da li je BG. selendra???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
Radikali ispred B92
26. maj 2007. | 10:13 -> 12:15 | Izvor: B92, FoNet
Beograd -- Na uglu Bulevara AVNOJ-a i Španskih boraca se okupilo 200 članova SRS koji su se odazvali akciji lepljenja plakata sa imenom Ratka Mladića.


Radikali ispred zgrade B92
Poslanici SRS-a su akciju lepljanja plakata sa natpisom "Bulevar Ratka Mladića" u Bulevaru AVNOJ-a najavili kao znak protesta zbog hapšenja osoba koje su iste takve plakate lepile prošle nedelje. Simpatizeri SRS-a su trenutno ispred zgrade B92 gde uzvikuju uvrede na račun zaposlenih, i skandiraju Ratku Mladiću.

Ratko Mladić je optužen pred Haškim tribunalom zbog zločina u BiH i počinjenog genocida nad oko 8.000 srebreničkih Bošnjaka. U bekstvu je 14 godina.

"Najnovija kampanja podrške Mladiću, koju je pokrenula Srpska radikalna stranka, nanosi štetu imidžu Srbije i to još veću u trenucima kada se donosi odluka o budućem statusu Kosova", kaže za B92 sociolog Milan Nikolić.

Negativne posledice "političke sabotaže" radikala osetiće vremenom i oni slojevi društva koji ih u ovom trenutku podržavaju, ocenjuje Nikolić.

LDP: "Nije gotovo"

Liberalno-demokratska partija saopštila je da nijedan plakat sa imenom lica optuženog za ratne zločine ne sme da se pojavi u ulici koja nosi ime premijera Zorana Đinđića, kao ni na jednom drugom mestu u gradu.

"Takvi plakati su uvreda za svakog pristojnog građanina i građansku Srbiju, koji svoju budućnost vide u Srbiji koju je želeo Zoran Đinđić, a ne u Srbiji koju je stvorio Ratko Mladić", kaže se u saopštenju LDP-a.

U saopštenju se najavljuje takođe za danas na Novom Beogradu akcija Mladih LDP pod nazivom "Nije gotovo": "Kampanja izražava stav LDP-a da je presuda izvršiocima tek prvi korak do pune istine o naručiocima i inspiratorima atentata na premijera Đinđića".

Komentari: 10 Hronološki Preporučeni Pošaljite komentar

sto god se desi u bg. to se desava kod B92
 

Prilozi

  • 160407253465809f456d08049097825_extreme[1].jpg
    160407253465809f456d08049097825_extreme[1].jpg
    29,1 KB · Pregleda: 20
Свака част на брзини Адеме.
Имам једну песмицу за тебе написао мој другар давно... само да је нађем...

Liberalno-demokratska partija saopštila je da nijedan plakat sa imenom lica optuženog za ratne zločine ne sme da se pojavi u ulici koja nosi ime premijera Zorana Đinđića, kao ni na jednom drugom mestu u gradu.

Е па појавио се.
И шта сад!?
 
Enfroz2891.:
Inache to je bash fin kraj,nov,chist...tu treba da se grade tornjevi u bloqu 26 ako bog da....yebiga sad zbog SRS/LDP budala moram da ga zaobilazim a rado tuda prolazim.

da, da , da 200 je beznacajno ako iza njih ne stoji 30 % glasaca srbije koji obozavaju ratne zlocince pa bili oni u zatvoru ili se krili ko p**ke po vukojebinama... drazi im je zivot pa makar ga ziveli ko stoka, nego casno stati pred lice pravde pa ma ona bila kapitalisticka
 
srs zalepila plakate na zgradi tv "b92"
Politika - Pre 35 minuta

BEOGRAD - Funkcioneri Srpske radikalne stranke Dragan Todorović i Aleksandar Vučić zalepili su danas plakate sa natpisom "Bulevar Ratka Mladića" na zgradu Televizije "B92", koja se nalazi u ulici Bulevar AVNOJ-a, koja je nedavno preimenovana u ulicu Bulevar Zorana Đinđića.
SRS je organizovala lepljenje plakata sa natpisom "Bulevar Ratka Mladića" na ovom novobeogradskom bulevaru u znak protesta zbog hapšenja mladića koji su lepili iste plakate, kada je promenjeno ime ulice.

Beogradska policija privela je 23. maja organizatore lepljenja plakata u čijem se donjem desnom uglu, uz ime Mladića, nalazio i naziv Internet portala "Srpskog Narodnog Pokreta 1389".

Ministarstvo za državnu upravu i lokalnu samoupravu saopštilo je 18. maja da će Bulevar AVNOJ-a ubuduće nositi naziv Bulevar Zorana Đinđića, a resorni ministar Milan Marković dao je saglasnost za promenu naziva ulica na teritoriji pet gradskih opština, uključujući i novobeogradski Bulevar AVNOJ-a.

