izrada web prezentacija

Pa nisi se dzabe trudio da nesto naucis ako to volis. Znaci da si ipak stekao neko znanje. Ali ako neko uci web dizajn i stalno misli na lovu. Onda bolje da prestane, zato sto ima mnogo laksih poslova ako vec hoces pare.
 
To sto bi tio zeleo je jedna stvar a druga stvar je tvoje znanje.

E vidis, taj stav da ti mislis da je budala koji daje 400+ evra je potpuno pogresan i na tome ti i baziras svoj rad, podizes znanje na neki nivo i planiras sve sto mislis da treba. Gresis sinko, mnogo gresis...

Ti ljudi tacno znaju sta hoce i kvalitet ce platiti. Ne samo da ih ima koji ce platiti 400 evra, vec i mnogo vise, uradio sam sajtove i za vise hiljada evra..., naravno ne radio se samo o slaganju slicica vec debelom radu i dizajniranju sistema koji radi jos mnogo stosta sem prikazuje flash i sljasti bojama (baze podataka, specificna komunikacija, razmena podataka preko posebnih sistema iz standalone programa itd, itd...)

Bez uvrede ali ti svakako za sada ne spadas u klasu dizajnera i programera koji mogu da uzmu te pare. Ako nastavis da ucis i radis, mozda i postanes. Tada ces videti da mozes naplatiti mnogo vise od 100 evra.
Dakle, nemoj pricati o necemo o cemu ne znas dovoljno
 
flip91:
pa gde ces da nadjes budalu koja ce ti dati za sajt 400e
ja bi to najvise zeleo da nadjem!!!!!!!!
Poshto pretpostavljam da ti je ovo u nick-u godishte, necu biti grub...
ali
Teshko cesh naci budalu koja ce dati 400e za sajt koji vredi 100e (ako i toliko). Lichno, nemam neko mishljenje ni o (poslovnoj) inteligenciji onih koji uzimaju sajtove za 100e, ali njih mozda i nadjesh tu i tamo.
 
Nazalost, u Srbijici nam dragoj, ima takvih koji ce sretno da skoce na prvi sajt od 100-- evra. Sto manje love, to bolje, kakve veze ima kvalitet? I sta sad tu neki kvalitet, daj bre brale nesto sto sljasti, zvizni ako moze Cecu onako "sfumato" gore levo, velika slova i dole slike. Naravno cele familije na koznom stepovanom trosedu a u pozadini da se obavezno vidi plazma TV.
To se trazi bato!
Eh...
 
Postoje sajtovi koji vrede toliko, jer u principu na njima nema ništa da se radi...tipa, nijedna aplikacija, bez baze itd. Za sajt od pet stranica to bi, po meni, bila OK cena. Ali pobogu, dečko, ti za te pare hoćeš da se RAZBIJEŠ OD RADA. Imaj malo poštovanja prema sebi.
 
Čemer i tuga!

Ajd meni treba bas jedan ovakav kao Krstarica, pa ako moze platicu cak i do 400 evra!

A moze li prijatelju neki jednostavniji Webshop za 200-300 evra, al da napravis naplatu pomocu kartica i SMS-a.

I vidi ako moze da i ta naplata bude u HTML-u posto je to valjda jeftinije.
 
Ljudi pa pustite mladog "programera", neka se uci. Iskreno mislim da moj sajt ne kosta ni 25 evra.Prema tome filip ima da ponudi sigurno nesto vise.
Da ne postavljam link, da ne bi bilo u komercijalne svrhe.
Uzgred brise li neko stare teme il one lelujaju na netu....." :wink:
 

Back
Top