Potpuno nova COROLLA
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Potpuno nova COROLLA

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Potpuno nova COROLLA

Da li ste je probali??
    Sta mislite o novoj Corolli??
    Ja sam je probala i zadovljna sam, odusevljena sam sto ima pregrade za sitnice, dualnu klimu, tempomat i sto je vaj put Toyota vise akcenta stavila na prilagodjenost vozacu da mu je sve pri ruci.

Poznat HEMI 426 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano Re: Potpuno nova COROLLA

draga samantice, na sta tacno mislis, na Aurisa ( 5 vrata ) ili novu Corollu sedan ( 4 vrata i prtljaznik ). u osnovi identicna platforma samo druga pixla. Imao sam prilike da dosta vozim Aurisa 1,4 D-4D sa 90 KS...i kao svaki japanac, bio mi je veoma dosadan i anemican, inace ok je auto.. :wink:
    Novu Corollu Sedan cu tek da probam ali se nadam da ce imati jaci motor... Sta te tacno interesuje?
    www.oldtajmeri.rs

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio HEMI 426
    draga samantice, na sta tacno mislis, na Aurisa ( 5 vrata ) ili novu Corollu sedan ( 4 vrata i prtljaznik ). u osnovi identicna platforma samo druga pixla. Imao sam prilike da dosta vozim Aurisa 1,4 D-4D sa 90 KS...i kao svaki japanac, bio mi je veoma dosadan i anemican, inace ok je auto.. :wink:
    Novu Corollu Sedan cu tek da probam ali se nadam da ce imati jaci motor... Sta te tacno interesuje?
    Ne interesuje me....AURIS JE Jedan auto a COROLLA drugi,ok imaju slicnosti ali kad sam napisala Corolla mislila sam na NOVU COROLLU sedan..naravno da mislim na corollu sedan.
    Probaj ja sam vozila Corollu sol 2,0 D-4D, 126 KS, meni se svidja.

Poznat HEMI 426 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    141

Ako pogledas medjuosovinsko rastojanje, trag tockova, dimenzije, ogibljenje, platformu i motore, onda ces da skontas da su Auris i Corolla identicni automobili samo sa drugim karoserijama :wink:
    U stvari, identicni su i sa proslom generacijom...cak im je i tezina ista ( u par kg razlike )
    Ono sto bi jedino voleo da probam je 2,2 sa 177 KS jer sam vozio Megane 2,0 Dci sa 150 i odusevio sam se motorom ( ostatak automobila je kesa ) a ovo mora da je jos bezobraznije
    www.oldtajmeri.rs

Elita
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    280

Tema o Japanskim automobilima (a i o generalnom misljenju o automobilima) postoji.

Z A T V O R E N O

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •