WinRAR password - problem

Uh, jako se bojim da je taj skinuti fajl neipotrebljiv..

Vjerujem da si pomenuti fajl skidao sa nekog servera ili si link nasao na nekom forumu, pa bi ti za pocetak preporucio da ponovo posjetis mjesto gdje si nasao linkove i tamo nadjes postavljeni RAR Password..

Inace postoje programi za razbijanje password/a samo je to jako mukotrpan i sto je najzesce cesto neuspjesan posao..

Dakle, prije svega pokusaj da pogledas stranicu odakle si uzeo linkove i pogledas da li je napisan RAR password, to ce ti najprije pomoci, a ako ne uspijes u tome javi se da ti predocimo programe za to, mada, mrka kapa...
 
Pa nista ti drugo ne ostaje nego da pokusas sa programom RAR PAssword Recovery..

Sa ovim programom mozes da pokusas, ali kazem pokusas, jer kako sam ti vec napisao, razbijanje rar passworda moze da bude dug, mukotrpan i najcesce bezuspjesan posao..

Sto u prevodu znaci, razbijanje passworda moze da traje i po nekoliko dana, da mozda uspijes mozda ne, i na kraju ako nemas dovoljno jaku masinu, mislim pojaci komp sa dosta RAM/a, opnda nemoj ni da pocinjes...
AKo imas neke od ovih uslova, i naoruzan si strpljenjem onda se posluzi gore napisanim programom i nek je sa srecom..
 
Naravno svi ti programi sto "kao" ispisuju password su manje vise neupotrebljivi. Rade tako sto upissujes SVE varijante sa velikim, malim slovma brojevima i ostalim znacima tako da program predje preko njih i "otkriva" jedan po jedan karakter Kazes jedan sat si cekao, ha ha ha ha ha treba ti recimo vise dana i to AKO pronadje a uglavnom Ne pronadje
 
Ljudi sad ću i ja da nešto da kažem jel umete li vi da napišete na koga se odnosi poruka a ne samo poruka čista a ti ga potrevi a drugo ako si meni napisao na sunce234 da sam mator napiši na koga se odnosi onda ako oćeš već da se vređamo prvo neznaš kako izgledam toliko si vaspitan ubuduće ko god bude pročitao ovu moju poruku da uzme u obzir da navede na koga se vodi poruka a treće Sunce mamino ja sam odrastao bez majke moja majka je daleko ja sam od svoje 12 godine bez majke zato znam kako je biti bez nje nasuprot tebe dvr ti si Sunce mamino ti znaš sigurno što sam ti to napisao i trebao bih da obratiš pažnju kako se prema kome odnosiš ovo je upućeno korisniku dvr ! naglašavam ne odnosi se na korisnika dr_Bora njemu svaka čast OK !
 
Ova poruka je upućena korisniku sunce234.

Možda će i dvr da se oglasi, no pošto sam i ja u ovoj priči, da kažem svoje...

U oba slučaja, dvr je citirao moje post-ove što znači da se obraćao meni.
Kao što rekoh, ono prvo je bila šala, a ono drugo, komentar na moj post.
Što znači, ''matori'' je bilo upućeno meni.
Takođe, izraz ''matori'' nije korišćen u nekom uvredljivom smislu. To se, prosto, tako kaže.

Znači, oba post-a su bila upućena meni što se jasno vidi iz činjenice da je dvr mene citirao oba puta.

Što se tiče komentara ''Sunce mamino''... Možeš biti siguran da nikakva zla namera tu nije postojala. Ni dvr ni bilo ko od nas ne zna da si ti deo detinjstva proveo daleko od svoje majke. Stoga, nema potrebe da lično shvataš taj komentar i da se osećaš uvređenim, te, da kao reakciju na to, ti vređaš nekoga drugog.
 
dvr:
Lepo rečeno,hvala Boro,kao da sam ja pisao.

Da samo dopunim u vezi "sunce mamino"-ništa ozbiljno nisam mislio niti bih te sunce234 vređao na tom nivou,

U svakom slučaju se izvinjavam,a i obrisaću gore navedeno!

Jel' pošteno?

Proruka prihvaćena i ako je tako ja se izvinjavam samo bi vas molio da UBUDUĆE pišete na koga se odnosi poruka ja napišem poruku a ono ispod moje poruke odmah matori prihvaćeno izvinjenje toliko to je za dvr što je napisao da izbriše sunce mamino pozdrav dvr i dr_Bora
 

Back
Top