KADA SU ZENE NAJLEPSE?

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Jel bilo, jel bilo? Ovaaaaj, sta sam hteo da kazem? A, da, svaka zena ima neke trenutke kada vam izgleda najlepse: Dok spava, kad vam ujutro donese kafu obucena samo u vasu majicu, u toku sexa, dok pusi, dok igra, kad stavi kilo sminke, u mraku etc, etc... Da vas cujem, sta imate da izjavite na tu temu?
 
ja sam sebi najlepsa uvece pred spavanje (kojeg danas nece biti kako je ucenje slabo krenulo :roll: ) i leti na moru,kad se vratim kuci rumena od sunca i cupava od slane vode :)

inace kako koja zena,neke su gabori sa sminkom a neke bolje da je ne skidaju nikada :?
 
Banshee:
ja sam sebi najlepsa uvece pred spavanje (kojeg danas nece biti kako je ucenje slabo krenulo :roll: ) i leti na moru,kad se vratim kuci rumena od sunca i cupava od slane vode :)

inace kako koja zena,neke su gabori sa sminkom a neke bolje da je ne skidaju nikada :?
da, ali ja kao mislio na trenutak kad su najlepse, onaj strec koji osetis u momentu kad ti se ucini ono, kao, uauu, bez reci
 
Ne znam za zene, ali znam da sam uzivala dok sam ga gledala dok spava...Izgledao je kao beba..nevino...chisto...savrsheno...
Kad je nalozen..i kad mu vidim varnice iz ochiju...uh..brrr...
I kad me saceka u svojoj crno - beloj dukserici na stanici...i onda ne mogu da skinem kez sa lica pola sata zbog toga shto mi je tako lep...
Kad slusha moj mp3 i djuska po kuci...
Josh malo pa ce mi se skroz zavezati jezik... :D
 
Butterflies And Hurricane:
Ne znam za zene, ali znam da sam uzivala dok sam ga gledala dok spava...Izgledao je kao beba..nevino...chisto...savrsheno...
Kad je nalozen..i kad mu vidim varnice iz ochiju...uh..brrr...
I kad me saceka u svojoj crno - beloj dukserici na stanici...i onda ne mogu da skinem kez sa lica pola sata zbog toga shto mi je tako lep...
Kad slusha moj mp3 i djuska po kuci...
Josh malo pa ce mi se skroz zavezati jezik... :D
ja se raspilavio...
 
znate kako ... mozda ce vam ovo zvucati malo nastrano al kad malo bolje pogledate veci procenat muskih se bavi sportom i brine o svom telu te samim tim dolazimo u dilemu koji je lepsi pol ...sto se tice teme, od ponudjenih odgovora - dok pusi
 
Jes vala... Sve vishe onih guzara koje uzivaju u zivotu :lol: (zderu posle ponoci)
Pa jos i pomisli kako moze da me ima eto tek tako... I usudi se josh ;)
Ja budala treniram, gledam sta jedem... Kad jedem...

Ma zene su mnogo veca stoka od muskaraca ja vam kazem ;)
Svaka druga sabije u dupe preko 10 kg preko zime!!!!
 
zhene su najlepshe kad cjute.
piggg.gif


hehe. shto sam originalan.
 

Back
Top