Kick Boks u Beogradu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Kick Boks u Beogradu

Početnik
    Učlanjen
    12.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Kick Boks u Beogradu

Hteo bih da krenem da treniram kick boks, ali ima jedan problem. Neznam gde!!!!??? Tako da vas molim da mi kazete neke informacije za kick boks klubove u beogradu. Npr. gde se nalaze...... pozzzdrav svima

Početnik nindza ronin (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kick Boks u Beogradu

Najveca 2 kluba su Zvezda i Zemun. Zvezda je na Marakani, kod sluzbenog ulaza sa zapadne strane. Zemun je u Pinkiju, naravno, mada im je sala pretvorena u kuglanu ali su valjda i dalje u Pinkiju. Dobar klub ti je i na Tasu, ima par momaka a i trener je dobar. Nedavno, pre par meseci se otvorio i klub u Hali Sportova na NBG, decko koji vodi je ok, ne znam koliko clanova ima. Postoji jos klubova npr Power team u Sremcici, Pan gym-ne znam gde,Surcin u Surcinu-decko je profi, Ima i u Ugrinovcima... Verovatno ima jos ali ne mogu da se setim. Moja preporuka je Zvezda, naravno ako ti odgovara. Treninzi su od pola 9 za nove clanove.

Početnik
    Učlanjen
    12.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Znao sam i ja za zvezdu, ali ja sam GROBAR!!!! I ne bih mogao da treniram na marakani!!!! Hvala ti na informacijama u svakom slucaju, ali mislim da cu se opredeliti za tas ili onaj klub u hali sportova.Ako slucajno znas kada su im treninzi napisi mi molim te.I hvala ti jos jednom za ove informacije!!!! :grin: :grin: :grin: Nemas pojma koliko si me usrecio :-D :-D :-D hvala ti jos jednom :grin: :grin: :grin:

Veoma poznat gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Kik Boks je najbolji sport. Pravi muski.

Početnik nindza ronin (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio 2good4you
    Znao sam i ja za zvezdu, ali ja sam GROBAR!!!! I ne bih mogao da treniram na marakani!!!! Hvala ti na informacijama u svakom slucaju, ali mislim da cu se opredeliti za tas ili onaj klub u hali sportova.Ako slucajno znas kada su im treninzi napisi mi molim te.I hvala ti jos jednom za ove informacije!!!! :grin: :grin: :grin: Nemas pojma koliko si me usrecio :-D :-D :-D hvala ti jos jednom :grin: :grin: :grin:
    Nema na cemu. Ne znam kada su treninzi, svakog dana sigurno a verovtno popodne-uvece, posle 6h recimo. Pozdrav.

Slične teme

1. Boks klubovi u Srbiji
    Autor markob u forumu Borilačke veštine i sportovi
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 10.11.2015., 10:03
  2. Jel zna neko neki boks ili kiki boks klub u bg?
    Autor SebeshBoy u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.08.2011., 12:38
  3. kick box
    Autor sienna u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.02.2006., 13:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku