Hrana i vino
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Hrana i vino

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Hrana i vino

Da li je neko od vas gledao ovaj serijal na tv Artu? Ja sam bila odusevljena, od gomile emisija o kuvanju, ova mi je bila nesto posebno.Pokrenuli su je Makedonci, izlazi i casopis (kupila par brojeva), ali vidim na njihovom sajtu da su izdali i dvd.Zna li neko nesto vise o ovome i kako se vama svidelo ovo kuvanje na tv?

http://www.hranaivino.com.mk/main2.asp

Aktivan član laa-laa (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Hrana i vino

Meni su recepti super, ima dosta toga što je upotrebljivo, jedino što sve traaaaje. Mnogo detaljišu, ali stvarno su mi od svih "kuvarskih" emisija najbolji.
    ...ne bojim se života ni ljudi, bojim se samo da me se tvoje srce ne zasiti;

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

[font=Comic Sans MS]Odlični su recepti, imam sve brojeve časopisa od1. do 7. koji se zove ''debeli ali srećni''; i evo već par dana obilazim trafike i gledam da li je izašao i osmi broj. Vidiš, potpuno sam zaboravila na sajt, baš ću sad da ga prelistam:smile:[/font] [font=Comic Sans MS]Nego, jel' Đole počeo da ručka i klopu ''za odrasle''8-) , garant uživa u tvojoj kuhinji:smile: [/font]

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Draga mackice jos uvek smo na maminom mlekancetu! Inace sto se kuvanja tice, skroz sam se prepustila svekrvinoj i majcinoj kuhinji, retko ponekad nesto skuvam.Gubim i inspiraciju pored mog muza jer on ne voli kuvana jela, povrce i sve ono sto ja obozavam...:?
    Sto se tice Hrane i vina, da - oni su sada "Debeli ali srecni" i jedva cekam da se pojavi neki dvd.Zamisli ono - pustis dvd i spremas svaki dan klopu zajedno s njima....meni to bas nekako inspirativno i lako! Ljubi Stefana!

Početnik
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ma sajt je surer ali se teško snalazim na makedonskom.

Elita Neozbiljni pesimista (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    311

Meni se vise svidja "Kuhinjica".Mada sad je casopis poskupeo,em je losije odradjen
    Ne budi pesak koji gaze, već budi kamen u cipeli...

Teta Ira nije na forumu
    sred bure oluje i nedaca svih biti vedar nasmejan i tih najveca je umetnost na svetu
    Domaćin Teta Ira (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Casopis se opet zove Hrana i vino i odlican je. Ima i nekoliko snimljenih DVD na srpskom jeziku.
    Meni je isto odlican i casopis Dobra hrana.

Primećen član jance (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Ja imam prvih desetak brojeva Hrana i Vino i otprilike sam toliko i gledala emisija - i svasta sam naucila. Mozda najvise od svih do sada. Jos uvek prelistavam caspopise i redovno iskrsne nesto sto nisam dugo spremala a ja tako volim da kuvam a tek da jedem ! Stvarno su odlicni.

Inace mislim da su se malo frljali sa savetima za vino jer prosto ne mozes iz jednog konvencionalnog industrijuskog podruma izvuci vino bas za svaku priliku a i nerealno je posluziti vino i uz predjelo pa uz jelo pa uz dezert. Sto je mnogo mnogo je !
    Prve dve kafe ne razgovaram

Aktivan član rzorica (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Sto se mene tice treba mi zabraniti da prilazim kioscima.Imam sve Praktike do 70 i nekog broja,Burde...A sto se tice Hrane i vina,Kuhinjice, Sale i Pepe....da ih ne nabrajam vise,pa one varijante Pecivo,Sitni kolaci,Posni kolaci...Kako bi bilo pametno da sam te pare ulozila u alate...Mada stvarno imam gomilu recepata i saveta,ideja ,zlata vredi.Emisija Hrana i Vino( Debeli i srecni je novi naziv jer su se pojavili plagijati) super je ,samo sto neko rece detaljisanje mi malo ide na nerve,tipa"promesati,,,desnom rukom,levom rukom...."Recepata ima fantasticnih.Kao i emisija "Kuvati srcem" na RTS 1.

Iskusan daca_011 (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    122

dobra hrana je najprilagodjenija nasem podneblju i ukusu nasih muskaraca.Ima dobrih recepata i ne dave u njima sa hiljadu sastojaka od kojih su ti bar dva nedostupna ili nisi nikad cuo za njih.ja je kupujem redovno.

Slične teme

1. Volite li vino ?
    Autor Milojko Vasic u forumu Muškarci
    Odgovora: 222
    Poslednja poruka: 09.05.2013., 00:11
  2. kao vino
    Autor gost 101840 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 23.07.2008., 08:24

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor