Геј парада у Москви прошла као у Београду

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
Као што сте могли да чујете на свим ТВ каналима геј парада у Москви је прошла по истом сценарију као и она у Београду.

Екипа у паради је попила батине, чак и европски парламентарци. Однос "остале" популације према хомосексуалцима је сличан српском.

Да ли је то једина сличност Москве и Београда или ... Русије и Србије. :wink:
 
Lacibg:
Као што сте могли да чујете на свим ТВ каналима геј парада у Москви је прошла по истом сценарију као и она у Београду.

Екипа у паради је попила батине, чак и европски парламентарци. Однос "остале" популације према хомосексуалцима је сличан српском.

Да ли је то једина сличност Москве и Београда или ... Русије и Србије. :wink:
Ako, i treba, a ovi 'eUropljani' su dodatni bonus :D
 
prebijanje feminiziranih muškaraca i muškobanjastih žena je nekima očigledno spektakl neviđenih razmera. Dokaz junaštva ili ne znam čega sve.
I uvek se pitam zašto se na "razbijanju" marša uvek pojavi najgori ološ, neki crnokošuljaši, verski fanatici, borci za čistotu rase i ne znam ko sve ne.
Zašto normalan, opušten svet na to ne reaguje, ljudi koji se zateknu tu u prolazu, spontano što neki ovde vole da kažu.
Zato što ih boli ona stvar ko šeta, ko prosvduje i ko je u koloni.
 
Jerry Ropero:
Zasto da se dozvoli da neko po ulicama propagira svoje seksualno opredeljenje ?
Neka svako radi sta hoce u svojoj spavacoj sobi, ali nepotrebno je izlaziti na ulicu i propagirati nesto sto je BOLEST. Ako je gej parada dokaz demokratije, onda nam takva demokratija ne treba.

to je stav sa kojim se i ja slazem i u tome uopste nije problem.
problem je u euforiji koja nastane kada se pojavi vest da je 30 ljudi prebilo jednog, kao dokaz junastva ko sto filatelista rece...
 
filatelista:
prebijanje feminiziranih muškaraca i muškobanjastih žena je nekima očigledno spektakl neviđenih razmera. Dokaz junaštva ili ne znam čega sve.
I uvek se pitam zašto se na "razbijanju" marša uvek pojavi najgori ološ, neki crnokošuljaši, verski fanatici, borci za čistotu rase i ne znam ko sve ne.
Zašto normalan, opušten svet na to ne reaguje, ljudi koji se zateknu tu u prolazu, spontano što neki ovde vole da kažu.
Zato što ih boli ona stvar ko šeta, ko prosvduje i ko je u koloni.

Ало ДС'-овци - зајебите ту индоленцију.....ОВДЕ ТО НЕЋЕ МОЋИ !!!!!!!! 8-)
 
filatelista:
prebijanje feminiziranih muškaraca i muškobanjastih žena je nekima očigledno spektakl neviđenih razmera. Dokaz junaštva ili ne znam čega sve.
I uvek se pitam zašto se na "razbijanju" marša uvek pojavi najgori ološ, neki crnokošuljaši, verski fanatici, borci za čistotu rase i ne znam ko sve ne.
Zašto normalan, opušten svet na to ne reaguje, ljudi koji se zateknu tu u prolazu, spontano što neki ovde vole da kažu.
Zato što ih boli ona stvar ko šeta, ko prosvduje i ko je u koloni.

Sjajno...stvarno posten i normalan svet ne reaguje...mozda jer su i oni potencijalni "paradicari"?
 
filatelista:
prebijanje feminiziranih muškaraca i muškobanjastih žena je nekima očigledno spektakl neviđenih razmera. Dokaz junaštva ili ne znam čega sve.
I uvek se pitam zašto se na "razbijanju" marša uvek pojavi najgori ološ, neki crnokošuljaši, verski fanatici, borci za čistotu rase i ne znam ko sve ne.
Zašto normalan, opušten svet na to ne reaguje, ljudi koji se zateknu tu u prolazu, spontano što neki ovde vole da kažu.
Zato što ih boli ona stvar ko šeta, ko prosvduje i ko je u koloni.
pa ti idi onda sa njima pa marsiraj pa nk te neko opali po toj demokratskoj njusci
 

Back
Top