ŽENSKI VATERPOLO

FINALE vaterpolo prvenstva SRBIJE u ženskoj seniorskoj konkurenciji igra se u nedelju 27. maja na bazenu TAŠMAJDAN u 17h.Sastaju se klubovi TAŠ-2000 i VRAČAR. Pozivam VAS da dodjete i navijate za TAŠ-2000!
 
*3007*:
TAŠ-2000 je pobedio u trećoj utakmici Finala i samim tim ušao u istoriju kao prvi ŠAMPION u samostalnoj državi SRBIJI.

BRAVO tash....GODINAMA (ne)ocekivana titula i konacno kad je Vracar napustilo 5 standardnih prvotimki i uz neizbeznu pomoc sudija kao i pritisak (uticajnih) roditelja sa tribina... da ne nabrajam dalje...
CESTITAM... Konacno se isplatilo vase lizanje sa savezom i "nekim" ljudima, kao i funkcija vaseg direktora u ministarstvu ili gde vec...
 
Drago mi je zbog Tasa....ne znam za tu pozadinu titule i ne zanima me...ali znala sam nekoliko devojaka iz Tasa,na znam da li jos uvek igraju tu - Ela,Gaga, Ivana, Sneza,Dani i ostale su mi u super secanju...

CESTITAM U SVAKOM SLUCAJU!!!!
 
handball:
Drago mi je zbog Tasa....ne znam za tu pozadinu titule i ne zanima me...ali znala sam nekoliko devojaka iz Tasa,na znam da li jos uvek igraju tu - Ela,Gaga, Ivana, Sneza,Dani i ostale su mi u super secanju...

CESTITAM U SVAKOM SLUCAJU!!!!
ma nije bitna pozadina... vazno je da su osvojile konacno...
i nema veze da li je neko super sa tim da li ih neko gura :evil:
 
shishmishica:
BRAVO tash....GODINAMA (ne)ocekivana titula i konacno kad je Vracar napustilo 5 standardnih prvotimki i uz neizbeznu pomoc sudija kao i pritisak (uticajnih) roditelja sa tribina... da ne nabrajam dalje...
CESTITAM... Konacno se isplatilo vase lizanje sa savezom i "nekim" ljudima, kao i funkcija vaseg direktora u ministarstvu ili gde vec...

Tash je osvojio KUP i pored igranja "standardnih prvotimki",a sudije i roditelji su vec tako izlizana fora...Ima li iceg bednijeg od prozivanja po forumima,poraz se sportski prihvata,ako se vec bavis sportom,imaj malo postovanja i kulture :roll:
 
Unknown2007:
Tash je osvojio KUP i pored igranja "standardnih prvotimki",a sudije i roditelji su vec tako izlizana fora...Ima li iceg bednijeg od prozivanja po forumima,poraz se sportski prihvata,ako se vec bavis sportom,imaj malo postovanja i kulture :roll:

postovanja i kulture... kaze mi neko ko je prisalica tasha...
nije sramota majku vaterpolistkinje tasha koja moze da izgovor nesto tipa "...em te usta" devojcici koja moze cerka da joj bude... o ocevima da ne pricam...
pa da pricamo o kulturi... koliko se secam tu je jedan roditelj kome su bili zabranjeni dolasci na utakmice kad igra njegova cerka... zbog kulture... da da...
ne umanjujem pobedu, konacno su i trofej uzele... :? cestitke za to....
 

Back
Top