Pedofilija

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Ovo je tema o pedofiliji.Svjedoci smo da je u zadnjih nekoliko godina narastao broj slucajeva pedofilizma kako na Blakanu, tako i u svijetu.Moze li mi neko strucan objasniti otkuda dolazi porijeklko pedofilizma i da li se u proslosti kroz povijest praktikovao pedofilizam ili ne, i da li se on skrivao od ociju javnosti?
Kroz povijest mi je poznata samo zenidba maloljetnica, a ja govorim o pedofilizmu kao siledzijstvu i nasilnom aktu.Pedofilizam kao krivicno djelo.

Mozda je ova tema za rubriku zdravlje ali namjerno je postavljam na rubriku ljubav i seks zbog toga sto i ova rubrika treba da zna o deformaciji seksa i njegovoj delinkvetnosti.
 
Marin55:
Mozda je ova tema za rubriku zdravlje ali namjerno je postavljam na rubriku ljubav i seks zbog toga sto i ova rubrika treba da zna o deformaciji seksa i njegovoj delinkvetnosti.

Pedofilija - bolest najmilija

LM.. sinocj sam gledao neki danski film o pedofiliji. Potresno. Dodu$e.. sve zhrtve su izrasle u naizgled uspe$ne ljude, ali ostale su posledice. Jedna devojka se ubila jer je sanjala kako je otac uzima, drugi zavr$io u Danskoj "Lazi".. keva sve to posmatrala i odobravala. Propast. Ali ni$ta ne chudi... zna$ li koliko samo u BGu ima usamljenih vlasnica velikih pasa :lol:
 
ok... to je gadno...
@topic pa beograd ti je krcat time... bas smo ortak i ja neko vece komentarisali kako je mnogo gnusno kad vidis klinku 2 srednje svu namontiranu kako izvlaci svoje noge iz novog BMW, a svi znamo sta kako i zasto... i onda unutra vidis lika koji deda moze da joj bude... :(:(:(
 
Slozila bih se sa postom iznad...zaista postoje osobe koje nisu ni sexualno, a ni emotivno zrele za upustanje u veze sa mnogo, mnogo starijim od sebe...ali mnogo strasnije je sexualno iskoriscavanje sasvim male dece...nemam komentar...protiv smrtne kazne sam...ali u takvim slucajevima...mozda bih i mogla da se slozim...
 
Hammerhead:
ok... to je gadno...
@topic pa beograd ti je krcat time... bas smo ortak i ja neko vece komentarisali kako je mnogo gnusno kad vidis klinku 2 srednje svu namontiranu kako izvlaci svoje noge iz novog BMW, a svi znamo sta kako i zasto... i onda unutra vidis lika koji deda moze da joj bude... :(:(:(

Prijatelju.. na$ krivichni zakon je jasan. Sve $to ima preko 16+ godina mozhe$ da kara$ do mile volje ma koliko godina imao. Mislim da je SKVO (pravnica) pisala o tome. Da nije tako zatori u Srbiji i celom svetu bi bili puni. Bolje klinka da se **** nego da se drogira :)
 
...iskreno, postoji nesto odvratno u muskarcu koji ima recimo 50 godina, a spava sa devojkom od 18...ok, to nije pedofilija, ali ja takve muskarce ne mogu da postujem...
...mogu da razumem veliku razliku u godinama, jer i sama volim starije, ali jedno je 'velika razlika', a sasvim drugo 'prevelika razlika'...
 
Hammerhead:
ok... to je gadno...
@topic pa beograd ti je krcat time... bas smo ortak i ja neko vece komentarisali kako je mnogo gnusno kad vidis klinku 2 srednje svu namontiranu kako izvlaci svoje noge iz novog BMW, a svi znamo sta kako i zasto... i onda unutra vidis lika koji deda moze da joj bude... :(:(:(

ah sto mrzim ovo lazno moralisanje...

jedno je devojcica a drugo devojka. osoba 2. srednje nije devojcica, nije naivna i zna sta radi, mada neki zele da nametnu koncept kako su sve to deca... ma da....

sto se teme tice, pedofilija je poremecaj kada se neko pali na decu.... i naravno da svaki pokusaj toga treba biti zabranjen i kaznjiv.... pedofili ulazu autoritet starijeg i koriste naivnost i sugestibilnost deteta, i sve to ostavlja gadne, trajne posledice.....
 