<< Sadržaj rubrike 'Vesti dana'
dokon popi goveda krsti... mislim
 
2000177269116399945_rs.jpg


Кад се 10 жена у црном рашири на Тргу Републике, онда је то као догађај и преносе га сви светски медији (иако највећи број људи појма нема ни ко су ни шта су), а кад се окупи 100х више људи, то је као безначајно...

Ево мало информација о њима...

Žene u crnom - Beograd
... Biljana Kovačević Vučo, Nataša Kandić, Latinka Perović, Sonja Biserko i Slavica Stojanović, kao i gošće iz Italije: Ana Valente i Analisa Komuci. ...
www.wib-zeneucrnom-belgrade.org/ srpski/akcije/seminar.htm - 4k - Cached - Similar pages

.::Rekonstrukcija Ženski fond - rwfund.org::.
Slavica Stojanović, direktorka, adresa: Narodnog Fronta 66, 11000 Beograd , telefon: +381 11 3620 592,fax: +381 11 3065 918, e-mail: office@rwfund.org; ...
www.rwfund.org/content/view/21/45/ - 27k - Cached - Similar pages

- Solidarnost protiv okupacije Palestine - U petak, 9. juna 2006, ŽENE U CRNOM su organizovale protesno stajanje na Trgu Republike - solidarnost sa anti-ratnim pokretom u Izraelu: Okončajmo okupaciju protiv izraelske okupacije Palestine. Na fotografiji sa protesta: Slavica Stojanović sa majicom na arpaskom "Lezbejke protiv okupacije", Jasmina Tešanović sa majicom na arapskom i jevrejskom: "Kraj okupaciji", Staša Zajović sa majicim “ASWAT - Palestinsko lezbejske organizacije u Tel Aviv-u, Izrael.”
_______________________________________________________
Zene u crnom na grobu pedera /forum Krstarice 4. januar 2007.

Jasmina Tesanovic registrovana lezbejka i blogerka b92 me je nacisto rasplakala.
Sav sam utucen i nemogu da dodjem sebi od tuge.
Svojim pisanjem o pederu iz Panceva kojeg je drugi ***** ljubavnik zadavio.
Elem Jasmina kaze da je taj mladi derpe bio tako dobar da je u sred autobusa povikao
" kako ste vi Srbi znojavi i smrdite necu imati sa kim da se tucam."
I iz protesta (verovatno sto mu smrdimo) trazio je jos za zivota da ga sahrane na
katolicko groblje.
I Tamo se sad redovno na godisnjicu na njegov grob okupljaju ove iz NVO zene u crnom.

Ljudi moji ja bi ovo odma pred evropski savet a bogami i pred Hag.
Nemozete vi Srbi da smrdite pederima odma higijenske sankcije.
To je povreda povelje o ljudskim slobodama.

Joj Srbijo majko sta si sve iznedrila.
 
Strela:
2000177269116399945_rs.jpg


Кад се 10 жена у црном рашири на Тргу Републике, онда је то као догађај и преносе га сви светски медији (иако највећи број људи појма нема ни ко су ни шта су), а кад се окупи 100х више људи, то је као безначајно...

Ево мало информација о њима...

Žene u crnom - Beograd
... Biljana Kovačević Vučo, Nataša Kandić, Latinka Perović, Sonja Biserko i Slavica Stojanović, kao i gošće iz Italije: Ana Valente i Analisa Komuci. ...
www.wib-zeneucrnom-belgrade.org/ srpski/akcije/seminar.htm - 4k - Cached - Similar pages

.::Rekonstrukcija Ženski fond - rwfund.org::.
Slavica Stojanović, direktorka, adresa: Narodnog Fronta 66, 11000 Beograd , telefon: +381 11 3620 592,fax: +381 11 3065 918, e-mail: office@rwfund.org; ...
www.rwfund.org/content/view/21/45/ - 27k - Cached - Similar pages

- Solidarnost protiv okupacije Palestine - U petak, 9. juna 2006, ŽENE U CRNOM su organizovale protesno stajanje na Trgu Republike - solidarnost sa anti-ratnim pokretom u Izraelu: Okončajmo okupaciju protiv izraelske okupacije Palestine. Na fotografiji sa protesta: Slavica Stojanović sa majicom na arpaskom "Lezbejke protiv okupacije", Jasmina Tešanović sa majicom na arapskom i jevrejskom: "Kraj okupaciji", Staša Zajović sa majicim “ASWAT - Palestinsko lezbejske organizacije u Tel Aviv-u, Izrael.”
_______________________________________________________
Zene u crnom na grobu pedera /forum Krstarice 4. januar 2007.

Jasmina Tesanovic registrovana lezbejka i blogerka b92 me je nacisto rasplakala.
Sav sam utucen i nemogu da dodjem sebi od tuge.
Svojim pisanjem o pederu iz Panceva kojeg je drugi ***** ljubavnik zadavio.
Elem Jasmina kaze da je taj mladi derpe bio tako dobar da je u sred autobusa povikao
" kako ste vi Srbi znojavi i smrdite necu imati sa kim da se tucam."
I iz protesta (verovatno sto mu smrdimo) trazio je jos za zivota da ga sahrane na
katolicko groblje.
I Tamo se sad redovno na godisnjicu na njegov grob okupljaju ove iz NVO zene u crnom.

