Hitno mi je, ali stvarno

coeur

Zainteresovan član
Poruka
172
Bicu kratka. Sutra mi je matursko vece, a ja imam 2 ogromne modrice na nozi. Naravno, haljina ih ne prekriva. Kako da ih prikrijem? Probala sam puderom, ali se ne prikriva dobro tj. skoro se uopste ne prikriva. Help!!!!!!!!!!!!! :( :( :(
 
evo zašto volim žene
i zašto muškarci i žene nikad neće biti isti
ja sam čitajući naslov pomislio na neki strašan i nerešiv problem

pozdrav postavljačici teme
i voleo bih da imam takve probleme
hm modrice na nogama
od čega li su nastale?
 
...hm...nemoj da idesh...
...hm...odlozi matursko...
...hm...baci haljinu, obuci neshto bezveze i celo veche se osecaj neugodno...
...hm...udari se simetrichno josh neki put , pa nek lichi na animal print...
...dal' si normalna, pa znash koliko puta ces se zveknuti od sto, stolicu, itd pri guzvanju i skakanju...nece ti biti ni bitne modrice...osim, ako ne zelish da upropastish veche...
...hm...uvedi novi trend ''ponosno noshenje modrica''...
...hm...koliko reshenjaaaaaa...ih... :smile:
 
Slažem se za led, hepatrombin isl, ali mislim da će teško da nestanu. Imaš u Jasminu, u Art Deco-ovom programu Body camouflage (valjda se tako piše)... Nije baš jeftin, ali je ok za pokrivanje modrica, popucalih kapilara isl.
Samo doooobro pazi pri izboru boje.
 
heh i ja sam pomislila da je nesto bas bas ozbiljno.. e draga moja da ti znas kako sam ja izgledala pre dve godine na moru (dobro kontam da je ovo posebna prilika, i sta ti ja znam) - na more sam dosla sa sljivom na butini duzine 20cm (izmerila sam), a onda sam dodatno izgorela na suncu grozno neravnomerno jer sam kremu namazala onako bezveze, tako da su mi noge bile izgorele na sredini ka unutrasnjosti. To je bilo nekog petog dana, a tako sam se setala jos deset dana. I to pred prepunom plazom. Doduse mene nekako nije bio blam, mislim sta da radim, ali verujem da su ljudi mislili da me neko zlostavlja.
 
pa kako nije strasan?
jedna je matura jbt! a ona sa dve modrice.jbg
ja ti preporucujem da obuces farmerke i neku majicicu i uzivancija.
ne znam sto se ta deca utetke umesto da uzivaju u svojoj mladosti.
jednog dana vam ne ginu stikle i pundje. mene uhvati neka jeziva tuga kad ih vidim takve.
gde ste posle?
 
...hm...sjetila sam se ...moze da opcrta olovkom i nacrta ochi, usta i zube ili zrake sunca, ne znam sve zavisi kog su oblika...
...he,he, he...nema shanse da se ne nervira zbog modrica ceo dan...i sad misli kakav debil ne razumije ozbiljno problem...pa josh ''drugarice'' kad graknu :''Vidi modrice, k'o share na kravi !''...pa ON...
...nema veceg gushta nego kao klinka utrchati u starije izdanje...a posle se smejesh svemu tome...zivot...da smo onda znali...da cemo postati vremenom...ludji... :smile:
 
Ako je velika matura, nije bas klinka, mislim daima oko 19 godina.
Ne utetke se sve. Ja sam nosila kratku crnu haljinicu koju mogu bez blama da nosim u grad kad izadjem subotom.

Farmerke jesu druga krajnost, ipak nje isto ici na maturu i do samoposluge...
 
super ste vi i vaši predlozi, devojci je SUTRA matura i verovatno je pripremila ceo look... nema sad tu šta više da se doda ili oduzme. osim modrice.
I ja se slažem da je veoma bitno da uradi sve da bi izgledala najbolje što može. A kad je sve uradila, onda da se opusti i uživa, ma kakvi da su rezultati....
lepo se provedi dušice (:
 
Hvala na normalnim savetima. kupila sam neki gel i mazem ga, valjda ce da se sklone, a sto se tice prozivki na racun punjdji i tetkastih haljina, toga kod mene nema haljina je leprsava, letnja, cvetna, sa veselim bojmama, pundju ne bih pavila nikada, mislim da je vreme pundji proslo... :)
 
sta fali farmerkama na maturi?moze i u njima lepo da se izgleda.
nalepi nokte sa sve cirkonima,udari roza umetke u kosu.vestacke trepavice,nasminkaj se onom lopaticom za malterisanje.stikle minimum 12 cm.naravno brus sa silikonskim dodacima.sta ima jos.
ma budi svoja jednom recju.
sta se bre bunite.kao da sam joj rekla da ne ode na maturu zbog te dve modrice.
mala matura struja u pantalonama i sakou roza boje.tada bio moderan onaj kako se to zvalo neo romantizam.duran duran i kaja go go
srednja skola.struja u suknji e to mi je jedan jedini put.kad vidim tu fotku muka me obuzme.
vucem traume iz mladosti.mada svi nesto jao kako si lepo izgledala.crna suknja onako do kolena,crvena tunika koja prati telo i pustena kosa.tad sam bila crna kao gavranovo pero.
eto,ajd se sad bunite.
sto njoj savetujes farmerke a ti isla u suknji?
bas zato joj savetujem farmerke.poslednja svadba na kojoj sam bila bila sam u farmerkama i ludo sam se zabavila.mogla sam da skacem ko besna.nista me nije zuljalo.
 

Back
Top