...17 godina...hoces da kazes da ona sa 17 zna koliko joj steti da bude s nekim ko ima 50?
...nema ona pojma sa 17...
...kao sto ni decko od 17 nema pojma u odnosu na zenu koja ima 45 godina...
...nije to lazno moralisanje...vec neke zene i muskarci traze opravdanje za svoju sebicnost i zelju da t.ucaju tako mlade decake i devojcice...
...povraca mi se od takvih baba i deda koje salecu i obrlacuju decu...pod izgovorom"hej, pa oni su drugi srednje-znaju sta rade..."
...Znaju li zaista?
 
Pedofilija - bolest najmilija
I u dete mozz' se mete
Najlepshe je piche kojem dlaka niche....

Ima ih josh nisu to ljudi dzaba smislili :)


A potvrdjeno je da su u Srbiji kod mushkaraca dve omiljene bolesti, anoreksija i pedofilija :))))
 
ovde govorimo o pedofiliji, to je bolest, to je poremecaj.... s druge strane, sasvim je prirodno paliti se na devojke.
znaci, grubo gledano imamo ovu gradaciju: beba, dete, devojcica, devojka, zena, starija koka, baba...

takodje, utvrdjena bioloska cinjenica je da je zenka najplodnija upravo u ovoj ranoj fazi devojke. tako da je i iz tog ugla sasvim prirodno da muskarca one najvise seksualno privlace....

cak, ako nisi *****, onda je totalno bolesno da te one ne privlace.... i ja ne znam nikog u svom drustvu ko je ravnodusan prema izgledu srednjoskolki....

a to sto kod njih cesto imaju prodju neke budze, je nesto drugo, to su vec socioloski fenomeni, sponzoruse itd... ali ni tada, ta razlika izmedju godina ne moze se kvalifikovati kao pedofilija, ne mozete se tek tako bacati tim terminom...
 
gossca:
Mogu da istolerisem razliku do 15 godina, al ako mladji partner u vezi ima bar 25 godina...

vidis, nesporazum je sto ti mislis na vezu, uspostavljanju zajednickog zivota itd, i tu se slazem sa tobom.... dok sam ja gore objektivno govorio o zeni kao seksualnom objektu
 
@Gossca
Da, dete sa 17 godina, po pravilu, zna sta radi. U suprotnom ne bi postojala mogucnost da se venca sa 16 godina. Ali, to je neka druga prica i nema veze sa pedofilijom. Nije pedofil matorac koji je sa devojcicom od 17 godina, vec onaj koji maltretira, da tako kazem, onu od 7.
 
dragojIo:
ovde govorimo o pedofiliji, to je bolest, to je poremecaj.... s druge strane, sasvim je prirodno paliti se na devojke.
u pravu si dragojlo, bash sam htela da napishem goosci da malo brka pojmove....ovde prichamo o DECI od 5-6-9 godina, sklonost ka maloletnicama za mene nije pedofilija, jer su i devojke od 17 godina maloletnice....da, i mora se naglasiti ono "PROTIV VOLJE", jer ako devojchica sa svojih 14 godina voljno ima vezu sa dechkom od 20-30 godina, opet njega ne mogu nazvati pedofilom. naravno da je diskutabilno kolika je njena stvarna svest o takvoj vezi, ali danas ja vidjam devojchice koje su josh u osnovnoj shkoli a izgledaju....hm.....izgledaju kao da imaju bar 20tak godina....
 
