Албијанић ???

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
Да ли неко може да ми појасни у којој то области је Албијанић експерт ?!
Гледам га вечерас на РТС-у и не могу да поверујем ... Изгледа као дете које несигурно рецитује на школској приредби. Несигуран јер није добро научио текст. О његовим небулозама нећу да говорим обзиром да би било схваћено као про-ово или про-оно. Обзиром да сам поставио питање уздржавам се од политичких коментара. Знам да је Млађин и да је био учитељ или наставник (деца га хвалила).

Дакле ко је он и у чему је експерт ?
 
Lacibg:
Да ли неко може да ми појасни у којој то области је Албијанић експерт ?!
Гледам га вечерас на РТС-у и не могу да поверујем ... Изгледа као дете које несигурно рецитује на школској приредби. Несигуран јер није добро научио текст. О његовим небулозама нећу да говорим обзиром да би било схваћено као про-ово или про-оно. Обзиром да сам поставио питање уздржавам се од политичких коментара. Знам да је Млађин и да је био учитељ или наставник (деца га хвалила).

Дакле ко је он и у чему је експерт ?
To je jako tesko pitanje i za samog Albijanica :lol:
 
sunflowerv:
Samo kad nije kao Vucic ekspert za animaciju publike u pauzama izmedju tacaka u cirkusu.
Најволим кад питам девојчицу где је Јагодина а она ми прича о Сурдулици ... Слично ради и особа о којој сам хтео да се информишем, да нисте у роду ? Партији ?
 
svetolik trpkovic:
pa bio je direktor gimnazije u Cacku i jos ima taj provincijski profesorki imidz sa retro frizurom iz pedestih i odnosi se u javnosti kao pravi prosvetar kao da je na primedbi u cast rodjendana druga tita ili svetog save .

Никада није био директор Гимназије у Чачку, предавао је математику у Тесли у Београду
 
svetolik trpkovic:
pa bio je direktor gimnazije u Cacku i jos ima taj provincijski profesorki imidz sa retro frizurom iz pedestih i odnosi se u javnosti kao pravi prosvetar kao da je na primedbi u cast rodjendana druga tita ili svetog save .

Јаој, јесте.....где га нађе......... :lol: :lol: :lol:

п.с. Не дирај Светога Саву ...



Povodom rođendana 1950, Poletarac je objavio crtež Tita sa pionirima, a u propratnom tekstu naveo da 25. maja deca slave rođendan "svoga najmilijeg druga", da se Tito mnogo obraduje kada mu dođu deca, jer "to su njegovi najmiliji gosti", da se Tito brine da deca imaju sve što im je potrebno da bi porasli veliki ljudi i postali "dobri majstori, traktoristi, piloti, udarnici, lekari, mornari, inženjeri - čuvari i graditelji svoje domovine", pa se zato pioniri pozdravljaju rečima: "Za domovinu, s Titom napred". (Poletarac, maj 1950) I narednih godina, uz pesme posvećene Titu, Pioniri su objavljivali i tekstove pod naslovima: "Stvorio si nam lepo i radosno detinjstvo", "Detinjstvo druga Tita", "Titov Kumrovec", "Susret s Titom"... Slate su i čestitke "voljenom Titu" za rođendan, uz "puno zahvalnih pozdrava i radosnih usklika", jer je sa Titom "procvetalo proleće u našim domovima", iščezla "strepnja iz naših očiju", a "detinjstvo naše ispunilo se neslućenim radostima" (Pioniri, 19. maj 1955).
I generalno manje ideologizovani listovi, kao što je bio Zmaj, imali su ideološke sadržaje u maju i novembru.

"Proleće Maja i pjesma ptica,
Tvornička sirena i polja žita,
I nasmejani milioni lica
Očekuju rođendan Tita!
Hrli graničar i traktorist mladi,
Rudar i omladinka vita,
I radnik koji tvornicu gradi
Da stisnu ruku svoga Tita!
Uz cestu bijelu djeca ih prate,
Jedan mališan drugoga pita:
- Kuda to trče? Reci mi, brate.
- Pozdrave nose za druga Tita!"




(Zmaj, maj 1957).
Dečije novine
 
sunflowerv:
Samo kad nije kao Vucic ekspert za animaciju publike u pauzama izmedju tacaka u cirkusu.
a075.gif

a075.gif

a075.gif
 
Ево га, мења Оливера Дулића. Нешто га Чеда не воли, већ трећи пут га креше ... бламажа. А све крив З.Балиновац (или тако некако) - опасан прелетач, редом ДСС > СПС >ЈУЛ > ДСС ... Овај човек је хаос ...
 
Lacibg:
Да ли неко може да ми појасни у којој то области је Албијанић експерт ?!
Гледам га вечерас на РТС-у и не могу да поверујем ... Изгледа као дете које несигурно рецитује на школској приредби. Несигуран јер није добро научио текст. О његовим небулозама нећу да говорим обзиром да би било схваћено као про-ово или про-оно. Обзиром да сам поставио питање уздржавам се од политичких коментара. Знам да је Млађин и да је био учитељ или наставник (деца га хвалила).

Дакле ко је он и у чему је експерт ?
Немојте тако Мићко Албијанић је мој колега и добар професор математике! Што није речит и што заборавља задати текст, па га понавља као папагај, то је Млађин проблем и његових бирача ( велика фамилија и комшилук, па ето њему 1000 гласова, што је довољно да буде на Млађиној листи!), али и иначе многе мије фах-колеге имају оскудан речник. Нека њега њима! Такав је и нама по мери! Ради за СРС и против своје воље!
 

Back
Top