pilule za kontracepciju-nezeljeni prateci efekti
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: pilule za kontracepciju-nezeljeni prateci efekti

Saturday_Night
    Guest

Podrazumevano pilule za kontracepciju-nezeljeni prateci efekti

Bilo bi dobro kad bi posetiteljke ovog foruma navele koje su po njihovom misljenju najbolje pilule za kontracepciju, i da li su imali neka iskustva sa nezeljenim pratecim efektima. Htela bih da pocnem da koristim neke pa bi mi vasa iskustva dobro dosla!

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: pilule za kontracepciju-nezeljeni prateci efekti

Citat Original postavio Saturday_Night
    Bilo bi dobro kad bi posetiteljke ovog foruma navele koje su po njihovom misljenju najbolje pilule za kontracepciju, i da li su imali neka iskustva sa nezeljenim pratecim efektima. Htela bih da pocnem da koristim neke pa bi mi vasa iskustva dobro dosla!
    Ne slusaj iskustva, svako zensko drugacije reaguje na drugacije pilule. Ima vise proizvodjaca i vise tipova pilula.

Idi kod ginekologa i tu ces dobiti naj bolji savet + pregled = sigurnost.

P.S. Ja bih ti savetovao studentsku polikliniku.

Vratolomka
    Guest

Podrazumevano

He, he ,he
    Pazi mala da se neugojis))))))

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio Vratolomka
    He, he ,he
    Pazi mala da se neugojis))))))
    Moze a ne mora... ljudi su razliciti.

Saturday_Night
    Guest

Podrazumevano

EEE...Preksinoc sam raskinula sa deckom, tako da se necu morati brinuti o tome...hm... pa recimo jedno odredjeno vreme.Inace Vratolomka, da, razmisljala sam, o tome najvise, zamisli da se ugojim zbog pilula :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

EEE...Preksinoc sam raskinula sa deckom, tako da se necu morati brinuti o tome...hm... pa recimo jedno odredjeno vreme.Inace Vratolomka, da, razmisljala sam, o tome najvise, zamisli da se ugojim zbog pilula :wink:
    hm

Obećava
    Učlanjen
    26.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Milow
    hm
    Milow bre, sta ti tu meni 'hmces' ?

Obećava
    Učlanjen
    26.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ovaj ehhehe ...Timplshved i Saturday Night su jedna ista osoba

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio Timplshved
    Ovaj ehhehe ...Timplshved i Saturday Night su jedna ista osoba
    Hehehe in cognito a?

Hmmcem jer nemora da se desi da se ugojis...

Zivela JAJA...

VRATOLOMKA
    Guest

Podrazumevano

Ej prvo ti izaberi odgovarajuci nick, pa se onda javi)
    Zar ne vidis sa kim imas posla,ja sam jedna vratolomka)

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio VRATOLOMKA
    Ej prvo ti izaberi odgovarajuci nick, pa se onda javi)
    Zar ne vidis sa kim imas posla,ja sam jedna vratolomka)
    Šta je pisac hteo da kaže?

Vratolomka
    Guest

Podrazumevano

Ma razume mene Timpika,bez brige)

Početnik
    Učlanjen
    21.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Ja pijem te pilule zbog kojekakvih homonskih poremecaja...i bar koliko ja znam nije to nista strasno ako ti ne smeta da se ugojis nekoliko kilograma...Ja sam kao cackalica tako da mi to bas nije zasmetalo koliko to sto sam stalno razdrazljiva i nervozna, mnogo vise nego dok ih nisam uzimala...U svakom slucaju svake od ovih pilula se razlikuju po kolicini hormona koji se u njima sadrze...Pa stoga ako koristis neku blazu varijantu a ne kao ja , konjske doze...onda to mozda i ne mora da znaci...U svakom slucaju, obrati se ginekologu...to ti je najbolji savet...Mislim da ce on da ti kaze sve to bolje nego bilo ko drugi...

Obećava
    Učlanjen
    26.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio May22
    Ja pijem te pilule zbog kojekakvih homonskih poremecaja...i bar koliko ja znam nije to nista strasno ako ti ne smeta da se ugojis nekoliko kilograma...Ja sam kao cackalica tako da mi to bas nije zasmetalo koliko to sto sam stalno razdrazljiva i nervozna, mnogo vise nego dok ih nisam uzimala...U svakom slucaju svake od ovih pilula se razlikuju po kolicini hormona koji se u njima sadrze...Pa stoga ako koristis neku blazu varijantu a ne kao ja , konjske doze...onda to mozda i ne mora da znaci...U svakom slucaju, obrati se ginekologu...to ti je najbolji savet...Mislim da ce on da ti kaze sve to bolje nego bilo ko drugi...
    Konacno neki post sa svrhom , i u vezi teme, hvala :wink:

Početnik
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Najbolje je koristiti prezervativ. Nikako kontracepcija. Moze imati problem - bol u stomaku, promena hormona do nemogucnost ostajanja u drugom stanju, maljavost,... To zavisi od tipa zena(genetski), zato je bolje koristiti kurton, bezbednije je od bilo kojeg stvari. Pozdrav, devojka!

P.S. Ja bih volela da koristim kontrac.,ali treba da pazim da ne ostane posledica. Naravno, treba ici kod ginekologa. Koja je? Nisu svi isti. Bila bih srecna kad imam najboljeg doktora.

slucajno rodjena
    Guest

Podrazumevano

Ja jesam rodjena dosta davno (kad pilule za kontracepciju nisu bile dovoljno "razradjene"), ali sam zivi dokaz njihove neefikasnosti! Naime, mama je cak imala i menstruaciju, te je jako kasno otkrila trudnocu (hehehe - tome sam opet ja zivi dokaz!).
    Bez sale: negde sam procitala da, ukoliko dodje do zaceca u ovakvom slucaju (sto se jako retko desava), zensko dete obavezno pati od hormonalnog poremecaja! Treba da vam kazem da sam zivi dokaz i toga?!
    Pozdrav!

PS Ovo nije pravilo, samo izuzetak!

040
    Guest

Podrazumevano

Koristila sam Mersilon,po preporuci
    ginekologa iz Studentske poliklinike,nakon sest meseci se svasta iskomplikovalo!Drugi lekar mi je savetovao da je kondom najzdraviji vid kontracepcije.Vise ih ne koristim,osim toga kondom stiti od infekcija.

Početnik
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano LOGEST

LOGEST!! NE OSECAS MUCNINU, NE RASTU TI GRUDI..NEMAS PRATECE EFEKTE..KOSTAJU 410DIN..NEMACKE SU.
    ONE NASE NA "F"(FLOVIDIN ILI SL) SU JAKO LOSE, IZAZIVAJU TEGOBE TIPA" MUCNINA, POJACAN APETIT, NATICANJE ITD...

Guest

Podrazumevano

Ja sam imala puno problema, dok sam ih pila nisam mogla da spavam,bila sam mnogo nervozna, imala bolove u zelucu, i pri tom se vrlo brzo gojila....
    Mislim da je najbolje da odes kod lekara, da trazis da ti se ispita hormonska slika pa da na osnovu toga vidis koje bi ti pilule najvise odgovarale.

Slične teme

1. Kontracepcija
    Autor SANDRA. u forumu Žene
    Odgovora: 175
    Poslednja poruka: 01.08.2011., 21:22
  2. Koju kontracepciju koristite??
    Autor julija85 u forumu Žene
    Odgovora: 110
    Poslednja poruka: 11.04.2005., 16:49
  3. pilule za kontracepciju-da ili ne?
    Autor Hehehe_ u forumu Žene
    Odgovora: 17