Pedofilija je bolest po meni,ja to ne bih nazvala seksulanim poremecajem,kao sto je recimo homoseksualizam.Jer ako se gej ti ne zlostavljas nikoga(mislim naravno ako ne pokusas da silujes tu osobu),cak sta vise mozes nekog i da usrecis,a ako si pedofil.........ma uzas.
Jer malo dete 3,4,5 godina...........ne zna sta mu se desava,tako da ni na koji nacin ne moze da se odbrani.To je najveca tragedija.Ostaju samo teske posledice,koje se javljaju kasnije,a zrtve neretko zaborave te dogadjaje,potisnu ih,i pate ne znajuci zasto.
Sto se ove druge price tice.........mislim da to nema veze sa pedofilijom.Naravno da nije zdravo,da imas osobu od 16 i od 36 godina.........ali ne moze se to nazvati pedofilijom.Devojka od 16 godina je fizicki zrela,i normlano je sto neko rece da ce privuci muskarca nezavisno od njegovih godina.Ona nije emotivno zrela,ali mnoge zene od po 30 i kusur godina su emotivno nezrele.
 
da... od 3, 7, 9... takve bih na komade sekla da se pitam... imam obichaj da kazem da ne mrzim nikoga, tj da to ne umem, ali ova tema me podseti da mrzim sve pedofile na svetu... chitala sam pre neki dan o sluchaju u srbiji gde se monstrum u ljudskom obliku izivljavao na devojchici vishe ne znam od 3-4 godine i to uz pomoc majke od iste a svoje devojke, dok na kraju devojchica nije preminula i dobili su ona 47 godina, on neshto vishe zatvora, ne znam tachno... ne mogu da opishem shta osecam kad saznam za takve sluchajeve jer je malo reci zgrazavanje, ali na pomisao da mi neko detetu pridje sa takvom namerom znam da bih bila u stanju da mu ochi golim rukama izvadim i da saznanje da takvi neljudi postoje me ispunjava strashnom mrznjom...
 
uhhhhhhhh helena chitala sam bash temu o toj devojchici na DiP - u grrrrrrrrrrr !@#$%^%&*(*^$#@%^&*^^^%%$ mislim da je svaka kazna isuvishe blaga za takve kretene smrt je najblazhe i isuvishe blaga za njih zatvor da ne pominjem. !@$%&$#$#%^&*
 
Ja pedofiliju dozivljavam kao oblik sadizma i destrukcije. Ne mogu ni da zamislim kakve sve posledice moze da ostavi 'osim' unistenog zivota. S druge strane skroz mi je ne shvatljivo kako neko moze da se lozi na decu. To je dakle i poremecaj, bolest kod jedne neuspesno socijalizovane jedinke. Ako takva osoba ima problema nek se leci ko je jbe, a ako se upusti u 'akciju' - ma kakva smrtna kazna- odsekao bi mu ga i nabio u du*e!
 
ma čovek je u biološkom smislu napravljen da traje 30-tak
godina.
sve životinje se sparuju odmah čim im prorade polne funkcije.

ne treba biti neiskren, jasno je da su devojke u dobu od 16. do 23.
najslađe i najprivlačnije u svom životu, u fizičkom smislu.
pa isto važi i za mladiće.

problem kod ljudskog roda je što je to vrsta sa složenom socijalnom
strukturom, pa se u tako jednostavnu i prirodnu stvar kao što je
uživanje u mladim telima upliću neki faktori socijalnog tipa.

vrste sa složenijom socijalnom strukturom, koje žive u čoporima
(krda jelena, lavovi, babuni) imaju faktor nadmetanja mužjaka
i uglavnom je starost direktno povezana sa snagom a odatle i položajem
u čoporu.

tokom evolucije čovek je postao vrsta sposobna za prenošenje
znanja u apstraktnoj formi, dakle bez potrebe da se sve doživi primerom.

odatle devojke ne moraju da videvši starog, ugojenog najjačeg majmuna
koji je nakupio najviše banana u svojoj jazbini, odmah trče za njim,
već mogu da se zabave sa mladim ali zato zdravim i lepim
momkom, jer su pomenutim načinom prenošenja znanja u čoveka,
u saznanju da će kad dođe vreme imati šansu da se spoje sa
matorim gorilom sa puno banana, ako budu htele.

