Sinisa - oproštajni meč.
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Sinisa - oproštajni meč.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sinisa - oproštajni meč.

Da li ste gledali, bili...?

Domaćin south (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano Re: Sinisa - oproštajni meč.

koji sinisa? :shock:

Ističe se Kr$t@ (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

U zivotu nisam gledao bolju tekmu

Aktivan član sweetchick (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Bas je bila fora sto je ubacio klince u tekmu, i ono kad su sudiji navukli dres mihinih prijatelja. Dobar je bio i Divac, nije primio ni jedan gol, cini mi se... i tako...

Domaćin Alex.L (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Jeste, od Mihinog klinca

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Ova utakmica se uopšte nije razlikovala po kvalitetu igre od ligaških utakmica u Meridian ligi.
    Inače, pravi šou. Zanimljivo...

Domaćin Alex.L (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Ibrahimović dao intervju za Pink na srpskom(pričao vrlo dobro(ja sam vrlo.....eeeeeee, kako se kaže, ma ja sam vrlo hepi )), kao i Vijera

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

I on i Stoičkov. Komični su bili, pravi lafovi. Žao mi je što nisu bili Pančev i Savićević. A Figo je bio dobar kada je proveravao Rabrenovićeve naočare.

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Citat Original postavio jomini
    I on i Stoičkov. Komični su bili, pravi lafovi. Žao mi je što nisu bili Pančev i Savićević. A Figo je bio dobar kada je proveravao Rabrenovićeve naočare.
    Da bi video što je svirao penal.

Domaćin Alex.L (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio jomini
    Stoičkova sam zaboravio, mada je on pričao na bugarskom, što ja nisam pola razumeo.

Mijatović legenda, promašio dva penala

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma Stoičkov je muljao neto između bugarskog i srpskog
    A Mijat kralj... Pazi, prvi put gol ceo omašio?!? :shock: Ali iskupio se onim golom, tipično njegov stil...
    Inače skontao sam da sam aktivno počeo da pratim fudbal baš u vreme kada je Miha počeo karijeru... Te godine sam skupljao sličice Mexico 86 i popunio album. Pa onda ispratio Mrkelu, Boru Cvetkovića, Musemića i dalje sve preko Zvezdine generacije... A otprilike baš na današnji dan, verovatno i sat, jomini je stigao kući iz Barija sa ukradenom stolicom broj 22 sa južne tribine stadiona Sveti Nikola...

Elita
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    280

Италијански рекордер
    О Михајловићевих 29 голова из слободних удараца у Првенству Италије, његовој храбрости, хуманости, патриотизму и понеком испаду. – Сви специјалитети „Синишине куће”

О Синиши Михајловићу све је досад написано: и са фудбалских терена, његовим играма у Војводини, Црвеној звезди, Роми, Смапдорији, Лацију и Интеру. Наравно и репрезентацији наше земље коју је волео више од свега. И Михајловић је, попут многих фудбалера, кад је Србија одвајањем Црне Горе постала самостална држава, одмах изјавио: „Највећа ми је жеља да обучем дрес Србије”. За разлику од појединаца, Михајловић је заиста тако мислио. Тако и даље осећа. Недавно је, ако је веровати штампи, сам о себи рекао „да Михајловића играча, да је он тренер, не би уврстио у репрезентацију”.

То је Синиша. Што на ум, то на друм. Нема код њега циле миле. Ни на терену, ни ван њега.

ИТАЛИЈАНСКИ РЕКОРДЕР: Својевремено, кад је из Црвене звезде одлазио у Рому, у вечни град, није ни сањао да ће га Италијани вечито заволети као да је прави Италијан. И данас је рекордер у Серији „А”: постигао је 29 голова из слободних удараца! Сви други фудбалери са земаљске планете, који су бранили боје италијанских клубова, остали су иза њега.

Имао је ударац као ретко ко: погађао је све углове гола. И горе десно и лево, доле на обе стране. Понекад голмани нису ни видели где је фијукнула лопта, тај бомбардерски Синишин пројектил.