Ljudi moji ja bi ovo odma pred evropski savet a bogami i pred Hag.
Nemozete vi Srbi da smrdite pederima odma higijenske sankcije.
To je povreda povelje o ljudskim slobodama.

Joj Srbijo majko sta si sve iznedrila.

svaki psihijatar ce vam reci da ljudi koji se stalno oblache u crno su satanisti ili seksualno devijantne fizionomije... na ovom primeru ima svachega. podrzavajuci homoseksualno opredeljenje pojedinaca moram da izrazim sućut istima zbog ovih matorih lezbacha kojima je glavni cilj privlachenje svezheg mladog mesa u njihove nvo....
 
Hahahahahhah... :lol: :lol: :lol:

Strelu za preCednicu... :lol:

p.s. E nikako da skapiram jos...jesi ti radikalka il' jok? :lol:

p.p.s. Svima ostalima koji pljuju Beograd...

...saaanjaj me,
sanjaj me nocas.... :razz:
Samo mozete da ga vidite u snovima il' na slikama... :lol:
 
SANDRINAbg:
Ma nek' si ti @Ademe graDZanin , ma gde to bilo...a, da...a odakle si ti sa Kosova il'...mis'im, odakle? :lol:
ovako, kada sampitao " da li je bg. sel.." mislio sam zasto sve sto se desava u bg. ili cak u srbiju vi odmah "b92" pa nije bg. tako mali da se sva desavanja u njemu vezu za b92.
inace za mene bg. je jedina metropola ex juge [ovo ostale su polumetropole]. a ja sam sa ove strane mosta
 
Наравно да је Београд метропола. Лепљење плаката на У92 је показивање "демократама" шта је демократија. Јер, ето онај "страбични" Петровић рече : Нећемо дозволити све демократске методе јер не смеју нас спречити у јурњави за ЕУ. То бих ја назвао лицемером, незналицом, човеком с двоструким стандардима и још свакако ... Свака част радикалима који морају да улажу напор да покажу демократију "демократама".

А Београд, данас је изузетно леп и пријатан, осунчан и слободан.
 
To vec nemoj mene da pitas...i pored najbolje volje ne'm'rem da skapiram cak ni jednog coveka koji dobrovoljno glasa za srs... :lol:

Nego, paz' 'vamo...sakupili su svih 200 clanova ...hahahahah :lol:

Pa sta ce jadni...B92 im je sa njihove strane reke...slabo oni prelaze Brankov most...tu se opanci moraju skidati i prezuvati u cipele... :lol:

p.s.@Ademe, sa koje strane si ti...jesi uopste u Srbiji...mis'im, bezze pitam...ako neces, ne moras da odgovoris... :smile:
 
SANDRINAbg:
To vec nemoj mene da pitas...i pored najbolje volje ne'm'rem da skapiram cak ni jednog coveka koji dobrovoljno glasa za srs... :lol:

Nego, paz' 'vamo...sakupili su svih 200 clanova ...hahahahah :lol:

Pa sta ce jadni...B92 im je sa njihove strane reke...slabo oni prelaze Brankov most...tu se opanci moraju skidati i prezuvati u cipele... :lol:

p.s.@Ademe, sa koje strane si ti...jesi uopste u Srbiji...mis'im, bezze pitam...ako neces, ne moras da odgovoris... :smile:
pa ja bih rekao da nisam u srbiji, ali posto jos nije "zvanicno" reseno onda cu reci sa juga srbije na mojoj strani mitrovice
 
200 људи, ко ће по врућини излазити.
И нисте морали оним женетинама да кварите тему која је лепо почела.

Песма за Адема

По Београд док перем уљица
Гљедају ме све смркнута љица...


Тако бар почиње, по сећању.
 
adem_ks:
pa ja bih rekao da nisam u srbiji, ali posto jos nije "zvanicno" reseno onda cu reci sa juga srbije na mojoj strani mitrovice

heheheh...ovo je provokacija i ja to necu da komentarisem... :lol:

Nego, komplimenti na poznavanju pravopisa i gramatike...sve ocekujem da se negde za'ebes u padezu il' slicno, al' ti se ne desava, za razliku od mnogih kojima je srpski jezik maternji... :lol:

Jesi ti siguran...pa znas sta hocu da te pitam..? :smile:
 
Duh Sekire:
200 људи, ко ће по врућини излазити.
И нисте морали оним женетинама да кварите тему која је лепо почела.

Песма за Адема

По Београд док перем уљица
Гљедају ме све смркнута љица...


Тако бар почиње, по сећању.

A kako moze reka ljudi upravo sad da se sliva ka stadionu Partizana? :shock:

Jel' njima nije vrucina..? :roll:

Mis'im...patriotizam...ma da... :razz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top