pomazi rukama po obrazima i zagleda mi se u oci uz blagi smesak (to mi je uvek mnogo vise znacilo od reci)...
kada se na sred glavne okrene prema meni,pljesne me po zadnjici dok neka baka prolazi pored nas i kaze..."obozavam te sto si tako opustena"...
kada zajedno cuvamo klince njegove sestre,i dok objasnjava svom mladom sestricu zasto me je on zagrlio dok mu sedi u krilima...
kad pravi palacinke sav umazan od brasna...
kada mi iste posluzi i namrsti se ako ja pojedem samo jednu...
kada zajedno gledamo njegove slike kad je bio beba obucen u haljinicu i sa snalicom na glavi,i njegova grimasa dok mi kaze "ja sam bio lutka mojim sestrama"
kada me je tesio dok sam plakala zbog njega...:?
 
Najlepsi je kad se lepo oblaci a ne kad je u trenerci, kad lepo namesta frizuru, pazi na ten, ali svaki dan, da to izgleda lezerno a mrzim kad decko namesti frizuru jednom u 7 dana ili samo za izlaske pa onda ne ume to lezerno da cuva da se ne zakaci za nesto da ne pocepa, da ne izgori na cigaru, ili samo pazi da mu se ne pokvari nesto u frizuri ili na odelu. Nije strasno kad se pokvari, vazno je da se stalno namesta.
 
topmodelsica:
Najlepsi je kad se lepo oblaci a ne kad je u trenerci, kad lepo namesta frizuru, pazi na ten, ali svaki dan, da to izgleda lezerno a mrzim kad decko namesti frizuru jednom u 7 dana ili samo za izlaske pa onda ne ume to lezerno da cuva da se ne zakaci za nesto da ne pocepa, da ne izgori na cigaru, ili samo pazi da mu se ne pokvari nesto u frizuri ili na odelu. Nije strasno kad se pokvari, vazno je da se stalno namesta.
A, ako se šiša na keca? ;)
 
Ne, stvarno, zenske, kada vam je ON najlepsi? :D

1. Kada je mlitav, sa opustenim yayima, opruzen po strance niz butinu u lezecem stavu
2. Kada je poludignut i pulsira dok ga mazite, a on raste, raste...
3. Kada visi, debeo i opusten posle seksa, a vi ga kupate ispod tusa
4. Kada je ukrucen do maksimuma i klati se ispred vase pizze/usana
5. Kada je ukrucen i tek izleteo iz vase pizze (ili vec necega), onako vlazan i klizav
6. Kada vas prska
7. Kada je u vama
8. Kada je u vlasnistvu vase konkurentske drugarice
9. Dok se zavlaci u odredjeni deo vaseg tela
10. dopisati...
:D
 
topmodelsica:
Najlepsi je kad se lepo oblaci a ne kad je u trenerci, kad lepo namesta frizuru, pazi na ten, ali svaki dan, da to izgleda lezerno a mrzim kad decko namesti frizuru jednom u 7 dana ili samo za izlaske pa onda ne ume to lezerno da cuva da se ne zakaci za nesto da ne pocepa, da ne izgori na cigaru, ili samo pazi da mu se ne pokvari nesto u frizuri ili na odelu. Nije strasno kad se pokvari, vazno je da se stalno namesta.



AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa it is BACK!!!!!
NNNnoooooooo!!!!! 8-)
 

Back
Top