Марко Тодоровић будући секретар?

no_problemo

Početnik
Banovan
Poruka
17
Данас сам гледао на ТВ скупштинску седницу на којој су госпођа Радета и госпођа Јовановић указивале на то да је дотични господин, кога је предложио Дулић, био на челу ЦЕСИДА. Такође, обелодањено је ко финансира ЦЕСИД.
 
U svom radu CeSID je imao podršku od strane sledećih donatora:

Evropska Komisija;
Evropska Agencija za Rekonstrukciju;
Charles Stewart Mott Foundation;
German Marshal Fund;
Norwegian People`s Aid;
Westminster Foundation for Democracy;
Olof Palme International Center ;
United States Institute for Peace;
Rockfeller Brothers Fund;
Municipal Support Program - SDC;
National Endowment for Democracy;
Swedish Helsinki Committee for Human Rights
NDI – National Democratic Institute for International Affairs;
CIDA;
Freedom House;
IREX;
Know How Fund;
Open Society Fund;
OSCE ODIHR;
USAID – OTI;
SIDA;
USIP;
DAI;
Ambasade: Australije, Finske, Holandije, Kanade, Švajcarske, Švedske, Velike Britanije, Nemačke

ADRESE

Kancelarija CeSID-a u Beogradu se nalazi u ulici
Resavska 94, V sprat.

Otvorena je svakog radnog dana od 10-17 časova.

Možete nas kontaktirati telefonom i faksom

011 3621-802
011 2659-022

ili elektronskom poštom:

cesid@cesid.org.yu

Možete se obratiti i kolegama u nekoj od naših regionalnih kancelarija.
 
Мрзи ме опет да се понављам, али више пута сам и сам писао а и наводио ко све кога финансира овде у Србији, тако да је сваком ко има мало мозга потпуно јасно да су најгласније НВО, разни ЦЕСИД-и као и ЛДП, ДС и Г17* људи који овде заступају и намећу
туђе интересе
а не интересе државе Србије и њених држављана - а за такве ликове некада је постојао израз: КВИСЛИНГ...... и то је то.....
 
Markelja:
Je l' taj Cesid ukrao nekad nekom koji procenat na izborima?

Сви смо имали прилике да гледамо уживо ШТА СУ РАДИЛИ У ЦГ... тако да молим те, бар овог пута одбациш своје уверење о томе да су сви људи блесави а само ти паметан......
 
yugo_milosevic000924.jpg

Гласа на следећим изборима уз контролу ЦЕСИД-а :lol:
 
no_problemo:
Неће неће. Након овакве срамне одлуке председника скупштине Дулића, мислим да ће ова Влада брзо пропасти, а са њима и центар за слободне изборе и демократију хахахаха какав назив.
Pa, sad su ga uprskali totalno!
I mislim da si u pravu, nece!. Na njih ce se motriti desetostruko vecom paznjom:)
 
Верујем у савест наших грађана и да више неће свој глас поверити оваквој коалицији као што је ова. Многи су се већ уверили у то да су они спремни све да учине зарад власти. Боже здравља, па ће они отићи у прошлост. Верујем да ће неки чак и нестати са политичке сцене, као што је на пример ДСС.
 
Неће они више да Цесидишу цео српски народ ! :lol:

Е , људи моји, шта се багре накупило за ових 7 година ... Онај чувени багер би требао опет да ради, али овога пута треба пажљиво изабрати возача. Па да крене преко НВО "страде" а онда по странкама ...
 

Back
Top