NAJ BLAM

ja sam vec negde rekla da sam pala sa rolera is lomila ruku, i svui su se smejali jer ne umem da vozim,jer sam slampava i zamlata sto ne gleda kud hoda/vozi,i na ortopediji su se doktori smejali a mene bio blam! i tako...
 
Ja na ekskurziji u cetvrtom razredu imao dugu kosu i dodje konobar donosi has mom ortaku i taman da mu da i vidi mene pa kaze jao izvini, nisam te video, dame imaju prednost eeeeee jeboteeeee tad me zemlja izjela
 
Idem ti ja jednom kuci od druga ulicom u kojoj zivi moja razredna.
I taj dan ja obucem neke trenerke na kojima je jako slab lastis.Drzim ti ja ruku u dzepu i u njoj 2 mobilna tel kad u tom nailazi moja razredna i ja iz pristojnosti izvadim ruku iz dzepa i to je bilo dovoljno da meni spadnu trenerke do kolena i tako u trenutku izbezumljen padnem tako da mi je dupe osvetlilo celu ulicu...blamaza....
 
Vozim ja bajz i poceo da pada mrak...Nista cekam ja na raskrsnici , dodje zeleno i predjem ja ulicu i dodjem do trotoara. Cimnem bajz da dignem prednji tocak ( onako mangupski) promasim ivicnjak i prospem se ko budala na sred raskrsnice...A covek u kolima se hvata za glavu...hteo sam da puknem.....
 
izlazim sad da uplatim kredit,i kad dodjem do kioska shvatam da sam izasla u kucnim papucama,onim kao nekim zecevi,u sto boja,bas one klinacke,i da zlo bude gore,sretnem strahinju!
 
hehe. :) Imao sam i ja slicnih blamova sa biciklom.
Jednom kad sam bio u cirkusu mi se desio zesci blam!
Ja izasao i drzim nekog coveka za ruku a ja nisam obraco paznju zato sto sam mislio da mi je to tata... I tek ja kad mi nesto palo na pamet kazem tata mozemo li do blablabla... Covek me je pogledao i nasmijao se a ja sam u sebi prso! :)
 
prevozim druga na biciklu na sipci, i on kako je sjedio upala mu noga medju felge i biciklo se prevrnulo preko prednjeg tocka.prospemo se mi na sred ulice, a svi prolaznici se valjaju
 

Back
Top