Остали су и ови раритети: у једном шампионату Италије, носећи дрес римског Лација, постигао је девет погодака из слободних удараца.

Ту мету и даље „јуре” на Апенинском полуострву. „Фрај штос”, што би Немци рекли за слободан ударац, био му је специјалитет који је могао и да патентира: бранећи боје Лација, против Сампдорије у којој је такође играо, постигао је сва три гола (3:2 за Римљане).

Ништа необично ако не кажемо да је сва три пута мрежу затресао из – слободних удараца!

Пред Синишом су дрхтали најчувенији голмани. „Бушио” их је најчешће са раздаљине од преко 30 метара.

Као некад Бора Костић, кога је запамтио легендарни Лав Јашин кад му је на „Маракани” поцепао мрежу са преко 35 метара.

ХРАБРОСТ, ХУМАНОСТ, ЉУБАВ, ПАТРИОТИЗАМ: Рођен је у Боровом селу, волео је целу Славонију, некадашњи део оне Југославије.

После распада земље, у ратним данима, помагао је своје земљаке. Хрватске новине су га прогласиле четником, писале како камионима шаље оружје, муницију, пушке, митраљезе...

Никад то није урадио и то није тачно. Слао је у Славонију камионе али – пуне одеће и обуће, хране, сапуна, ћебади, прашкова...

То није ни порицао. Кад се 1997. године у Загребу играла квалификациона утакмица Хрватска – Југославија, па на источној трибини „Максимира” домаћи навијачи истакли један ружан и неспортски транспарент, Михајловић је отишао испред трибине да им – пркоси!

Никог се никад није плашио: смео је сам против свих.

Прва његова особина је храброст. Многи кажу хуманост. Можда и љубав према деци или домовини. Свеједно: Синиша је бомбардер хуманог срца. Или боље речено: хумани бомбардер.

У „Дечјем селу” крај Новог Сада, чији је амбасадор Уницеф, реновирао је једну зграду коју деца зову „Синишина кућа”. Њен број је 11, баш онај који Синиша целе фудбалске каријере носи на леђима.

Умео је Синиша да из Сремске Каменице, заједно са својом децом, поведе на летовање једну девојчицу.

Она никад неће заборавити те дане, као ни Синиша оне кад је „Милосрдни анђео” бомбардовао нашу децу, људе, жене, рушио мостове у Новом Саду чији је Михајловић почасни грађанин.

Иако је код Италијана зарађивао велики новац у то време, Синиша је заједно са Станковићем, не мислећи на последице, без икаквог страха носио транспарент – „Стоп рату”.

Волео је своју земљу. Југославију или Србију, без обзира како се звала, као што изнад свега воли децу.

Некад је био идол тинејџерски, па је још пре брака имао љубавну авантуру и добио сина Марка. Њега је први пут видео пре две године, признао за своју крв, и прикључио данашњој породици и супрузи Аријани.

Са прелепом Италијанком има петоро деце: Викторију, Вирџинију, Мирослава, Душана и Николаса. Због Марка пре две године није могао да оде у Шпанију на такмичење фудбалских бомбардера, првог шампионата света играча у извођењу слободних удараца. Остао је у Риму да види и дочека Марка...

Ових дана новинари ће сигурно поменути Синишу Михајловића. Не само због синоћњег опроштајног меча, него што се и 2. јуна у Хелсинкију састају Финска и Србија.

Град у коме је Михајловић пре четири године добио црвени картон, а Југославија поражена са 3:0 у квалификацијама за првенство Европе 2004. у Португалији.
    И, сад је меч у Хелсинкију судбоносан за наше фудбалере. Синиша би више од свих желео победу над Финском и одлазак на „Еуро 2008” у Швајцарској и Аустрији. Да се више не помиње Хелсинки 2003. године.

Domaćin domacin_uzice (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Mislim da je bas bilo extra ono sto je napravio. Fora je i bila sto je ubacio klince. Poceo mec u 11 mminutu, bilo je 11 golova i zavrsio je jedanaest minuta pre kraja meca svoju karijeru. Pun je pogodak sto je bas odlucio da zavrsi karijeru na stadionu u novom sadu, sta reci setio se covek prve utakmice.

