Fenseri na skuterima - evolucija 2

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Bila je jednom davno tema "Fenseri na skuterima" a sada ne mogu da je nadjem! :?

Pa onda da otvorim ponovo...

Naravno ako apsolviramo kako nas nerviraju fenseri kada neko o njih kupi skuter pa se onda svi izredjaju na njemu, dok ga isprobavaju i to sve kroz tvoju ulicu i ispod tvog prozora, pa onda nocu kada se klinci i klinke naloze pa se vozaju i popadaju sa skutera i tako dalje... To je sve od ranije vec poznato.

Ali mislio sam da je to vrh seljacenja dok nisam video sve cescu pojavu da skuter u sebi ima neku "muziku" :shock: :shock: koja tresti dok se fenser vozi, tako da moze da uziva covek u najnovijim hitovima zvezda grand produkcije i ostalim turbo folk hitovima! :?:? O Boze kakvo seljacenje.....

Videste li ovo?? :| :|
 
Nisi vid'o :lol: :lol: :lol:
Joooo, bre... pa ti ne znas kakav si trash propustio, ovde po BG-u ih ima, ja sam video nekoliko komada, ne mogu da verujem da se tu jos nije neko pojavio.

Nego, pre 2-3 nedelje, sedim ja sa drugaricom u kafeu ovde u centru grada, kad se cuje neka klasika... i to ono tiho pa sve glasnije. Skontamo da je sa ulice, gledam, kad ono lik na nekom Harelyu, stao na semafor, a sa motora mu pichi klasika... :shock:
 
svetolik trpkovic:
Mene navise nerviraju one klinke od 14 godina na skuterima,cak ih se plasim kad voozim kola islim malo dete i jos zensko u saobracaju sta god da uradi ti si kriv
Takođe imam fobiju od devojčica na skuteru... :roll: Još pogotovu kad voze u trećoj traci kao neke dve plavušice koje često srećem u Futoškoj ulici kad idem prema Naselju.Nikad ne znam šta će da uradi,da li će da se prestroje,skrenu ili šta... :x
 

Back
Top