a pedofilija u psihijatrijskom smislu je nešto protiv čega se svi moraju boriti.
kao i protiv nasilja u kući "običnog" tipa.
nikako se ne sme praviti lud na naznake takvih stvari.

zašto bi bilo teško prijaviti socijalnim službama sumnjivce ?!
 
ma idi copy meni je loshe bilo nakon chitanja tog teksta... od takvih stvari mi se kosa na glavi dize... bila sam u vozu kad sam naltela na taj chlanak u reviji 92 i dete mi se igralo u hodniku sa jednom malo vecom devojchicom i chujem mushki glas kako pita jednu od njih dve hochesh da mi budesh devojka?! znash kako me preseklo... dignem se i pridjem da vidim ko im se obraca i vidim u tom kupeu taj momak, mladja devojka sedi do njega i starija zena preko puta i svi se smeju... pitam ga ja a koga ti to pitash da ti bude devojka on pokazuje na ovu klinku do moje i kao shali se... kazem mu mislim da je neumesno da se na takav nachin shalish sa nekim ko ima ne znam 10-12 godina i pokupim svoje dete i odem tako da i ta mala se vrati u svoj kupe...
 
dotaknuh temu o seksualnoj privlacnosti, tu takodje, moram istaci i da licnost, ponasanje, zivotno iskustvo, izgradjeni stil itd predstavljaju bitne faktore koji odredjuju intenzitet koliko me neka seksualno privlaci... za sta je potreban dodatni razvoj i vreme... sve to ide u prilog studentkinjama u odnosu na srednjoskolke.... ovo pominjem cisto da se ogradim od toga kako moze delovati da nerealno velicam srednjoskolke, ne, samo sam reagovao na izjednacavanju ovih sa decom....

a u tim odnosima mnogo stariji- dosta mladja, ako se izmedju njih razvije iskreni odnos, pre vidim neke incestuzne elemente, ali ako su srecni ne kopajmo, ostavimo ih na miru..........
 
dragojlo, pa ti pričaš o stvarima koje veze nemaju sa pedofilijom. pominješ incest..bre...
Osim toga, čovek je lepo pitao da li je pojava vezana za naše doba i slično. Pa mogu da kažem da nije.
Zna se da je u starom Rimu bilo najnormalnije držati dečaka-roba koji služi za ispunjavanje seksualnih potreba (znači homo/pedofilski odnosi).
Kralj Milutin (XIV vek) se iz interesa, da ne dužim, oženio vizantijskom princezom, devojčicom, pri tome se obavezavši da neće stupati u odnose sa njom dok malo ne odraste... zli jezici (viz. hroničari) kažu da je on to svoje obećanje prekršio na najgrublji način, te da Simonida stoga kasnije nije mogla da ima dece...
 
gossca:
...17 godina...hoces da kazes da ona sa 17 zna koliko joj steti da bude s nekim ko ima 50?
...nema ona pojma sa 17...
...kao sto ni decko od 17 nema pojma u odnosu na zenu koja ima 45 godina...
...nije to lazno moralisanje...vec neke zene i muskarci traze opravdanje za svoju sebicnost i zelju da t.ucaju tako mlade decake i devojcice...
...povraca mi se od takvih baba i deda koje salecu i obrlacuju decu...pod izgovorom"hej, pa oni su drugi srednje-znaju sta rade..."
...Znaju li zaista?


Veruj mi da znaju....
 
Ne, ne, ne, ne brkam ja pojmove...znam tacno sta je pedofilija..samo neko je spomenuo devojcice iz srednje skole i ja sam ubacila i to u komentar....

Moguce da danas devojcice od 17 godina znaju sta rade...ja sam ipak u to vreme nekako bila...ne znam...nisam bila u tom fazonu da budem sa nekim matorcem...meni je tad i tip od 30 godina bio dosta stariji decko...

...kad je rec o sasvim maloj deci...smrtna kazna...dozivotna...sve ostalo je malo...
 

Back
Top