A to da nikada nece biti onoliki broj zvezda u SRbiji prvensttveno, pa i na istom stadionu.

Golman je bio najaci mislim na Vlada diivca i tako...

Sve u svemu dobro je bilo....

Uzivajte, pozdrav !!!

Aktivan član nikolina90 (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Bili,videli i odusevili se!

Elita v.v.ilic (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio south
    koji sinisa? :shock:
    Onaj sto se pise velikim S. Taj sa malim s je neki jos neafirmisani.

Elita v.v.ilic (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ko je ovo napisao?

Као некад Бора Костић, кога је запамтио легендарни Лав Јашин кад му је на „Маракани” поцепао мрежу са преко 35 метара.

To je bilo na JNA. Ja gledao!

Aktivan član
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio v.v.ilic
    Onaj sto se pise velikim S.
    Jesi ti zadužen za gramatičke korekcije na Krstarici?Ama na svakoj temi gde neko ne napiše ispravno ti ispravljaš.Profesor Srpskog?Ljude jednostavno mrzi da pritiskaju shift pa kucaju sve istim slovima ili pišu nepravilno.

Elita v.v.ilic (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Vanjor
    Jesi ti zadužen za gramatičke korekcije na Krstarici?Ama na svakoj temi gde neko ne napiše ispravno ti ispravljaš.Profesor Srpskog?Ljude jednostavno mrzi da pritiskaju shift pa kucaju sve istim slovima ili pišu nepravilno.
    Ovo je do sada objasnjeno najmanje 200 puta. Prolistaj nase teme od pocetka, nemoj da ti se smeju stari Forumasi!
    A taj drugi komentar, da nekoga nesto mrzi uslovljava i njegovo ponasanje u drustvu u skoli na ulici i td... Zato nam je jezik i nakaradan na ljudi postaju polupismeni. Kako te samo ujutro ne mrzi da se obuces i ne ides go po ulici?

Elita v.v.ilic (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

PS: South zna da se u ovom slucaju veliko S nije odnosilo na Gramatiku.

Elita MadonnaGirl (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

Bravo Ilke,ako si im rekao.Ja sam uz tebe.Cak stavise,pocela sam i ja ljude da ispravljam po forumu.
    @tema:Gledala sam bas malo Sinisin mech.Bili su mi skroz simpaticni svi zivi. Bas su se lepo izigrali,zezali,itd...

Elita v.v.ilic (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio MadonnaGirl
    Bravo Ilke,ako si im rekao.Ja sam uz tebe.Cak stavise,pocela sam i ja ljude da ispravljam po forumu.
    @tema:Gledala sam bas malo Sinisin mech.Bili su mi skroz simpaticni svi zivi. Bas su se lepo izigrali,zezali,itd...
    Tako i treba. Ni u jednoj stvari u zivotu covek ne treba da bude povrsan. Samo tako nastavi!!!

Domaćin south (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio v.v.ilic
    PS: South zna da se u ovom slucaju veliko S nije odnosilo na Gramatiku.
    pa da je Smiljanic,..pa i da napisem veliko

sii-nisa ,cedo babino. :shock:
    ..bljak,sto bi rekla madonna

Elita v.v.ilic (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio south
    pa da je Smiljanic,..pa i da napisem veliko

sii-nisa ,cedo babino. :shock:
    ..bljak,sto bi rekla madonna
    Neeeeee, to se pise bez slova S. Ovako: Miljanic!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio MadonnaGirl
    AKO SI VEĆ STAVILA ITD. ONDA TI NE TREBAJU 3 TAČKE JER JE ZNAČENJE ISTO!

Ističe se Sherlock (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Slične teme

1. Siniša Pavić + TV = PROPAST!!!!
    Autor cvele2 u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 09.10.2011., 14:18
  2. Sinisa Vucinic - covek buducnosti!!!
    Autor Slaven777 u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 26.12.2007., 12:59
  3. Uhapšen Siniša Vučinić
    Autor nesha t. u forumu Politika
    Odgovora: 25