Ironija u Rusiji...

I?

  • Strašno!

  • Trebali su pobijati sve Mongerele!!!

  • Šta je radila Policija svo ovo vreme?

  • Ovo je zapadnjačka propaganta, to je laž!

  • To je delo psihopate, nisu svi Rusi takvi.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Osamnaestogodišnji učenik jedne moskovske škole, pripadnik grupe "skinhedsa", priznao je istražnim organima da je sa prijateljem i vršnjakom, od avgusta prošle godine zverski ubio 37 osoba neruskog porekla, piše dnevnik "Vremja novostej". Pozivajući se na saznanja iz policije, taj list piše da su Artur Rino i Pavel Skačevski uhapšeni posle ubistva Jermenina Karena Abramjana, a da je Rino tokom istrage ispričao da su njih dvojica zajedno ubili 20 ljudi. Njih dvojica su, kako je rekao, noću hodali ulicama u različitim delovima grada i tražili žrtve, čiji je izgled odavao da su poreklom iz Srednje Azije ili sa Kavkaza. Rino je naveo da su samo dan pre ubistva Abramjana ubili i jednog Tadžikistnca. Skačevski , student moskovskog univerziteta fizičke kulture, međutim,poriče da je učestvovao u tim ubistvima na osnovu nacionalne netrpeljivosti, piše ruski dnevnik.

No ******* comment!
 
Прво, обратите пажњу на име и презиме: Artur Rino

Друго, ако је уопште истина то што је тај лудак изјавио, треба
га држати у кавезу ........до краја живота........
 
Koliko takvih slucajeva (masovne ubice) imas u SAD na stotine i na stotine, a mozda i na hiljade slucajeva monstruoznih masovnih ubica kao sto je Cikatilo
a koliko ja znam Rusi imaju samo jednog Cikatila i eto tog jos jednog (inace skinhedsa)
Dakle odnos je SAD:Rusija 1000:1
 
wireless:
Koliko takvih slucajeva (masovne ubice) imas u SAD na stotine i na stotine, a mozda i na hiljade slucajeva monstruoznih masovnih ubica kao sto je Cikatilo
a koliko ja znam Rusi imaju samo jednog Cikatila i eto tog jos jednog (inace skinhedsa)
Dakle odnos je 1:1000
Koje stotine? U ostalom odnos bi onda bio 1:100, a ne 1:1000
 
posto se vec javljaju dezurni lupaci, evo i mog doprinosa

The religious fanatic refused to eat food with bar-code, thought that a phone was a weapon of the Devil and prepared himself for the doomsday. When the man came to hospital with plenty of cuts on his genitals, doctors realized that it was time to isolate him. When the doctors came to the patient’s house they saw an awful scene.

A brutal murder was committed in the Russian town of Irkutsk. A young married couple was stabbed to death in their own house. The husband’s head was separated from his body.

http://english.pravda.ru/hotspots/crimes/22-05-2007/91887-monk_dismember-0
 
Obersturmfuehrer:
sad ce opet euforija
-to braco rusi
-tako se toradi u rusiji
-rusi to po kratkom postupku

i ostale parole..


А ти исто радиш што и наши душмани:



све што се лоше догоди у Србији приписује се Србима БЕЗ ИКАКВЕ ПРОВЕРЕ ШТА ЈЕ ПОЧИНИЛАЦ ПО НАЦИОНАЛНОСТИ, а тако сада радиш и у случају Русије, све што се тамо лоше догоди приписујеш Русима без икакве провере.

А када се догоди нешто ДОБРО - е онда брже-боље се проверава национална припадност.........
 
eremita:
А ти исто радиш што и наши душмани:



све што се лоше догоди у Србији приписује се Србима БЕЗ ИКАКВЕ ПРОВЕРЕ ШТА ЈЕ ПОЧИНИЛАЦ ПО НАЦИОНАЛНОСТИ, а тако сада радиш и у случају Русије, све што се тамо лоше догоди приписујеш Русима без икакве провере.

А када се догоди нешто ДОБРО - е онда брже-боље се проверава национална припадност.........
Jesi li ti pročitao tekst?
 
SiIent Bob:
Koje stotine? U ostalom odnos bi onda bio 1:100, a ne 1:1000

Koje stotine? Sta, pa zar ocekujes da im ja svima znam imena i prezimena? :-)
I na primer citao sam u CKM-u jos ranije o najvecim serijskim ubicama-bolesnicima i gotovo svi su iz SAD, a ako nisu iz SAD onda su iz neke drzave zapadne evrope i samo jedan jedini Rus - taj Cikatilo
 
RUL09933.jpg
 
SiIent Bob:
Jesi li ti pročitao tekst?

