Daleko je Sunce Japana

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959

Ministar poljoprivrede Japana Tošikacu Macuka preminuo od posledica povreda pri pokušaju da se obesi.

I to da je bar drpio nešto golemo neg' 300 soma?
Pa ovde se radi u milionskim iznosima - gajbice i benzin 90-ih, privatizacija 2000-te...
I jel se neko obesio? Oće zabole ih baš.
Ako uzmemo koliko košta kvadrat stana, pojedini iz skupštine bi mogli komotno da obave najčasniji čin da osvetlaju junačku prošlost Srbije. (Turci, Nato, Hag, ovo-ono)
Zato pojedini kupe stan, pa se pohvale za govornicom a onda kažu da će ga prodati za neki u susednoj ulici (pranje novca i zamazivanje tragova, pogotovo ako se prepiše na voljenu ženu a za javni razlog se šatro uzme neki poster pa se pljune i zalepi)

"Što ja da se besim kad ima još njih koji neće da se bese?" - razmišlja neimenovani iz skupštine.

Eeeeee... Daleko je Sunce Japana...
 
Copy_2_of_JapanSamuraiBears_PL_02.jpg
 
Iron Lord:

Ministar poljoprivrede Japana Tošikacu Macuka preminuo od posledica povreda pri pokušaju da se obesi.

I to da je bar drpio nešto golemo neg' 300 soma?
Pa ovde se radi u milionskim iznosima - gajbice i benzin 90-ih, privatizacija 2000-te...
I jel se neko obesio? Oće zabole ih baš.
Ako uzmemo koliko košta kvadrat stana, pojedini iz skupštine bi mogli komotno da obave najčasniji čin da osvetlaju junačku prošlost Srbije. (Turci, Nato, Hag, ovo-ono)
Zato pojedini kupe stan, pa se pohvale za govornicom a onda kažu da će ga prodati za neki u susednoj ulici (pranje novca i zamazivanje tragova, pogotovo ako se prepiše na voljenu ženu a za javni razlog se šatro uzme neki poster pa se pljune i zalepi)

"Što ja da se besim kad ima još njih koji neće da se bese?" - razmišlja neimenovani iz skupštine.

Eeeeee... Daleko je Sunce Japana...
Pa nije čudo kad se zna da se kod njih rukovodioci metroa ubijaju kada voz zakasni nekoliko sekundi. Naime, godišnja kvota kašnjenja vozova se meri sekundama.
A pitam se šta je on u Japanu mogao da uradi za tih pošljivih 300 milja?
 
filatelista:
ne, ne moraju da se ubiju, ali da preuzmu odgovornost za svoje i uspehe, ali u našem slučaju više za neuspehe. Ali to kod nas neće biti ni za 50 godina
[/qute]

tacno, a sto bi i preuzimali odgovornost za neuspeh kada sa strane ima neku firmicu i dok kaplje lova - boli ga uvo...ne kazem da ne treba da ima citavu industriju sa strane, ali mozda to treba zabraniti za neko vreme dok se ne digne svest...
 
DeteSunca:
Pa nije čudo kad se zna da se kod njih rukovodioci metroa ubijaju kada voz zakasni nekoliko sekundi. Naime, godišnja kvota kašnjenja vozova se meri sekundama.
A pitam se šta je on u Japanu mogao da uradi za tih pošljivih 300 milja?

Pa 300 soma nije ništa ni za nas a kamoli u zemlji gde se na kvizu "Желите ли да постанете Милионер?" dobija 10 miliona dolara jer je milion takodje ništa ali spada u drugu zagarantovanu sumu...

Inače, koliko su disciplinovani, mnogi čekaju na izvršenje zatvorske kazne jer nemaju dovoljno zatvora.

Medjutim, Srbi ne znaju za dosta a i ne žele da čame po zatvorima - tu su bratske destinacije dok se skuplja dokumentacija za patriotsku odbranu kad se promeni vlast i tako to...
 
Iron Lord:

Ministar poljoprivrede Japana Tošikacu Macuka preminuo od posledica povreda pri pokušaju da se obesi.

I to da je bar drpio nešto golemo neg' 300 soma?
Pa ovde se radi u milionskim iznosima - gajbice i benzin 90-ih, privatizacija 2000-te...
I jel se neko obesio? Oće zabole ih baš.
Ako uzmemo koliko košta kvadrat stana, pojedini iz skupštine bi mogli komotno da obave najčasniji čin da osvetlaju junačku prošlost Srbije. (Turci, Nato, Hag, ovo-ono)
Zato pojedini kupe stan, pa se pohvale za govornicom a onda kažu da će ga prodati za neki u susednoj ulici (pranje novca i zamazivanje tragova, pogotovo ako se prepiše na voljenu ženu a za javni razlog se šatro uzme neki poster pa se pljune i zalepi)

"Što ja da se besim kad ima još njih koji neće da se bese?" - razmišlja neimenovani iz skupštine.

Eeeeee... Daleko je Sunce Japana...
ma besili bi se oni nego se boje da se ne povrede prilikom pokusaja kao i onaj japanac :oops: :oops:
 
crow:
i to na relaciji nish - dimitrovgrad
minimum 4 sata!
Filatelista je mislio da kaze da u Srbiji vozovi kasne minimum 4 DANA u jenom DANU.
Da pojasnim..
dakle kao sto si ti rekao na relaciji Nish Dimitrovgrad kasne 4 sata, pa onda na relaciji Uzice Beograd kasne recimo 2 sata, pa Pozega Lazarevac kasne 8 sati... i eto dobije se 4 DANA u JEDNOM DANU
 
crow:
i to na relaciji nish - dimitrovgrad
minimum 4 sata!
nemoj me zajebavati da kasni na tako maloj relaciji 4h :roll:
ja sam pre neki dan baš putovao vozom do Bg, i kasnio je nekih 10-tak minuta što smatram pristojnim za naše uslove, ali sam recimo čuo da u polasku iz Bg za Prokuplje (čini mi se) kasnio 80 minuta u polasku. To je nedopustivo.
Stvarno je železnica u haosu, od toga da je sve prljavo, da daš kondukteru u ruku 100-200 dindži i voziš se bez karte, da je kondukter spor, pa da se mnogi iz Beograda do Pazove voze na lepe oči jer on nije stigao do njih...
a samo u komšijskoj nam Hrvatskoj HŽ posluje pozitivno, imaju dosta investicija u železnicu, vagoni su im u poređenju sa našima kao "TŽV" (lično sam se vozio) i ima perspektivu.
 

Back
Top