NEPAZLJIVI DECKO

patuljica

Gost
Poruka
7
Dragi forumasi, vec neko vreme citam postove i nemam hrabrosti da se prikljucim. Medjutim, sada imam problem tj dilemu :
Naime, zabavljam se sa deckom (koji je 6 meseci mladji od mene) nekih 2 meseca, za to vreme nisam dobila gotovo nikakav znak paznje. Prvih nedelju ili dve se jos i javljao redovno, a sada se ne javi sev do 10 sati uvece, sa izgovorom kako je ceo dan radio. Jedan dan sam otisla do njeg, on je prethodne noci celu noc bancio (iako je znao da cu doci) i dok sam ja bila kod njega zaspao je (inace ga je tesko probuditi a tako i pogotov),a i svo vreme se ruzno ponasao i salio glupo i ruzno. njegov tata me je odvezao na bus.
Danas je trebao da dodje da upozna moju mamu... Prvo je rekao da ce se javiti kada krene (zivi 20 km od mene) na kraju se javio kada je vec bio blizu i to sa drugom (teskim alkosom) zatekla sam ispred prodavnice kako piju pivo. I na sve to su dosli kod mene sa kafom za mamu i krmacom piva za sebe.
e...
O sitnim znacima paznje mogu samo da mastam...
Kada mu kazem da mi fali neznosti, paznje i ljubavi, on me pita a sta to treba da radi i zaboga zar mi ne daje paznju.
On psuje, a ja ne psujem, on se ponasa detinjasto a ja to ne volim i potpuno se razlikujemo!

I kad sve ovoo vidim, znam i sama sta mi je ciniti, ali eto dajte neki savet, molim vas
 
Moj ti je savet da ga šutneš što dalje od sebe. Kad na početku veze nema nežnosti i pažnje, šta će biti za godinu dana.
To što je došao da se upozna sa tvojim roditeljima a poveo je druga nije u redu. Kao tvoj dečko trebalo je da dođe sam i donese ti buket ruža. A o krmači piva nije trebalo ni da razmišlja. Ja sam stekao utisak da je on bezosećajna budala a jedino što te zadržava pored njega je upravo ta različitost među vama. Opšte je poznato da se različitosti privlače i da tre to zadržava pored njega iako znaš da je uzaludno. POnovo ti kažem šutni ga dok je vreme da se kasnije ne bi kajala.
Srećno.
 
zelim da vam se zahvalim na odgovorima, iako sam znala i sama da treba raskinuti plasilo me je to. nekada pomislim da ja previse trazm i ocekujem, pa da mi zato sve to smeta.
kako god...
ja sam ga ostavila, a on naravno ni jedan od mojih razloga nije smatrao za opravdan! Jos mi je rekao da sam ja nekulturna sto nemam pivo u kuci za njega (a znam da bi on pio- mada kako sam mogla da znam).
i kada ponovo procitam komentare vidim da nisam jedina koja misli da je nevaspitan, te mi to mnogo olaksava sve!
hvala mnogo!
 
BukNS:
E ako sam ja šutnut i pored sve pažnje koju sam posvećivao devojci,
eh, isti slucaj...
BukNS:
onda mi stvarno nije jasno zašto devojke trpe takve budale...
i ja se isto pitam
BukNS:
A najtužnije je što mislim da će takvima uvek biti lepše u životu nego normalnim ljudima, koji brinu o drugima i njihovim osećanjima!
i ja to kazem!


@tema
Ako si ga sutnula, ne zasluzuje te!
 
patuljica:
zelim da vam se zahvalim na odgovorima, iako sam znala i sama da treba raskinuti plasilo me je to. nekada pomislim da ja previse trazm i ocekujem, pa da mi zato sve to smeta.
kako god...
ja sam ga ostavila, a on naravno ni jedan od mojih razloga nije smatrao za opravdan! Jos mi je rekao da sam ja nekulturna sto nemam pivo u kuci za njega (a znam da bi on pio- mada kako sam mogla da znam).
i kada ponovo procitam komentare vidim da nisam jedina koja misli da je nevaspitan, te mi to mnogo olaksava sve!
hvala mnogo!

Nije mi jasno za što si toliko nesigurna u sebe kad ti je trebala potvrda nas sa foruma da je tvoj dečko nevaspitana budala i da je očigledno da moraš da ga šutneš?
 
Kad citam ovo setim se mog bivseg. Doduse on nije pio alkohol, al mi nije nimalo pokazivao da mu je stalo do mene i do nase veze. Stalno je mislio na sebe, na svoj fakultet i posao. Javljao mi se kad stigne, nekad ni dva pota mesecno, a kada sam mu pisala poruke ljutio se jer mu navodno smetam u poslu. Bio mi je prvi momak, i skreno nisam ni znala kako treba da se ponasma. Al sam ipak skupila hrabrosti i rekla mu da to vise ne moze tako. Raskinuli smo, ali se on odnekud ponovo pojavio sa pricom da se promenio i da navodno ima vise vremena za mene ( bilo mu je tako tesko... bla blabla... ). Tada sam pomislila ok, dacu mu jos jednu sansu, ali poslednju. I sta mislite, stvarno se promenio? Ma kakvi, posle nedelju dana smo definitivno raskinuli i nismo u kontaktu vec 2 godine.

Sto znaci, ako je on takav sada, taksv ce biti uvek. ( To sam je naucila i moje price ) I drugo, ne oklevaj, vec mu kazi svoje misljenje. Otkaci kretena ( izvinite na izrazu ), pa nije on jedini, veruj mi.

Caos
 
patuljica:
zelim da vam se zahvalim na odgovorima, iako sam znala i sama da treba raskinuti plasilo me je to. nekada pomislim da ja previse trazm i ocekujem, pa da mi zato sve to smeta.
kako god...
ja sam ga ostavila, a on naravno ni jedan od mojih razloga nije smatrao za opravdan! Jos mi je rekao da sam ja nekulturna sto nemam pivo u kuci za njega (a znam da bi on pio- mada kako sam mogla da znam).
i kada ponovo procitam komentare vidim da nisam jedina koja misli da je nevaspitan, te mi to mnogo olaksava sve!
hvala mnogo!

Ma daj, ako si ga sutnula, to je i zasluzio. Oni koji su rekli da je nevaspitan, imali su pravo ( sobzirom na ovo sto pises o njemu, prosto receno pravi seljak ! ). I nemoj da prebacujes sebi, pa nisi ti kriva sto se on takav rodio.
 
slatka_mala83:
Ma daj, ako si ga sutnula, to je i zasluzio. Oni koji su rekli da je nevaspitan, imali su pravo ( sobzirom na ovo sto pises o njemu, prosto receno pravi seljak ! ). I nemoj da prebacujes sebi, pa nisi ti kriva sto se on takav rodio.




Ma nije da bas prebacujem sebi, ali samo pomislim da mozda previse trazim ili ocekujem!
No sta je tu je! Sad je gotovo! Nazad sigurno nema

I nije bilo strasno! Skoro da sam i zaboravila!

Jedino sto me plasi je ponovan osecaj usamljunosti :(
 

Back
Top