Popularnost u skoli?

mrzim popularnost!jesam popularan (mada zavisi iz kog ugla gledas) ali cesto se ta popularnost iz dobre pretvori u losu sto me uzasava :( neki mi postanu ljubomorni,neki samo traze nacin kako da me ukaljaju,sire price...zavisi od perioda :roll:
celog ovog polugodja niko mi nije ljubomorisao sto mozda znaci da sam na dobrom putu...sve u svemu popularniji sam kod devojaka (opet ima onih koje me ne trpe kao i kod decaka) :?
 
ja sam bio u srednjoj najpopularniji kad bi dolazilo vreme pismenih iz knjizevnosti i predavanje projekata iz raznih predmeta, narocito iz nacrtne i perspektive. onda bi se mnogi sjatili oko mene .... :)

to je bilo zlatno doba, doba lake zarade 8) :lol:
 
neven:
Alexandra9:
... pa skoro niko me ne zna u skoli... Ako je to popularnost onda sam ja extra popularna... :lol:
ma nije to popularnost ko uspe da ga svi u skoli znaju onda svaka mu cast :roll:
popularnost je kad te ti koje poznajes cene vise nego ostale kada misle da si u svakom pogledu dobar... :D

ups... pogresno sam napisala, ili si ti pogresno shvatio... Htela sam reci... retko ko me zna... :wink:
 
Alexandra9:
neven:
Alexandra9:
... pa skoro niko me ne zna u skoli... Ako je to popularnost onda sam ja extra popularna... :lol:
ma nije to popularnost ko uspe da ga svi u skoli znaju onda svaka mu cast :roll:
popularnost je kad te ti koje poznajes cene vise nego ostale kada misle da si u svakom pogledu dobar... :D

ups... pogresno sam napisala, ili si ti pogresno shvatio... Htela sam reci... retko ko me zna... :wink:
niti si ti pogresno napisala niti ja pogresno razumeo :lol: bas tako i ja sam ti rekao da se popularnost ne ogleda u tome koliko te osoba zna...moze da te zna samo tvoje odeljenje a da oped budes na neki nacin popularna :wink:
 
Extreme_Girl:
Keeper:
ja sam bio u srednjoj najpopularniji kad bi dolazilo vreme pismenih iz knjizevnosti i predavanje projekata iz raznih predmeta, narocito iz nacrtne i perspektive. onda bi se mnogi sjatili oko mene .... :)

to je bilo zlatno doba, doba lake zarade 8) :lol:

Da li si ti uopste svestan sta pricas?! :shock:

jesam, naravno, a jesi li ti svesna koje ti gluposti padaju na pamet? :lol:
 
neven:
Alexandra9:
... pa skoro niko me ne zna u skoli... Ako je to popularnost onda sam ja extra popularna... :lol:
ma nije to popularnost ko uspe da ga svi u skoli znaju onda svaka mu cast :roll:
popularnost je kad te ti koje poznajes cene vise nego ostale kada misle da si u svakom pogledu dobar... :D
Slazem se :) ja sam prva godina,amedju prvacima nema bas nekih "faca"! A u odeljenju(tu me svi znaju) :) cene me kao dobrog druga uvek spremnog da pomogne kao nekog koje stalno raspolozen i stalno se zeza,a kad treba smrtno ozbiljna,druzim se sa svima i svi me vole(kako to zvuci prpotentno) pa zbog toga i krecu neki zli jezici i ogovaranja!! :!: mada u sustini ne moze mi niko nista :!: :!: :!: 8)
 
Je8em li ga,ne mrze me... :lol: Mislim nemam pojma,malo su me u pocetku prozivali zbog oblacenja,ali posle sve to dodje na svoje mesto (bice da je to zbog martinki 8) ) Ma,nemam pojma. Ima nas 6 u odeljenju koje smo najbolje drugarice,ne trazim nista vise od toga,pogotovo ne u skoli. Sa decacima...pa,malo mi je ispod casti da pricam s njima 8) Deca... :lol:
 
Najprije je trebalo definisati popularnost,izgleda da je svako shvatio na svoj nacin.I cini mi se da je naslov "popularnost u skoli...",jel'?Znaci skola,ne odjeljenje......a shto se moje skole tice,cini mi se da ne postoji to popularan,luzer,streber,cudak i takve kategorije....jednostavno cini mi se da svak gleda svoja posla i ne postoji ni jedna osoba koja je "obozavana" tj. najpopularnija...i tako to bla,bla.....e sad totalno je druga stvar,ako se nesto dogodi pa pocnu ogovaranja i svako prica o toj osobi....takva osoba nije popularna nego ogovarana....
 

Back
Top