kompleksan sajt
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: kompleksan sajt

Početnik
    Učlanjen
    27.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano kompleksan sajt

kako je moguce skupiti ekipu i da li neko radi kompleksne sajtove stila urbae.com imam resurse nemam ljude i znanje

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: kompleksan sajt

Citat Original postavio blazza
    kako je moguce skupiti ekipu i da li neko radi kompleksne sajtove stila urbae.com imam resurse nemam ljude i znanje
    [font=Verdana]Kako imaš resurse kada od tri osnovna nemaš dva?![/font]

Početnik
    Učlanjen
    27.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

dugo se nisam bavio netom nekada davno sam imao dosta velik sajt, ideju imam baceno na papir imam kao logicko drvo, novac imam, servere imam. Znaci najbolje bi bilo da se to odradjuje kod mene u kancelarijama kao stalni radni odnos dok se ne zavrse okviri sajta, zarada dolazi tek kasnije ako se ne naprave propusti u pracenju koncepta. Ili da dignem baze i osnovni dizajn a posle da dajem ponude za posao po segmentima?
    sajt je www.mamba.co.yu nije odrzavan od prvog rata u iraqu mislim da jos zivi, stariji korisnici neta se secaju kad se pojavio da je bio veci od nostalgije, prvo besplatno slanje sms sa neta imali smo cak i clanke koje smo prodavali, ekipa se rasturila tako da planiram da pravim nesto drugacije i mnogo vece znaci trebaju mi ljudi koji ce od pocetka biti uz sajt
    Poslednji put ažurirao/la blazza : 27.05.2007. u 22:38

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Za kompleksne sajtove se danas koristi CMS (Content Management System) i nemas potrebe angazovanja mnogo ljudi oko izrade sajta ako koristis neki od popularnijih kao joomla, za koju je sve vec odradjeno samo uklapas komponente. Ja se koristim joomlom nesto manje od tri meseca i sve dobro funkcionise a tek sam od nedavno u web dizajnu. Ako si se ranije bavio slicnim snaci ces se.

i usput urbae je gadan ko lopov

Aktivan član -Air Stefan- (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Kako imaš resurse kada od tri osnovna nemaš
    Moram nesto da ti kazem ali iskreno.
    Uvek si negativan. Dobro znas sta je covek rekao a to je da ima materijala za pravljenje sajta.
    Imas odlicno znanje i mnogima si pomogao ali mene pomalo nervira kako se ukljucujes u temu...
    Nemoj pogresno da me svatis, jer ne zelim da zapocnem svadju, a i nemoj da se naljutis...

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio iguman stefan
    Moram nesto da ti kazem ali iskreno.
    Uvek si negativan. Dobro znas sta je covek rekao a to je da ima materijala za pravljenje sajta.
    Imas odlicno znanje i mnogima si pomogao ali mene pomalo nervira kako se ukljucujes u temu...
    Nemoj pogresno da me svatis, jer ne zelim da zapocnem svadju, a i nemoj da se naljutis...
    [font=Verdana]@off topic
    Žao mi je što ovo shvataš negativno, ali iskreno rečeno malo sam umoran od pogađanja šta je ko hteo da kaže, gledanja u kristalnu kuglu i ostalih sličnih aktivnosti. Mogao je lepo da napiše da raspolaže dovoljnim finansijskim resursima i ne bih rekao ni reč. Ovako kako je napisano deluje da ne zna o čemu priča, što naravno nije tačno.

Nemam nameru da započinjem svađu niti se ljutim. Možda je vreme da se malo odmorim od foruma.
    [/font]

Primećen član Desecration Smile (avatar)
    Učlanjen
    09.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    53

Nemoj da ideš! Ima nas koji cenimo tvoj pristup i kojima je takođe muka od nedefinisanih pitanja i zahteva, treš sajtova i foruma koji se reklamiraju svaki dan i tako dalje.

Početnik
    Učlanjen
    11.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

jomla jomla i opet jomla....Jomla jeste sjajan CMS ali jomla ne moze sve...Jomlu sam studirao od kada je bila Mambo ali cak ni to nije to...Drndao sam i e107 i jomlu ali dok nesednesh i nenamucish se da sklepash i naprawish neshto to nije to...Iskreno mislim da se svojeruchni rad mnogo vishe ceni od jomle
    koje je i previse zastupljena kako ovde tako i u svetu...Mozda malo vishe filozofiram ali to su neka moja
    gledanja na sve ovo

Slične teme

1. sajt za wap
    Autor gusha u forumu Web dizajn
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.06.2008., 20:55
  2. Gde da nadjem sajt sa free slikama za svoj buuci sajt?
    Autor miabebili u forumu Web dizajn
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 11.03.2006., 10:46
  3. WAP SAJT
    Autor hhhoool u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 09.06.2005., 01:35

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku