Poljoprivredna skola- just for Ana

Pa da onaj koj iz ekonomske ode na ekonomski,zna imao je praxu,ili medicenski na medicinski,ili poljoprvredne na poljop.a iz gimnazije na ekonomski,elektortehniciki,medicinski...

Vise skole su izmisljene posle gimnazija,a fax posle strucne :lol:---to je meni drug rekao
 
Sa mojom skolom mozes da upises sve sem medicine(moze veterinar)...tako da se nista ne gubi...

Ja sam [rezadovoljna svojom skolom,nijednu gimanziju en vredjem,vec mislim da je bolja srednja...Jer mozes i da radis i studiras.i samo da radis,a da ne studiras.a sa gimn si obavezan da studiras
 
ali sam sigurna da cemo mi imati prednost na bilo kom radnom mestu u odnosu na gimnazijalce (naravno vezano za nasu skolu)
pa, naravno...ti imas struku...za koju se usko specijalizujes tokom skolovanja...a gimnazija je tu da te sto bolje spremi za fax...jer ti posle zavrsene gimnazije skoro da nemas sanse da nadjes stalan, dobro placen posao (mislim na poslove koji nisu fizicki)...

Na primer u Telekomu, nema sanse da se zaposlis na nekom boljem mestu, ukoliko nemas FAX...cak ni tada nisi siguran...jer...treba ti drzavni ispit...sertifikat da znas strani jezik...sertifikat da znas da radis sa racunarom (ovo je potrebno cak i za najostovnije programe).....ali...frizeri, vrtlari, i sve druge osobe bez odgovarajuceg fakulteta nemaju ama bas nikakve sanse da sebi osiguraju posao...(u ovoj firmi)
 

Back
Top