Saw [Testera] I, II, III

Darko_89

Aktivan član
Poruka
1.025
Ovaj kultni horor me je vise nego odusevio!
Sva tri dela su fenomenalna, ali treci deo mi definitivno nije dao da zaspim!
Sta vi mislite o ''Testeri''?Koji deo vam je najbolji?
Najstrasnija scena? I tako dalje...sta vam je naj naj u ovoj trilogiji?
 
Testera je odlican film! Prvi mi je najbolji al verovatno zato sto je prvi. Ujedno mi je i najbolja scena sam kraj prvog dela kad onaj lik ustaje - sve zajedno sa onom muzikom. Drugi deo je ok al ni priblizno prvom. Malo me podseca na kocku i nije mi se preterano dopala ta grupna psihologija i uvodjenje pandura i sl. Malo je film skrenuo ka akciji i sl. Drugi mi je sve u svemu ok al ipak najgluplji deo. Treci predstavlja povratak na staro, i odusevilo me kako su zaokruzili celu pricu. Treci deo je dokaz da delovi tj. nastavci ne moraju da upropaste film. Nisam znao da se snima i 4 deo al nadam se da ce to biti nesto sasvim novo (sa novim glumcima ) i da nece upropastit celu pricu.
 
Drass:
Testera je odlican film! Prvi mi je najbolji al verovatno zato sto je prvi. Ujedno mi je i najbolja scena sam kraj prvog dela kad onaj lik ustaje - sve zajedno sa onom muzikom. Drugi deo je ok al ni priblizno prvom. Malo me podseca na kocku i nije mi se preterano dopala ta grupna psihologija i uvodjenje pandura i sl. Malo je film skrenuo ka akciji i sl. Drugi mi je sve u svemu ok al ipak najgluplji deo. Treci predstavlja povratak na staro, i odusevilo me kako su zaokruzili celu pricu. Treci deo je dokaz da delovi tj. nastavci ne moraju da upropaste film. Nisam znao da se snima i 4 deo al nadam se da ce to biti nesto sasvim novo (sa novim glumcima ) i da nece upropastit celu pricu.
UPOZORENJE!!!

Ko nije gledao prvi deo neka ne cita ovo zato sto se otkriva najvazniji deo price...
 
Da stvarno fenomenalno zaokruzena prica i nijedan deo ne moze da se gleda bez odgledanog prethodnog.
Cuo sam da se 4 nastavlja na trojku isto kao trojka na dvojku i pretpostavljam da ce biti nove postave posto je prethodna mrtva.
 
Testera je odlican film! Prvi mi je najbolji al verovatno zato sto je prvi. Ujedno mi je i najbolja scena sam kraj prvog dela kad onaj lik ustaje - sve zajedno sa onom muzikom. Drugi deo je ok al ni priblizno prvom. Malo me podseca na kocku i nije mi se preterano dopala ta grupna psihologija i uvodjenje pandura i sl. Malo je film skrenuo ka akciji i sl. Drugi mi je sve u svemu ok al ipak najgluplji deo. Treci predstavlja povratak na staro, i odusevilo me kako su zaokruzili celu pricu. Treci deo je dokaz da delovi tj. nastavci ne moraju da upropaste film. Nisam znao da se snima i 4 deo al nadam se da ce to biti nesto sasvim novo (sa novim glumcima ) i da nece upropastit celu pricu.
Gledao sam trailer na youtube.com i glavni ubica onaj celavi se ponovo vraca iako mi nije jasno kako... :)
 
Kad sam gledao prvi deo odusevio sam se. I dalje mislim da je jedan od najboljih filmova koje sam ikad gledao. Posle sam gledao i drugi deo. Treci imam na DVD-u ali nikako da ga odgledam. Sve danas cu- sutra cu.
Inace slazem se da film nije uopste strasan. JA na njega ni ne gledam kao na horror , nego vise kao psiholoski triler.
Iz prva dva dela, za naj gadniju scenu bih izabrao iz drugog dela onu kutiju sa iglama i spricevima.
Premda je svaka scena katastrofa. Ono samo bolesni um moze da smisli i snimi :lol:
 
Izvinjavam se jer izgleda da sam se ja zeznuo.
Ja sam na Youtube.com pogledao jedan trailer ali izgleda da su tamo svi namjesteni i da nema originalnog!
trailer sam ja pogledao ali sam sad primetio da su tu samo isjesci iz drugih delova... :)
A i misli da je najodvratnija scena kada Jigsawu operisu mozak u trecem delu.
A ima i ona kada bacaju svinje na onoga. hehe... :)
 
Mora sigurno da je u predprodukciji ako izlazi u oktobru.

Inace nije neobicno da se filmovi nadju pre zvanicne premijere.
STar Wars Episode 3 se nasao neka 3 meseca pre zvanicne premijere na netu. To je bila neka verzija verovatno "drpljena" iz montaze. Nisam je odgledao pa ne mogu da je uporedim sa originalom, ali za izuzetno interesantne nasolve nije neobicno da se nadju pre zvanicne premijere.
 
Gledao sam 1.425.233 filmova u zivotu ali SAW JE ZAKON ! Predpostavljao sam da 4. deo nikada nece izadji ali sam se razuverio videvsi vase postove . Evo sta sam ja nasao na netu : Saw IV (2007)
advertisement

Following the events of SAW 3, Jeff is now left puzzled as he struggles to survive. Locked in the building, Jeff needs to find his daughter and get out of there before they both die. While searching, he finds a video Jigsaw made after he found out he had cancer. What's on that video brings up a brand new twist that Jeff must figure out before he becomes a murder mystery. Written by The Neighborhood "Friend"

Angus Macfadyen (Not under his credits- May or may not be true) and Tobin Bell return in the final of the Saw franchise. This time, its one man against the clock, as twisted serial killer 'Jigsaw' has one final deadly game to play...Following on the events of the last film, Jeff is left in a head-spin as the search for his missing daughter under weighs. With nothing but a single tape from the now deceased Jigsaw to bring him to his dying daughter, Jeff must decide whether to risk his own life for the smallest chance of relocating his daughter, who is slowly perishing in a cell of horror and dread... Written by Joe Collins

Saw IV picks up right after Jigsaw's death in Saw III. Jeff must find his daughter before her oxygen supply runs out. He must uncover the tapes left by Jigsaw to unlock the clues to her location. Along the way he discovers unimaginable secrets about Jigsaw's past. To make matters worse, a character from the first film returns with a much different outlook on life. Saw IV in theaters October 26, 2007. Written by Wiena Time

"Jigsaw still haunts the living in Saw IV, forcing them to appreciate life, or face death. As a continuation of Saw III, Jeff must find his daughter and escape the building to which they are confined before they both die. After finding another tape of Jigsaw, Jeff realizes there may be a newly added piece of the puzzle that he must decipher before it's too late." Written by Rproductie
Dakle Jigsaw je mrtav ali prica se nastavlja na 3. deo . Usput saznajemo nove stvari o Jigsaw-u . Jedva cekam ... Ako Bog da srece i zdravlja pa da stignu do Saw 26 :D . Videcemo ...
 

Back
Top