da li je BG. selendra???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ево једног погледа с Врачара, према Вождовцу, Бањици и Авали (на којој наравно нема торња, сметао је ...) од пре 15 минута.
img0341jx2.jpg
 
Najmocniji deo BG-a je uz reke-od hotela Jugoslavija na Dunavu do bloqa 70 i od Kalemegdana do Sajma....tachije bice kad se poshteno izgradi i sredi....treba to doziveti.Ovo sve ostalo je u najboljem simpa al nije za Evropsku metropolu.
 
Enfroz2891.:
Najmocniji deo BG-a je uz reke-od hotela Jugoslavija na Dunavu do bloqa 70 i od Kalemegdana do Sajma....tachije bice kad se poshteno izgradi i sredi....treba to doziveti.Ovo sve ostalo je u najboljem simpa al nije za Evropsku metropolu.

Ne budi toliko kritican...a kamo emocije..? :cry:

Meni je sav Beograd super...sve ima svoju draz i sredjuje se, vidis valjda... :smile:

Inace, tamo preko Save, mislim na N.Bgd...nesto mi...al' nisam navikla valjda...sve mi deluje isto... :lol:
 
SANDRINAbg:
Ne budi toliko kritican...a kamo emocije..? :cry:

Meni je sav Beograd super...sve ima svoju draz i sredjuje se, vidis valjda... :smile:

Inace, tamo preko Save, mislim na N.Bgd...nesto mi...al' nisam navikla valjda...sve mi deluje isto... :lol:
Ja zivim ceo zivot na NBG i znam da ga mnogi ne vole.ali..kako da ti kazem....u bilo kom drugom delu grada bi se osetio skucheno:lol:
Prochitao sam na netu da je po lokaciji BG 3. najlepshi na svetu-posle Ria i Istambula,sad koliko je to tachno...
 
Enfroz2891.:
Ja zivim ceo zivot na NBG i znam da ga mnogi ne vole.ali..kako da ti kazem....u bilo kom drugom delu grada bi se osetio skucheno:lol:
Prochitao sam na netu da je po lokaciji BG 3. najlepshi na svetu-posle Ria i Istambula,sad koliko je to tachno...

Tacno je...ne znam da li si citao izjave nekih od svetskih zvezda koje su posetile Beograd na Festu..?
Jednoglasno su ga proglasili za najlepsi grad u Evropi sa najvise raznih sadrzaja... :lol:

Imam negde i opise Beograda u najtiraznijim svetskim vodicima...kad nadjem postiracu...ukratko...svi komplimenti od svih...cak i dushmana... :lol:
 
Enfroz2891.:
Ja zivim ceo zivot na NBG i znam da ga mnogi ne vole.ali..kako da ti kazem....u bilo kom drugom delu grada bi se osetio skucheno:lol:
Prochitao sam na netu da je po lokaciji BG 3. najlepshi na svetu-posle Ria i Istambula,sad koliko je to tachno...

:lol: :lol: :lol:
a i rio i istambul,..su u rupama :roll:
tako da... :lol:

skromnost nam nikad nije bila jaca strana :wink:
samo mi i ameri ne priznajemo ..ostatak sveta :lol:
 
south:
:lol: :lol: :lol:
a i rio i istambul,..su u rupama :roll:
tako da... :lol:

skromnost nam nikad nije bila jaca strana :wink:
samo mi i ameri ne priznajemo ..ostatak sveta :lol:
Ja sam rekao po geografskom polozaju.
Naravno da BG nije ni za prineti po lepoti kao grad.
Rio je okruzen planinama pa ona ogromna statua Isusa.
Istmbul je na granici Evrope i Azije,grad muzej.
Nije grad samo oblakoderi i chiste ulice....al yebiga nama to najvishe fali.:lol:
I to su ameri pravili anketu,nije nasha"umotvorina".
 
Lacibg:
Није због @Адема, он је био само изговор ... и Слоба је био изговор, а и радикали су данас изговор ...

laci...
nemoj slobu da mi diras...a tek radikale :shock: :D :lol:

.to nije moglo da pije vodu...bicemo mi ok :wink:
zayebali smo se '87 ili '88 i zato ispastamo..
duga je to prica,..tuzna prica o americkim agentima,koji nisu slusali :(

nego ipak mislim da adam nije trazio republjik :roll:
ne bi to tako bilo :D
 
Meni je Rio bezze...narocito u vreme karnevala...naprosto me bilo sramota sto sam kol'ko-tol'ko obuceTa... :confused:

Istanbul mi se dopada...svaki put sam otkrivala nesto novo i...fin je... :lol:

Al' Beograd je...ma van konkurencije... jel' sam lokalpatriota il' jok? :twisted: :razz:
 
SANDRINAbg:
Pa ondaK cu tebe da zivnem da i' zatvoris...mis'im, Jopet... :lol:

ma ok..no problemos :D
nego ce opet nato&co,
da nam ruse toranj i to :sad:

ne razumeju oni da je boza...otrov :roll:
nek proba u US da prodaje bozu :D
..dobio bi 20 godina...minimum :lol: :lol: :lol:
pa jos 5 za tuljumbe :D

ps. bolje mi da se kuckamo sa njim i budemo prijatelji ovako ;)
 
south:
ma ok..no problemos :D
nego ce opet nato&co,
da nam ruse toranj i to :sad:

ne razumeju oni da je boza...otrov :roll:
nek proba u US da prodaje bozu :D
..dobio bi 20 godina...minimum :lol: :lol: :lol:
pa jos 5 za tuljumbe :D

ps. bolje mi da se kuckamo sa njim i budemo prijatelji ovako ;)

Ma da...sta znas kad ko kome moze zatrebati...mis'im...pa prijateljski samo...nisam mislila da se negde sklanjamo i bezimo...ni slucajno... :twisted: :lol:

Nisam znala da su tuLJumbe...mis'im, to...strasno...a bas ih volEm... :cry:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top