Ја јесам... а теби ако је неко ко се зове АРТУР РИНО Рус - е онда сам ја Еским... исто као што сте прогласили СВЕ СРБЕ НАЦИСТИМА само зато што је неки лик из Војводине (ЧИЈИ ЈЕ ДЕДА, ПРОВЕРЕНО, БИО ФОЛКСДОЈЧЕР) направио ексцес на тзв."антифашистичком скупу" на неком факултету, а тај лик има и српско име и српско презиме - само очигледно није Србин.
 
SiIent Bob:

Не знам шта ти хоћеш да постигнеш са овим глупостима које су се десиле у Русији.
Ево рећићу и ја. У Русији је генерално лудница. Предњаче у Европи по броју већине социопатолошких појава. Предњаче по проценту абортуса, ХИВ позитивних, милион и по људи је у затворима (сваки 100ти), просечни век мушкараца је 61 година, бела куга влада и поред огромне имиграције, просечне плате су знатно више него код нас, али ретко ко је на просеку, већином су много испод или много изнад, што у спрези са скупоћом у рецимо, Москви чини већину становништва сиротињом.
Моћна тешка индустрија је доста немодернизована, па изразито угрожава здравње људи. Клима негативно утиче на психу људи, чак је и у високоразвијеној Шведској стопа самоубиства висока. У Русији је ако се не варам 2 човека односно 1 и по жена на 100 људи. Возачка култура је катастофална, често возе мортус пијани, 20000 људи годишње погине у саобраћајкама. Секте су јако распрострањена, врачарење, педофили, педери и настраности сваког типа.

Јеси задовољио комплексе или морам наставити?
Само, већина тих појава мучи и САД у додуше нешто мањем броју.
Међутим, то није довољно да ја Русе због тога мрзим. Код свих народа гледам оно најбоље, а не отпаднике и како се односе према нама.
 
eremita:
Прво, обратите пажњу на име и презиме: Artur Rino

Друго, ако је уопште истина то што је тај лудак изјавио, треба
га држати у кавезу ........до краја живота........

Taj nosorog (rino) je rus koliko i eremita ;)
 
eremita:
Ја јесам... а теби ако је неко ко се зове АРТУР РИНО Рус - е онда сам ја Еским... исто као што сте прогласили СВЕ СРБЕ НАЦИСТИМА само зато што је неки лик из Војводине (ЧИЈИ ЈЕ ДЕДА, ПРОВЕРЕНО, БИО ФОЛКСДОЈЧЕР) направио ексцес на тзв."антифашистичком скупу" на неком факултету, а тај лик има и српско име и српско презиме - само очигледно није Србин.

Пази, слажем се са тобом и вероватно није Рус, чак иако он себе сматра Русом, ја га не бих признао да је Рус, као што не признам да су Чанак и Јовановић Срби.
Али име само по себи не сме бити проблем, мени не смета да се Емир Кустурица сматра Србином и да није променио име.
 
СЛОБОДА:
Не знам шта ти хоћеш да постигнеш са овим глупостима које су се десиле у Русији.
Ево рећићу и ја. У Русији је генерално лудница. Предњаче у Европи по броју већине социопатолошких појава. Предњаче по проценту абортуса, ХИВ позитивних, милион и по људи је у затворима (сваки 100ти), просечни век мушкараца је 61 година, бела куга влада и поред огромне имиграције, просечне плате су знатно више него код нас, али ретко ко је на просеку, већином су много испод или много изнад, што у спрези са скупоћом у рецимо, Москви чини већину становништва сиротињом.
Моћна тешка индустрија је доста немодернизована, па изразито угрожава здравње људи. Клима негативно утиче на психу људи, чак је и у високоразвијеној Шведској стопа самоубиства висока. У Русији је ако се не варам 2 човека односно 1 и по жена на 100 људи. Возачка култура је катастофална, често возе мортус пијани, 20000 људи годишње погине у саобраћајкама. Секте су јако распрострањена, врачарење, педофили, педери и настраности сваког типа.

Јеси задовољио комплексе или морам наставити?
Само, већина тих појава мучи и САД у додуше нешто мањем броју.
Међутим, то није довољно да ја Русе због тога мрзим. Код свих народа гледам оно најбоље, а не отпаднике и како се односе према нама.
O čemu ti pričaš? Sećaš se teme o onom pokolju u SAD pre par mseci? Tada su govorili kako je SAD bolesna nacija, kako toga nema u Rusiji... iako je to uradio Koreanac, a sad Rus uradi to slično i odmah on NIJE Rus iako je ubijao sve koji nisu RUSKOG POREKLA. Mora da je špijun koji je poslat da ukalja obraz Rusije?
 

Back
Top